для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

Майже за Блокером

Майже за Блокером
Я про Народ… А хто є народ? Народ складається з окремих громадян. Кожен громадянин є людиною, проте не кожна людина є громадянин. Банально, скажете. Нехай. Але я дозволю собі невеликий  психометричний аналіз українців.
Рівень перший. Лінійний. Одновимірний простір. Деграданти. Алкоголіки і наркомани. Їх не цікавить нічого, крім дози. Прийшли нізвідки і пішли в нікуди. Держава Україна такими навіть не візуалізується. Таких на теренах держави не більше 5 %. Можна було б не звертати на них уваги, але потенційно – то латентний криміналітет. Вони Є небезпекою для кожного з нас.
Рівень другий. Площинний. Двовимірний простір. Кишковопорожнинні. «Тітушки». Їх цікавить ДВІ речі: жерти і плодитися. Цих 20 % дратує усе, що  може перервати цей безперервний процес. Якщо їм запропонують задарма ВДОВОЛЬНИТИСЯ – вони підуть за обіцяльником, будуть виконувати його вказівки. У тому числі кримінального кшталту. Вони Є небезпекою для кожного з нас.
Рівень третій. Просторовий. Тривимірний простір. Homo communis.  До двох базових потреб додаються потреби соціалізації: достойне житло, культурний відпочинок, різноманітні «блага». Це так звана більшість – 70%. Вони скептично ставляться до влади. Ходять на вибори. Користуються соціальними мережами, і не тільки. Їм байдуже до історії України, до її статусу. Навіть байдуже – БУДЕ Україна, чи Московія, чи ще якась ..вія. Їм потрібен статус кво. Їх ДРАТУЄ  усе, що вимагає «напрягу» мозкової діяльності, зміни планів, різні «майдануті». Попри все вони тримають нейтралітет, вважаючи себе такими, що знаходяться над системою, більш розумними і далекоглядними. Коли вас будуть убивати, пройдуть повз.  Вони Є небезпекою для кожного з нас.
Рівень четвертий. Ті, хто бачить майбутнє. Хто розуміє історичну небезпеку для країни з боку сьогоденних владних і провладних. Кому БОЛИТЬ Україна. Вони їдуть на Майдани, вдивляються в обличчя трибунів, намагаючись розгледіти того, кому можна доВІРИти  своє майбутнє. Допомагають один одному хто чим може, аби разом відстоювати свою свободу жити. Рухачі історії. Вони Є небезпекою  ДЛЯ  ВЛАДИ. Бо є АДЕПТИ.
Всього 4 %.
Ви запитаєте мене,  де ж у цій системі координат олігархи, президент ( з маленької  букви - цілком свідомо), КМУ, ВР та їх сім’ї ? В усіх тих відсотках і є. Лінійного рівня серед  їх нащадків можливо більше. Але то БОЖА КАРА.
Порахували? 1% ?  
- Справжні представники НАДСИСТЕМИ. Сини Егрегора України.  
ТАКІ ЗА УКРАЇНУ ВМИРАЮТЬ.
Героям  - слава! Україна – понад усе!


© Нянечка [22.01.2014] | Рейтинг: 48.2/37 | Переглядів: 2284

2 3 4 5 48.2/37
Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login