для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru

Сльом-69


Сльом-69
   Бува таке, що труднощі перекладу зненацька а то й внєзапно допомагають зрозуміти приховану суть. Он як навіть передвиборчі слогани: переклали "тому що" як "патамушта"- і одразу все стало зрозуміленько. Переклали "будуємо (нову країну)" як "строим", і дійшло, що "строить будут на подоконниках", і жодна тварюка нічого будувати не збирається. Бо "души прекрасньіе порьівьі" розуміють як спонукання до дії.
 
Легко на сердце от песни веселой,
Она скучать не дает никогда,
И любят песню деревни и села,
И любят песню большие города.
 
Нам песня строить и жить помогает,
Она, как друг, и зовет, и ведет,
И тот, кто с песней по жизни шагает,
Тот никогда и нигде не пропадет.
И тот, кто с песней по жизни шагает,
Тот никогда и нигде не пропадет.
 
   Ідеальна озвучка до картінок строітєльства комунізьми: ЗК з тачками, вєртухаї з собачками, гражданін начальнік і на стовбі матюгальник...
 
   А сьогодні в Києві будуть мітинги:http://gazetavv.com/news/policy/102027-opozicya-provede-mtingi-blya-kiyivradi-ta-vr.html
 
  А ще скоро 22 число:http://www.spilnasprava.com/wp/?p=16843
 
  І є таке відчуття, трохи підкріплене цифрами, що бажання стати "строітєльним матєріалом русского міра" в українців не надто велике: http://glavnoe.ua/news/n154431
 
З дулею в кишені - завжди повний порядок, ось тільки "гринджоли" та бджоли трішечки не теє... Отже, новий час вимагає нових пісень. Хтось крокує в ногу, хтось тихенько лісом, а відсидітися мабуть не дуже вийде. Тікати не дуже є куди, хто міг, уже втік або пакує валізи. Овочеве чугунієве тіло взагалі було загубилося, і вже були сподівання, що пропало бєз вєсті. Подейкують, що його навіть підмінили на клона, вирощеного в Сколково...
 
Музика - маршева, мова - українська, дозволені інструменти - барабани, сурми і гітари, колони сформовані відповідно з покращунів з холуями та вільних громадян вільної країни, москалі якщо й співають, то в якості полонених. Китайці пропонують москалям повернення в соціалізьму і водочноє довольствіє. Напрямок руху ригів та москалів - приблизно до дупи з поцілунками. Європейський вибір - за замовчанням. Раша - гуд бай.
 
Правила:
1. Предмет змагання - написання сатиричного вірша на актуальну тему.
2. Тема обирається серед найбільш актуальних (бажано - неоднозначних) подій тижня Ведучим, який щосереди оприлюднює ІМХО з цими правилами і темою конкурсу.
3. Після оприлюднення теми учасники мають можливість працювати два дні: середа-четвер. Підсумки підбиваються Ведучим у п'ятницю зранку у вигляді окремого ІМХО.
4. Обсяг конкурсного вірша - не більше тисячі ста двадцяти п'яти строф.
5. Кількість конкурсних віршів не обмежується, але бажано не менше одного.
6. Переможець виводиться Ведучим з кількості кліків «згоден» під конкретним постом (опція «не згоден» до уваги не береться, хіба що самим автором). За однакової кількості голосів перемагає вірш, який викладався пізніше.
7. Переможець отримує титул кращого Слемака і почесний обов’язок проводити наступний конкурс відповідно до цих Правил.
8. Ведучий не має права викладати конкурсні вірші (але  їдкі коменти — може).  
9. У разі непередбачуваних обставин, через які Ведучий не має фізичного доступу до сайту (хвороба, відрядження, бан, похмілля тощо), він може делегувати (довірити) право вести конкурс ВІД СВОГО ІМЕНІ будь-якій особі, зареєстрованій на ДД.
10. У разі невмотивованої відсутності Ведучого на час чергового туру конкурсу (середа-четвер) він втрачає свої повноваження, а обов’язки Ведучого повертаються до переможця попереднього туру конкурсу.
 
І трішки музики. Пісня, яка змогла зробити свою справу: http://www.youtube.com/watch?v=IcoSQybX_JQ
 
© nonemployee [13.11.2013] | Переглядів: 2545

2 3 4 5
 Рейтинг: 42.9/14

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Увійти через Facebookprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2022 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook