для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Пиво і кефір

Пиво і кефір
Напевно багато хто з вас бачив сюжет в тв-новинах, коли кілька ідіотів зібралися чи то перед кабінетом міністрів, чи то ще під якоюсь урядовою установою та били пляшки з пивом, таким чином протестуючи проти (з їхньої точки зору) надто дешевого пива в Україні.
 
«Пляшка кефіру дорожча за пляшку пива!» - обурювався один з протестувальників, поправляючи запітнілі від кефірного гніву окуляри. Так і хотілося взяти його за худенький ліктик, відвести набік і… тихо сказати: «Хлопче, вимагай здешевлення кефіру, а не подорожчання пива».
 
Тим більше, що теза про начебто дешеве пиво в нашій державі – це не більше ніж міф, який поширює влада для довірливих лохів (які не люблять, до того ж, пива) з однією метою – знову й знову підвищувати акциз на цей напій, мовляв виручені гроші підуть на лікування хворих дітей і на медицину в цілому.
 
Під цю ж категорію підпадає деза про перше місце по пивному алкоголізму серед молоді, та взагалі про якісь «призові» місця України на царині споживання алкоголю.
 
Наслухавшись дешевої пропаганди заподатливі ідіоти влаштовують різноманітні акції протесту, а влада вдоволено потирає руки, підраховуючи можливі прибутки від здороження акцизів, ліцензій і т.д.
 
А завзяті ідіоти продовжують протестувати, бо в нас, мовляв, забагато різноманітних закладів, де можна споживати алкоголь (в тому числі й пиво). Заспокойтеся, ідіоти. Ось вам десятка найпопулярніших міст для тих, хто любить випити і де найбільше закладів пристосованих для цього:
 
10-те місце: Дублін (Ірландія);
 
9-ме місце:  Токіо (Японія);
 
8-ме місце: Амстердам (Нідерланди);
 
7-ме місце: Сідней (Австралія);
 
6-те місце: Мадрид (Іспанія);
 
5-те місце: Сан-Паулу (Бразилія);
 
4-те місце: Прага (Чехія);
 
3-тє місце: Канкуну (Мексика);
 
2-ге місце: Стамбул (Туреччина);
 
1-ше місце: Мюнхен (Німеччина).
 

Як бачимо не найвідсталіші країни і серед цих міст немає жодного українського.
 
До речі, Мюнхен займає 1-ше місце якраз завдяки великій кількості закладів, де можна випити пива. Що ж до дешевого пива, то в Німеччині найдешевше пиво коштує 30 євроцентів. В Україні настільки дешевого пива немає.
 
Щодо мого міста, то в нас найдешевше пиво коштує 4 гривні 50 копійок, а найдорожче (яке мені вдалося надибати) – це бельгійське пиво Corsendonk– 0,75л за 54 гривні 55 копійок, що складає приблизно п’ять євро.
 
І якщо ми вже заговорили про Бельгію, то ось вам ціни на пиво в цій країні. Пляшка в магазині обійдеться десь близько 1 євро (+ / - 15-20 центів). Келих в барі - від 1,5 до ... (залежно від категорії бару і сорту пива). Середня ціна - 2-3 євро за келих. Буває й дорожче - пиво на терасі в центрі міста може коштувати 6 євро.
 
Німеччина: Півлітрова пляшка пшеничного в магазині коштує 1 євро. Келих (0,5) в барі і в знаменитих біргартене коштує близько 3-3,5 євро. Пляшка (0,3) на дискотеці коштує всього 1 євро.
 
Чехія: Цінник приблизно однаковий і в ресторані і в пивбарі  - близько 30 - 35 крон (7,5 - 9 гривень за півлітра). В наших ресторанах і барах пиво дорожче.
 
Так що, як бачите – всі розмови про дешеве пиво в Україні, не більше (і не менше), ніж дешеве «розводілово», для українських лохів, які не мають змоги (внаслідок нужденного стану) з’їздити в європейські країни й порівняти. Зате вони готові виходити на акції протесту й вимагати подорожчання пива, замість здешевлення того ж кефіру.
 
До того ж вони просто не знають, що є таке пиво l’Activelle, яке якраз і виробляється з кефіру й називається «кефірне пиво». Якби знали, то вимагали б і підвищення цін на кефір.

© R`n`R [31.05.2013] | Рейтинг: 44.7/37 | Переглядів: 3597

2 3 4 5 44.7/37
Коментарі

1 2   »
31.05.2013 11:55:33
Відкриваєте пивну?
 

 
Востаннє редаговано Uatumbai 31.05.2013 12:03:53
Не згоден Згоден  Підтримка: 67%(8/12)

31.05.2013 12:07:01
Не згоден Згоден  Підтримка: 75%(6/8)

31.05.2013 12:12:32
Ничто так не уничтожает клетки мозга, как дебильный креатив кретинов smile3
Никогда бы не подумал, что верхом эволюции (перед пивным алкоголизмом) есть некий чел с лопатой и калашом smile3 Стройбат, конечно же самый пик эволюции человека smile3
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(13/13)

31.05.2013 12:54:48
Ну, не знаю чи воно у нас найдешевше, але точно не найдорожче.
У Туркменістані пляшка "Балтики №..." коштує в три рази дорожче нашого, а їх місцеве розливне пиво (найдешевше) приблизно 12 грн. за келих 0,5 л.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(4/4)

31.05.2013 12:54:54
Мабуть ось таку бджолу в руці тримати було не спідручно, то знайшли іншу, якою пишаються і яку хвалять в усьому світі. От такий креатив. Все пізнається з того кута зору, як дивитися і хто дивиться, дебільний кретин, чи розумна людина. Або, як казав вчора Амі - все справа смаку і кого на що тягне. Кого до техніки й дівчат, а кого на пиво і в стройбат.
 
Не згоден Згоден  Підтримка: 60%(3/5)

31.05.2013 12:54:59
Ти диви,які слова - ідіоти,лохи... Видно, пан вважає себе Сократом. І живе десь в  ідилічній глушині, де любителі пінного не волають і не блюють під вікнами опівночі ( свіжі травневі враження). Саме через пиво спивається молодь, і, якими б не були наївними акції абстинентів, вони миліші мені за неадекватне п'яне бидло, яке можна спостерігати  в будь-якій точці України.  Хоч хто його зна, може й справді, нам, щоб дотягнутися до Токіо з Мюнхеном, треба побільше генделиків?
Не згоден Згоден  Підтримка: 73%(11/15)

31.05.2013 13:25:51
Ось вам десятка найпопулярніших міст для тих, хто любить випити і де найбільше закладів пристосованих для цього:
це нічого не доводить..Devil
 
ЗАТЕ У НАС БіЛЬШЕ ЗАКЛАДіВ НЕ ПРИСТОСОВАНИХ ДЛЯ ПИТТЯ ПИВА.278385
 
але ж п"ють!
Востаннє редаговано Pavlotex 31.05.2013 13:29:16
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(4/4)

31.05.2013 13:33:31
Испанские ученые из университета Барселоны пришли к выводу, что пиво совершенно не угрожает человеку полнотой, наоборот, при правильном употреблении напитка, можно избавиться от лишнего веса.
Ученые утверждают, что поллитра пива в день способно снизить давление и нейтрализовать диабет, а также поможет сбросить лишний вес, если при употреблении напитка не злоупотреблять жирными закусками.
В ходе исследования, ученые проверили реакцию на пиво у 1249 мужчин и женщин, которым было далеко за 50. Те из них, кто придерживался умеренной диеты и пил по кружке пива в день, либо теряли вес, либо просто не полнели.
Ученые объясняют, что в пиве много фолиевой кислоты, витаминов, железа и кальция, которые защищают сердце и сосуды. Все эти полезные элементы с лихвой перекрывают негатив от пивного алкоголя.
Само собой, ждать эффекта от пива, которое продается в бутылках и долго хранится, не стоит. А вот свежесваренный напиток способен больше порадовать, чем навредить – даже, если пить больше кружки в день. Испанские докто-ра советуют просто исключить закуски, подобные чипсам, а также советуют как можно больше ходить пешком.
Ученые напомнили, что в 500 мл пива содержит не более 200 калорий – столько же содержится в чашке кофе со сливками. А сжечь 200 калорий можно, неспешно побегав 15 минут.
Напомним, ранее австрийские пивовары разработали новый сорт пива, кото-рый повышает мужскую потенцию, как сообщают создатели, данный эффект был достигнут благодаря добавлению в напиток сыра.
По материал
Не згоден Згоден  Підтримка: 83%(5/6)

31.05.2013 13:42:35
Группа ученых из университета Гранады в Испании, проведя несколько тестов, выявила, что пол-литра пива после физических нагрузок лучше и быстрее восстанавливает водный баланс организма, чем обычная вода, пишет The Daily Mail.
 

Исследования проводились под руководством профессора Мануэля Гарсона, который со-вместно с коллегами провел серию экспериментов, где принимали участие 25 студентов-добровольцев.
 
В ходе эксперимента, добровольцы делали упражнения на бегущей дорожке до изнеможения при температуре воздуха 40 градусов Цельсия. После этого у них измеряли уровень обезвоживания организма, оценивали моторные функции и способности к концентрации. Далее половине студентов давали пол-литра светлого испанского пива, а другим - простую воду.
 
В итоге оказалось, что у тех, кто пил пиво, восстановление жидкостного баланса происходило намного лучше, чем у тех, кто пил обычную воду. Специалисты полагают, что сахар, соли и углекислый газ, которые содержатся в пиве, помогают лучшему усвоению жидкости, а углеводы заменяют потраченные во время физических упражнений калории.
 
Так как обычный здоровый человек за час физических упражнений теряет в среднем око-ло литра воды, то в связи с этим ученые рекомендуют в рамках спортивной диеты выпивать каждый день мужчинам пол-литра, женщинам - четверть литра пива.
 
По материалам Lenta.ru
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(4/4)

31.05.2013 13:47:51
5
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(1/1)

31.05.2013 13:49:07
Данные, полученные профессором Норманом Д. Капланом (Norman D. Kaplan) за сорок лет исследований, доказывают, что употребление пива самым благоприятным образом сказывается на нормализации артериального давления и снижает риск заболевания гипертонией.
Из семидесяти тысяч женщин, обследованных в США, любительницы пива продемонстрировали лучшее состояние сердечно-сосудистой системы в сравнении с дамами, употребляющими вина разных сортов, а также более крепкие спиртные напитки. Кроме того, с точки зрения медицинской статистики, мужчины, регулярно выпивающие около бутылки пива, подвержены значительно меньшему риску заболеть ишемической болезнью сердца.
Существует предположение, что механизм благотворного влияния заключается в присутствии в пиве некоего «фактора», ведущего к нормализации уровня холестерина.
Возможно, что свою роль играет наличие в нём витаминов группы «B», снижающих уровень гомоцистеина — химического вещества, которое в больших концентрациях значительно усиливает риск развития сердечно-сосудистых заболеваний.
Для представителей старшего поколения, а также для лиц, имеющих пристрастие к разного рода экстремальным видам активного отдыха, будет весьма отраден тот факт, что пиво загадочным, но положительным образом влияет на плотность костной ткани, что, в свою очередь, снижает вероятность переломов в нештатных ситуациях.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(2/2)

31.05.2013 13:51:30
Испанские ученые из университета Барселоны
...на прохання місцевої пивної компанії..
 

пришли к выводу, что пиво совершенно не угрожает человеку полнотой, наоборот, при правильном употреблении напитка, можно избавиться от лишнего веса.
Востаннє редаговано Pavlotex 31.05.2013 13:52:46
Не згоден Згоден  Підтримка: 60%(3/5)

31.05.2013 13:53:49
Meritus 31.05.2013 13:33:31
Напомним, ранее австрийские пивовары разработали новый сорт пива, кото-рый повышает мужскую потенцию, как сообщают создатели, данный эффект был достигнут благодаря добавлению в напиток сыра.
Виновок !!
 
Закусюйте пиво не рибкою,а сиром!!biggrin
Не згоден Згоден  Підтримка: 71%(5/7)

31.05.2013 14:30:45
Ігор Шандрігон 05/31/2013 12:54:59
любителі пінного не волають і не блюють під вікнами опівноч

А чому я із-за таких "любителів" повинен бути позбавлений можливості культурно споживати пиво за доступною ціною? Тим більше, що підвищення ціни на пиво потягне за собою й підвищення цін на інші продукти (на той же кефір), бо в нас така цінова система. А про те, що зачиняться невеличкі броварні, які випускають якісний продукт, вже можна було б і не згадувати. От і будуть всі пити "Сармат". Бо все має бути Донбас.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(8/8)

31.05.2013 14:35:27
Наслухавшись дешевої пропаганди заподатливі ідіоти влаштовують різноманітні акції протесту, а влада вдоволено потирає руки, підраховуючи можливі прибутки від здороження акцизів, ліцензій і т.д.
Навряд ті запопадливі ідіоти влаштовуть акції під впливом пропаганди -  лише за гроші.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(4/4)

31.05.2013 16:08:08
"- Папа, папа, пиво подоражало! Ты теперь будешь меньше пить?
- Нет сынок, ты теперь будешь меньше есть!"
Не згоден Згоден  Підтримка: 75%(3/4)

31.05.2013 16:30:24
Meritus 31.05.2013 13:49:07
drinks
схожу ка я за пивом, раздразнилиsmile3
 
"- Папа, папа, у тебя такой большой живот от пива?
-  Нет сынок, для пива!"
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(4/4)

31.05.2013 16:45:41
инженегр 05/31/2013 12:54:48
У Туркменістані пляшка "Балтики №..." коштує в три рази дорожче нашого

Ну, це для тих, хто вибирає азійський вектор розвитку. А ми ж говоримо про європейський?
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(4/4)

31.05.2013 17:43:34
Чомусь у країнах з багатовіковою пивною традицією, де і зараз пиво вживають замість води, високий рівень технологій, виконавської та технологічної дисципліни і майстерності (Німеччина, Чехія)pardon
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(5/5)

31.05.2013 18:25:20
А дятли далі про низьку ціну http://briz.if.ua/11486.htm
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(1/1)

1 2   »


загрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login