для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

Чому вона не нападе?

Чому вона не нападе?
Чому Путін ще й досі не захопив Україну? Спробую викласти своє бачення.
 
Ну, по перше. Ризикну припустити що на Україну Путін зараз і не нападе. Війська на кордоні, розвідницькі літаки, надування щок на переговорах - це все понти з метою виторгувати більше. Вивчайте історію. Завжди і скрізь, і за Олексія Михайловича, і за Петра, і за Катерини, і за обох Олександрів, і звісно, за більшовиків, Росія чинила так і не інакше. Питання в тому чи купиться на ці понти Захід і наше керівництво? Судячи з останніх порад, зроблених нашим МІД Кремлю - не купляються.
 
По-друге. Треба розуміти психологію Путіна. Меркель була права, він справді існує в паралельній реальності. В своїй реальності він бачить себе новим збирачем земель російських і всерйоз вважає що Росія здатна на рівних розмовляти з США. Чому?
 
Тому що, по-четвертих, коли наші земляки зауважують що Путін майже відтворив в Росії самодержавну владу а-ля Царизм, вони постійно плутають інтерфейс царизму з його реальним змістом. Московський царизм - це з одного боку цар з іншого - камарілья (як називав її канцлер Вітте). Стосунки між ними бували різні. Якщо цар комарильні рубає голови (як Путро І) чи січе її батогами (як Катерина ІІ), комарілья на наказ царя "стрибати", радісно цікавиться "як високо?" Якщо ж камарілья починає царем керувати - стеється те що сталося з Олександром І та Миколою ІІ. Нині Путінська камарілья переконує його що "у Багдаді все спокійно" що "Росія встає з колін" і що "на Заході - хлюпики, вони попливуть, а Штати ми ядерним попелом..."
 
На наслідки цих просторікування камарільї чхати. Російська камарілья і патріотизм - речі несумісні. Людина що керується принципами чи патріотизмом, у цій зраї товарищів просто не виживе. Камарілья формується за принципом негативного відбору і Росія для неї - лише зона вільного полювання до миті коли можна буде відвалити до жаданої садибки в Лондоні або під Женевою.
 
Путінська камарілья хоче одного - жерти. Багато і смачно. Щойно вона розпиляла 4 млрд на будівництві ВСТО, нереально скільки на Олімпіаді і хоче ще. Крим - ідеальний об"єкт для вкладання бюджетних коштів РФ, тобто для їхнього розпилу. Україна - об"єкт іще кращій. Але.
 
По-п"ятих. Тривалий час інфу про Україну Кремль отримував від тої ж самої камарільї. Є така у людини властивість, якщо вона чує тільки власну брехню - вона сама почнає в неї вірити. Кремль протягом років від Помаранчевої революції на утримання своєї 5-ї колони тільки офіційно на рік витрачав 85 млн зелених американських баксів. Не за гарні очки витрачав - а за детальну інформацію про Україну. В реалі ці гроші потрапляли до теплих ручок солодкої парочки Колесніченко-Затулін. Я ви гадаєте, що ставалося з цими коштами? Як ви гадаєте чому підприємці давно охрестили Колесніченка Вадя-аткат?
 
Яку інфу приносили в Кремль ці два діяча? Що українська армія - міф і вона здаться зразу як побачить армію російську. Що Південний Схід - та сама Росія. Що Україна, варто її міцніше трухнути - затремтить і заскиглить. Що Майдан - проект USA ID, тощо й тощо.
 
Додайте до цього що власна камарілья роками переконувала Путіна що Арабська весна, Сірія, революція в Туреччині й Майдан зрештою - справа рук того самого ай-ді. Повільно його довели до думки - не вдарити зараз, наступною станцією революції буде Красна площа.
 
Далі - казка про те як Кремль облом зловив. Він планував приборкати українські частини за 6 годин - вони трималися 3-4 тижні. Він гадав, що Південний Схід палахне проросійськими повстаннями - Одеса і Дніпро послали Путіна в дупу, а в Харкові, Донецьку та Луганську думки розділилися і протистояння складалося тільки за участи гастролерів-НАШИстів. Він гадав що Україна чекає його танків - а Україна швидко поремонутвала танки власні і кинулася збирати гроші на нові. Він сподівався що українці заб"ються по норах - а кони вишикувалися до військоматів.
 
Нині Путін сидить під санкціями (хто не в курсі, Тимченко - це гаманець Путіна), з жахом бачить як Штати викидають Газпром з газового ринку Європи, хапається за серце від новин про ціни на нафту, тремтить від усвідомлення що буде, якщо вчасно не дати грошей Кадирову, Кокойти, Шаймієву та іншим заклятим друзям і вислухує від камарільї нові мантри типу "Папа ну там же Америка все перехопила, а проти лома..." Сама камарілья радісно потирає руки - гігантські інвестиції в Крим (і як наслідок - гігантський розпил бабла) їй тепер забезпечений. А що Росія здобула чемодан без ручки з якого просто не зможе зробити вітрину Рускава міра - так то хай у Путіна голова болить.
 
І до речі війна всерйоз, з переходом у партизанську камарільї нафіг не потрібна. А Путіну зараз - просто не до неї.

© Дракон [02.04.2014] | Рейтинг: 47.0/108 | Переглядів: 11910

2 3 4 5 47.0/108
Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login