для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

Ще одна думка про реформування проохоронної системи!


Ще одна думка про реформування проохоронної системи!
Хотілося написати ще декілька слів про реформу правоохоронної системи. Не тільки про ОВС, а також і про прокуратуру.
А саме, в процесі реформування даної системи, я вважаю, що необхідно би було позбавити Генерального прокурора та Міністра внутрішніх справ видавати накази, розпорядження, інструкції та інші відомчі документи. Окрім як наказів про заохочення та дисциплінарні стягнення, про звільнення, переведення, присвоєння наступного знання (класного чину).
Так, наприклад є наказ Генерального прокурора, що в разі виправдання судом особи (обвинуваченого) у кримінальному процесі керівник прокуратури області має ініціювати питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності прокурора, що брав участь у даному процесі (не дивлячись на підстави виправдання). Вказаний наказ суперечить вимогам Кримінального процесуального кодексу, що визначає одним з принципів кримінального процесу змагальність сторін. Тобто сторони процесу подають суду свої докази, які суд оцінює в сукупності та на їх основі ухвалює вирок.
Крім того, є наказ МВС про те, що працівника міліції має бути звільнено за власним бажанням на протязі 3 місяців, після надходження та реєстрації відповідного рапорту, що суперечить нормам Кодексу законів про працю, де прямо встановлено, що працівник має бути звільнений на протязі 2 тижнів після написання заяви про звільнення.
Взагалі, в сучасних умовах накази та інші відомчі документи для працівників міліції та прокуратури мають вищу юридичну силу, аніж закони та кодекси, прийняті ВРУ.
І я вже не пишу про те, що такими наказами можна озброювати бійців ОВС, створювати різні підрозділи, видавати інші акти, що суперечать вимогам чинного законодавства.
Всі ці питання мають врегульовуватися ВРУ у формі законів та інших нормативних актів.
А тому, однією з умов реформування правоохоронних органів має стати позбавлення МВС та ГПУ видання відомчих нормативних актів, окрім тих, що я перерахував вище.
© Lionel Hutz [05.02.2014] | Переглядів: 2147

2 3 4 5
 Рейтинг: 39.3/24

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Facebook-login