для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru

Еще раз для тупых: Пока есть судьи и всеобщая избирательная система, Крысиный Король непобедим.


Еще раз для тупых: Пока есть судьи и всеобщая избирательная система, Крысиный Король непобедим.
Вступительный текст
 
Довыборы на 5 участках в тысячный раз подтвердили: Янукович и криминально-бюрократическая Партия Регионов - самые популярные для Украинцев. Вернее для быдла, которое является наиболее многочисленной группой населения, и поэтому решает судьбу любых выборов. Фальсифицировать нужно лишь несколько процентов голосов. Судьи гарантируют безнаказанность фальсификаторов. Все повторяется в тысячный раз.
Поэтому требовать "внеочередных" выборов или надеяться на проигрыш Януковича в 2015-м году нет смысла. Этого не произойдет. У быдла есть президент - это Янукович. Быдло обеспечит победу Януковичу и криминально-бюрократическому аппарату на любых выборах.
Поэтому размещаю еще раз тексты, которые туго доходят даже до активных и подкованных "ДД-цев". Включаем мозг!
 
Введення до програми:
 
Узурпація влади Януковичем стала можливою в умовах тоталітарної моделі держави.
Головні механізми сучасної тоталітарної моделі держави, яки використовує диктатор Янукович:
 
- Непідконтрольні суспільству судді - інструмент репресій та терору.
- Загальна виборча система - інструмент затвердження диктатури голосами маніпульованих виборців.
 
Янукович є найбільш популярним політиком в україні на протязі останніх 10 років. При проведенні загальних виборів, він знов переможе завдяки голосам маніпульованих.
Судді під повним контролем диктатора Януковича, вже почали саджати в тюрму організаторів протестів. До наступних виборів судді пересаджають УСІХ організаторів протестів. Разом з суддями, решта репресивного апарату, від налогової до прокуратури, почне переслідування інших учасників протестів. Таким чином, до наступних виборів, революція втратить лідерів та активних учасників, а населення буде залякано. Перемога диктатора Януковича гарантована.
Без нейтралізації головних інструментів тоталітарної держави, які використовує Янукович, не вдасться змінити нічого.
 

ПРОГРАМА (КОРОТКА ВЕРСІЯ)
 
Для нейтралізації суддів, які є інструментом тоталітарного терору проти населення:
      - Негайно ввести суди присяжних за моделлю США в період до війни за незалежність. Саме в той період, присяжні мали найбільшу вагу – більшу ніж суддя і навіть більшу ніж законодавець.
      - Розпочати обговорення повної ліквідації посади “судді”, та заміну її на посаду “судового дяка”, яку по черзі будуть обіймати досвідчені адвокати. Правовий статут “судового дяка” – такий самий, як у адвоката, – ніякого довічного обрання й недоторканності.
 
Для нейтралізації системи затвердження диктатури голосами маніпульованих виборців, яка прихована за брехливою етикеткою “загального виборчого права”:
      - Негайно створити другу палату Верховної Ради, склад якої буде формуватися шляхом призову та жеребкування серед достойних громадян.
              -- Призовники до такої палати:
              Мають продовжувати працювати на основних місцях працевлаштування та збиратися на короткі сесії періодично,     за моделлю Швейцарського парламенту.
              Мають бути повністю незалежними від держави на місці свого основного працевлаштування: не працювати в державних установах, інших органах влади, не отримувати ніяких коштів від держави, таких як пенсія, зарплата, тендерні замовлення і тощо.
              Для першого скликання-призову на 2013-2014-й роки, визначити призовників серед кращих абітурієнтів 2009-го року, а саме тих, хто отримав бал ЗНО з математики не менше 190 з 200 можливих. Це 10% найкращих. Таких осіб в Україні кілька тисяч. Остаточний склад сформувати за простим критерієм випадкового характеру, свого роду “жеребкуванню”, наприклад, за номерами паспортів.
© NewNeandertalien [17.12.2013] | Переглядів: 1516

2 3 4 5
 Рейтинг: 39.0/26

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2022 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook