для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru

Бити чолом Українській Жанні д`Арк, щоб очолила Революцію та дала команду зайняти адмін будівлі.


Бити чолом Українській Жанні д`Арк, щоб очолила Революцію та дала команду зайняти адмін будівлі.
Як діяти, на 22.12.2013
 
Нашим опозиційним політикам бракує відваги, як кажуть іспанці - в них маленькі cojones. Через брак рішучості всі ці політики, а з ними й тисячі громадян активістів, потраплять за грати, до зеківського концтабору.
 
На сьогоднішній день, існують всі умови для того, щоб відсторонити Зека від влади. Тому, громаді треба бити чолом перед тими, в кого є відвага і хто зможе дати команду зайняти адміністративні будівлі.
Ні в кого не має сумнів щодо відваги Тетяни Чорновол. Вважаю її нашою українською Жанною д`Арк. Пропоную бити чолом Тетяні, щоб вона на наступному Вече зачитала резолюцію з рішенням зайняти адмін будівлі й оголосити Зека відстороненим від влади.
 
Резолюція
 
1. Через тотальну фальсифікацію виборів, через перетворення суддів та прокурорів на карально-кримінальних тотон-макутів діючої влади, встановити волевиявлення громадян шляхом виборів стало неможливо.
 
2. Згідно з 5-ою статтею Конституції, Народ України, представлений Народним Вече у Київі, вирішив відсторонити від влади узурпатора Януковича, а також пособників Януковича, а саме - уряд.
 
3. Народне Вече надає наказ всім керівникам відділень внутрішніх військ, міністерства внутрішніх справ та інших правоохоронних органів України: 1) повернути усіх солдатів строкової служби до місць дислокації, 2) іншим співробітникам правоохоронних органів - не перешкоджати громадянам під час займання адміністративних будівель, 3) нести охорону громадського порядку згідно Конституції України, 4) керівники й рядові співробітники правоохоронних органів, які не виконають даний наказ Вече, будуть нести кримінальну відповідальність за державну зраду, 5) довести зміст даного наказу до всього состава відділень правоохоронних органів.
 
4. Народне Вече закликає президента Росії Путіна співпрацювати з Народом України, а не з узурпатором Януковичем. Нормальні дружні стосунки між Україною та Росією будуть збережені. Програму кредитів необхідно реалізовувати після відсторонення узурпатора Януковича.
 
5. Народне Вече закликає Європейський Союз та США негайно розпочати розслідування статків та походження капіталів українських олігархів та чиновників розміщених на їх територіях та офшорах.  Народне Вече закликає Європейський Союз скасувати візи для громадян України. Народне Вече закликає Європейський Союз та Міжнародний Валютний Фонд надати термінову допомогу Україні для реалізації реформ.
 
6. Народне Вече закликає українських олігархів негайно припинити будь яку підтримку узурпатора Януковича, і натомість підтримати Народне Вече й Народ України. Народне Вече розуміє, що український олігарх краще за закордонного олігарха. Тому олігархи, які приведуть свою діяльність в рамки закону, які не скоїли серйозних злочинів, зможуть продовжувати економічну діяльність в рамках законодавства України.
 
7. Народне Вече направляє колони громадян для зайняття адміністративних будівель в Києві - Адміністрації президента, Кабміну, Верховної Ради. Апарат міністерств має продовжити роботу, крім міністрів уряду. Останні мають знаходитися під домашнім арештом до отримання вказівок від тимчасового уряду.
 
8. Народне Вече наказує громадянину Януковичу, двічі судимому, очікувати арешту в резиденції Межигір'я. Звідти громадянин Янукович має бути доставлений до слідчого ізолятору спеціальним загоном делегованим Народним Вече.
 
9. Народне Вече дає наказ майбутньому уряду України забезпечити безкоштовне лікування громадян, які постраждали чи ще постраждають приймаючи участь у громадських акціях Революції 2013. Всім постраждалим також буде надано житло - двокімнатна квартира, одна на сім'ю.
 
---
 
Цей текст потрібно 1) розповсюдити, 2) зачитати на наступному Вече, 3) виконувати по пунктах.
© NewNeandertalien [23.12.2013] | Переглядів: 2419

2 3 4 5
 Рейтинг: 38.1/42

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2022 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook