для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

Майдануті


Майдануті
Минулої неділі їхав на кіровоградський Майдан. Шлях пролягав вздовж інших майданів - майдан "Критий ринок", майдан "барахолка", що поруч з тим же "Критим ринком". Так от, ці майдани забиті людом, на Критий ринок люди ходять в пошуку найдешевшого товару, якість його при цьому відіграє останню роль, на барахолці взагалі торгують б/у речами, а якщо точніше, то тим, що має бути викинуте на смітник, але замість цього виноситься на продаж.
 
Майдануті ходять виключно на подібні майдани, бо йти до звичайних магазинів, а тим паче до магазинів, в яких продають достатньо якісні товари, вони просто не можуть, тому що бідні, і грошей не мають, а вийти на політичний Майдан, це взагалі зась. Майданутих не хвилює причина їх бідності, вірніше судячи з усього про це вони навіть не задумуються... Хоча ні, вони знають, що бідні, бо дехто замість того щоб працювати, ходять на Майдани, і протестують проти влади, яка нормальних майданутих всіляко підтримує, яка не дає вмерти барахолкам, і справно платить рівно стільки, стільки треба для того, щоб раз на тиждень отоваритись на барахолці.
 
На кіровоградському ж Майдані, було чоловік двісті, не більше...
© Святиє суслікі! [26.12.2013] | Переглядів: 3017

2 3 4 5
 Рейтинг: 42.9/35

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook