для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Путін.

Путін.
На питання "хто такий?" і "що зробив на Росії Путін?" дуже добре відповів вже покійний Олександр Литвиненко. Для тих, хто не бачив його інтервю рекомендую це зробити (посилання в кінці статті), адже це чи не єдиний випадок, коли людина, що побувала всередині путінської системи розповіла про неї, за що поплатилася життям... Таку високу ціну зазвичай платять за правду, тому словам Олександра мабуть варто довіряти.
 
Памятаю, як в 2000 році, коли на Росії до влади прийшов Путін, я позаздрив росіянам. Відносно молодий, багато обіцяючий політик з незаплямованою грошима репутацією і бажанням зробити свою країну дійсно сучасною та великою державою. Проте, якось інтуїтивно ще тоді подумав - те що добре для Росії, навряд чи буде добрим для України. Як показав час - не помилився.
 
За словами Литвиненка Путін служив у 5-му відділі, який займався саме пропагандою та боротьбою з інакодумством. Ця інформація пояснює як так склалося, що більше сотні мільйонів людей вірять у "бендерівців", жодного з яких їм навіть по ТВ не показали, підтримують Путіна у тому, що він дав прихисток вбивці та казнокраду Януковичу, та підтримують російську інтервенцію проти України, при тому, що більшість з них мають тут родичів і друзів.
 
До речі, найбільш показовим путінської пропаганди є те, що росіяни настільки зазомбовані, що вірять своєму ТВ більше ніж власним рідним та близьким з якими спілкуються по телефону чи скайпом.
 
То хто така ця людина, яка змогла переплюнути пропагандистську машину Геббельса?
 
Путін - жадний. Він настільки жадний, що за різними оцінками в нього більше сотні мільярдів доларів, які навіть його онуки ніколи не витратять, купа резиденцій, величезна охорона і т.д. Якщо ви вважаєте, що Янукович жирував, то помножте це все на 10 і ви будете мати близьке до істини уявлення про те, як живе Путін.
 
Путін - владолюб. Путін настільки любить владу, що не готовий її віддати кому-не будь. Можливо він вважає, що ніхто інший краще нього не впорається з цим, але скоріш за все цю думку він сам заклав людям в голови. Зрештою, за 14 років на Росії не зявилося жодного реального конкурента для Путіна, оскільки всі хто міг би зайняти його місце або усуваються фізично, або йдуть в тюрму, або тікають з країни, або з часом приєднуються до нього. Ті хто є і кому "дозволили бути" не становлять для Путіна серйозної конкуренції.
 
Путін дуже любить себе в ролі "альфа-самця". Стєрхи, дельфіни, купання з голим торсом і т.д. Можете сміятися і казати що хочете, але впевнений, що зріст Медведєва допоміг йому стати тінню Путіна і це був важливий момент для останнього. А фраза "кремлівські карлики" це наче привселюдний плювок і аж дуже його злить.
 
Путін - готовий на все. Людські жертви не зупинять людину, яка звикла до того, що "єслі нужно, то раді родіни солдати должни умірать молча" (хоча в даному випадку більш доречно - "раді Путіна"). Чечня, Абхазія, Осетія...
 
Путін - професійний КГБ-іст. Він знає як будь-яка система, чи країна працює зсередини. Якщо Янукович був тупим ідіотом який самозбагачувався не розуміючи елементарних речей, то Путін все добре розуміє. Можливо навіть краще ніж більшість українських політиків. Служба в органах на кшталт КГБ розкриває багато секретів, а коли ти знаєш більше ніж інші і діяти будеш по іншому.
 
Путін створив систему, яка працює на нього. Ціла низка діячів культури нещодавно виступила у підтримку дій Путіна в Криму. ДІЯЧІВ КУЛЬТУРИ!!! Вдумайтесь! А тепер уявіть собі, наскільки його підтримує найближче оточення, та всі ті люди які навколо нього, яким він дає можливість "паразитувати" на тілі Велікой Дєржави. Ці люди повязані з ним грошима та кровю і навряд чи колись здадуть свого шефа, адже знають, що на них чекає в такому разі.
 
Чи варто боятися Путіна? Варто... він віддасть наказ стріляти без вагань, якщо ситуація буде того вимагати (за його мірками). І навіть віддасть наказ застосувати ядерну зброю, якщо буде вважати за потрібне показати всьому світу, що він налаштований серйозно. Очевидно, що на росіян, на яких скинуть бомби у відповідь, йому глибоко наплювати.
 
Тому, як на мене світовим лідерам варто би мати якийсь ефективний план по усуненню Путіна від влади. При цьому, варто враховувати, що живим він владу вже не віддасть, що також очевидно. А якщо ж з ним воювати, то це потягне величезні жертви з обох боків і навіть загрожує знищенню людства як виду. Враховуючи ядерні потенціали США та РФ - це зовсім не перебільшення.
 
Людині, яка переслідуючи власні забаганки та потреби тримає в напрузі увесь світ і котра має за собою військову силу здатну нанести серйозні пошкодження всій планеті - НЕ МІСЦЕ У 21 СТОЛІТТІ!
 
https://www.youtube.com/watch?v=9fYJDls-dFs&feature=share
 
п.с. трохи забагато вийшло, але мав виговоритись.

© Michael623 [14.03.2014] | Рейтинг: 47.6/48 | Переглядів: 3554

2 3 4 5 47.6/48
Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login