для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru

КОНКУРС "ФОТОПАРОДІЯ ТИЖНЯ - 100"


КОНКУРС

 
Добридень,пані та панове! День добрий , багатий на свята.
Як швидко плине час! Здається, лишень вчора з легкої руки колеги An-70 (щирі оплески поваги) наше немовля зробило свій першій непевний крочок, http://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/10010.phtml а вже протопало їх добрячу сотню.
Вітаю вас, друзі, з ювілейним випуском. Бажаю вам творчого натхнення і наснаги, яскравих фарб у палітрі. Нестриманих фантазій вашим музам.
 
Всіх православних щиро вітаю з світлим святом Великодня. Христос воскрес!
 
Віри, надії Вам, любові та щастя Вашій оселі, миру та світла в душі. Смачної Паски!
 
Власне, сам конкурс.
 
Прихильникам класичного варіанту.
Море… таке близьке і недосяжне (це вже не анекдот, а великий пічаль, - але гості залишають південні береги набагато чорнішими за «аборигенів»). В палючу майську спеку – воно єдине, чиї обійми маряться ледь не бажанішими, ніж руки коханої жінки… Он і Татко всієї України вирушив у далеку подорож до Чорноморського узбережжя. Хтозна, кого він там зустріне…
 

 
Власне, Великодні свята наштовхнули мене ще на один творчий задум. Беремо таке собі яєчко. Білесеньке, цнотливе, незаймане:
 

 
Хтось робить з таких крашанки, хтось – писанки. Є чудасії, які вправляються в різьблені. Можливо, ще й в татуюванні.
А ми зробимо з нього політико-сатиричні «жаб’янки».
Але мушу попередити, що ця частина конкурсу внаслідок «неврегульованості питання» буде лише «хвестивальною». Тобто - переможці не отримають анічого, крім поваги, визнання майстерності та задоволення віл самого процесу.
Хоча є ідея визначити переможця «по сукупності» - того, хто набере найбільшу кількість балів по сумі найкращих своїх робіт обох гілок конкурсу. Буде бажання – озвучуйте думки…
Все, не буду заважати. Тим паче, що маю ще одне свято – день народження ліпшого друзяки. Піду, намалюю щось.
 

Правила:
 
1. Для конкурсу пародій раз на тиждень (у неділю не дуже рано вранці) пропонується фотографія. Фотографію пропонує ведучий на власний розсуд, - вона може залежати від подій в Україні минулого тижня. Фотографія може бути як "політичною",  так і стосуватися інших подій. Головне - потенційна кумедність фотошопів. Також фото має бути достатніх розмірів та якості, і не містити логотип сайту-джерела.
 
2. Мета учасників конкурсу - відфотошопити запропоновану фотографію якомога смішніше.
 
3. Один автор може запропонувати не більше п'яти варіантів фотошопів для участі у конкурсі. Фотошопи викладаються в коментарях до статті з оголошенням конкурсу (не треба конкурсні фотошопи розміщувати у розділі "ФОТО"!). У одному коментарі - один фотошоп.
 
4. Конкурс закінчується в понеділок о 24:00. У вівторок не раніше 14:00 і не пізніше 22:00 підбиваються підсумки та оголошується переможець.
 
5. Переможець конкурсу визначається за кількістю натискань кнопки "згоден" у коментарі з конкурсним фотошопом. Перемагає фотка, яка набирає більшу кількість голосів "згоден" (не відсоток!). За рівної кількості голосів перемагає фотка, розміщена пізніше.
 
6. Підсумки підбиває ведучий. За форс-мажорних обставин - адміністрація ДД.
 
7. Автор фотошопу-переможця автоматично призначається ведучим наступного конкурсу. Тобто, він повинен наступної неділі вранці оголосити конкурс (вивісити ці правила та фотографію для конкурсу у розділі "ІМХО").
 
8. Ведучий не має права брати участь у конкурсі (у тому числі виставляти фото поза конкурсом). Ніки-клони ведучому, учасникам конкурсу і голосувальникам використовувати забороняється.
9. Не забувайте додавати:  
 
© piligrimSK [05.05.2013] | Переглядів: 5947

2 3 4 5
 Рейтинг: 47.7/16

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Увійти через Facebookprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2023 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook