для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

Ху- & -ло. Сльом-90


 Ху- & -ло. Сльом-90
         Как ты могуч, великий русский язык!  
       Всего два слова, которые отсутствуют в любом издании словаря Даля, вкупе с припевом:
«Ла-ла-ла-ла-ла! Ла-ла-ла!» могут стать содержанием ультрапопулярной песни, распеваемой тысячами людей на наших улицах и стадионах. Выходит, зря судачат недоброжелатели о том, что русский язык в Украине притесняется! Ведь рассевают песенку и в Харькове, и в Киеве, и во Львове...
       И даже за кремлёвской стеной:
 

 

       А вот похожий пример. Два хутипуйлошных слова, чем-то созвучных песенным путихуйлошным, стали текстовым содержанием вот этого 30-секундного видеоприкола:
 

 
       Ах, какие сочные и колоритные слова начинаются на ху- или заканчиваются на –ло! Вот, к примеру: хунта, хурма, хунвейбины, фули, муйня, Хулио Иглесиас, барахло, стекло, сцыкло, бухло, иплò, отросло,
хуху не хохо, худо-бедно, Хусейн и т.д., и т.п.
       Продолжить этот ряд я предлагаю вам, друзья мои, в сегодняшнем конкурсе «Сльом-90».
       Нагадаю умови конкурсу:
1. Предмет змагання - написання сатиричного вірша на актуальну тему.
2. Тема обирається серед найбільш актуальних (бажано - неоднозначних) подій тижня Ведучим, який щосереди оприлюднює ІМХО з цими правилами і темою конкурсу.
3. Після оприлюднення теми учасники мають можливість працювати два дні: середа-четвер. Підсумки підбиваються Ведучим у п'ятницю зранку у вигляді окремого ІМХО.
4. Обсяг конкурсного вірша - не більше ста двадцяти п'яти тисяч строф.
5. Кількість конкурсних віршів не обмежується, але бажано не менше одного.
6. Переможець виводиться Ведучим з кількості кліків «згоден» під конкретним постом (опція «не згоден» до уваги не береться, хіба що самим автором). За однакової кількості голосів перемагає вірш, який викладався пізніше.
7. Переможець отримує титул кращого Слемака і почесний обов’язок проводити наступний конкурс відповідно до цих Правил.
8. Ведучий не має права викладати конкурсні вірші (але їдкі коменти — може).  
9. У разі непередбачуваних обставин, через які Ведучий не має фізичного доступу до сайту (хвороба, відрядження, бан, похмілля тощо), він може делегувати (довірити) право вести конкурс ВІД СВОГО ІМЕНІ будь-якій особі, зареєстрованій на ДД.
10. У разі невмотивованої відсутності Ведучого на час чергового туру конкурсу (середа-четвер) він втрачає свої повноваження, а обов’язки Ведучого повертаються до переможця попереднього туру конкурсу.

 
       До участі в конкурсі ціього разу приймаються стіхі та вірші сатиричної спрямованості, присвячені останнім суспільно-політичним подіям, за умови, що в них мають бути присутні слова, які починаються на ху-, або закінчуються на –ло.
       Ведучий конкурсу залишає за собою право нарахувати додатковий бал учаснику конкурса, який використає найбільшу кількість саме таких слів.
       Бажаю успіху!
 
       smile3
© Клапейрон [16.04.2014] | Переглядів: 2526

2 3 4 5
 Рейтинг: 47.2/12

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook