пароль
пам’ятати
[uk] ru

СЛЬОМ 44


СЛЬОМ 44
Брат без сестры — как свадьба без невесты,
Ведь это же мученье, а не жизнь!
А что сестра без брата? Если честно,
Сестра без брата — тело без души.
Сестра без брата — пятна на простынке,
Колючки в косах, пиво на столе…
Сестра при брате — в шелковой косынке,
Шампанского в бокал, браток, налей!
Брат без сестры — назойливые тётки,
Сквозняк в ширинке, вакуум в душе.
Брат при сестре — духов оттенок тонкий,
Уютно в доме, в жизни и вообще!
Брат и сестра… Ты что ж, судьба, молчала!
Скрывала друг от друга стук сердец?!
Сестра и брат — две жизни, два начала,
Два сердца, две души, один конец!
                                      Артур Симонян
 

 
З мітою віравняння гендерних діспрапірцый та восстанавления справедлівого парітету, що пірікасівся послі Сльому-43, вірішена агаласіті  тіматіческій Сльом "Сестра - 2013":
Після оспівання в піснях та віршах братів, сестри справедливо вимагають Satisfaction. І не треба звати дєдушку Джагера, достатньо провести  сльом.
 
Цитатко:   Квітни, моя Україно, серед республік-сестер. Трохи прикро, але всі сестри-республіки виявились жертвами Великого Брата -маніяка, який всіх їх "іноді по черзі, іноді так". Це ми підпустили трохи політики. Але тема глибше. Життєва. Інтернаціональна.
 
Как  сказал бы поздний  Задорнов, бРАт и сестРА и вывел бы какую-нибудь формулу с посолонью арийской. Хотя, не исключено, ранний Задорнов так преподнес бы этимологию слова сестра: "Шесть раз" - отчитался за ночь любви  разбитым ртом любовничек после разговора с дюжим и ревнивым мужем.
 
Мудрі німці давно об'єднали всіх  чудовим словом "Geschwister".  Тобто, брати і сестри. В одній упаковці. Так шо друг без друга ми нікуда. Чи як правильно - нам нє жить подруга без подруги?
 
Так что, раздадим сегодня всем сестрам по серьгам. Рифмованным -  желательно. Со смыслом - приветствуется. Ритмичным - хотелось бы. Все это вместе - поощряется баллами. С учетом отсутствия на последних слемах поэтесс, баллы будут ставиться по 5-6 на брата и по 10-20 на сестренку. Шучу.
 
На самом деле тема эта - вещь вынужденная по причине отсутствия в политической жизни страны достойных тем. Ну, засохло деревцо. Ну, выдали Гаде смирительную рубаху (вместо, ИМХО, полновесного срока в украино-российской тюрьме). Ну, говорят, будут грабить не с кастетом и заточкой как раньше, а сразу с векселями. Ну. Ну. Всьо, нема.
 
А в нас є. На каждых Братьев Гримм завсегда найдутся свои Сестры Зайцевы.
 

Чтобы крыша не слетела, все на Сльом, ребята, смело!
 
Правила конкурсу:
      
1. Предмет змагання - написання сатиричного вірша на актуальну тему.
2. Тема обирається серед найбільш актуальних (бажано - неоднозначних) подій тижня Ведучим, який щосереди оприлюднює ІМХО з цими правилами і темою конкурсу.
3. Після оприлюднення теми учасники мають можливість працювати два дні: середа-четвер. Підсумки підбиваються Ведучим у п'ятницю зранку у вигляді окремого ІМХО.
4. Обсяг конкурсного вірша - не більше тисячі ста двадцяти п'яти строф.
5. Кількість конкурсних віршів не обмежується, але бажано не менше одного.
6. Переможець виводиться Ведучим з кількості кліків «згоден» під конкретним постом (опція «не згоден» до уваги не береться, хіба що самим автором). За однакової кількості голосів перемагає вірш, який викладався пізніше.
7. Переможець отримує титул кращого Слемака і почесний обов’язок проводити наступний конкурс відповідно до цих Правил.
8. Ведучий не має права викладати конкурсні вірші (але  їдкі коменти — може).  
9. У разі непередбачуваних обставин, через які Ведучий не має фізичного доступу до сайту (хвороба, відрядження, бан, похмілля тощо), він може делегувати (довірити) право вести конкурс ВІД СВОГО ІМЕНІ будь-якій особі, зареєстрованій на ДД.
10. У разі невмотивованої відсутності Ведучого на час чергового туру конкурсу (середа-четвер) він втрачає свої повноваження, а обов’язки Ведучого повертаються до переможця попереднього туру конкурсу.
 
Тематику Сльому-43 цього разу сформулюємо як «Сестри». До конкурсу приймаються віршовані твори, в яких хоч один раз зустрічається слово «сестра», його похідні або близькі за змістом чи схожі фонетично слова.
 
Бажаю успіху та творчого натхнення!
 
П.С. Ледь не забув. Спецбал від ведучого за ось що: "Краткость - СЕСТРА таланта".
 
П.С.С. Наступний Сльом,мабуть,  має бути "Брати і сестри наші менші" з ляшками, колесніченками, песиками та кішками. Хоча останнім така кумпанія може не сподобатись.
© олекса.БЦ [15.05.2013] | Переглядів: 7878

2 3 4 5
 Рейтинг: 42.5/10

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Увійти або зареєструватисяprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2024 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Відновити пароль :: Реєстрація
пароль
пам’ятати