для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Прокуратура, що це за звір?

Прокуратура, що це за звір?
Хто-небудь знає, для чого взагалі вигадали прокуратуру і що вона робить, зокрема в Україні? Які її функції? Мабуть більше відомо про прокуратуру інших країн, зокрема Штатів. З фільмів звісно. Там прокурор дає, чи ні, дозвіл на ті, чи інші слідчі дії. Можна спостерігати, як, багато часу, прокурор та слідчій з'ясовують, як зробити так, щоб не порушити закон. Потім, на суді, прокурор лізе геть зі шкіри, доводячи провину підозрюваного. Будь-яка дрібниця може зруйнувати всі доводи прокурора. Навіть, якщо очевидно, що це злодій, але залізних доказів нема, то це резюмується на його користь. Ну, а якщо прокурор доведе провину підозрюваного, то він герой.
 
Загалом, там прокурор позитивна фігура. Він нормально спілкується з людьми, їздить в громадському транспорті, харчується там, де і весь люд. Якщо він і має якісь преференції та пільги,  то вони пов'язані безпосередньо з його роботою. Зловживання ними задля власної вигоди, це кримінальний злочин. Та це нікому і не приходить в голову. Якщо про щось подібне запитати у будь-якого прокурора, то він подивиться на тебе. як на дурня.
 
А що в нас? Ті, хто пам'ятає той час, коли Україна була окупована Золотою Ордою, то тоді прокурор не був популярною постаттю. Навпаки, ця посада вимовлялася ледве не пошепки. І звісно всі пам'ятали прізвище - Вишинський. Той, хто не знає, хто це такий, може без проблем знайти всю інформацію в інтернеті. Якщо образно спробувати намалювати совдепівську прокуратуру, то це - тюрма, ГУЛАГ, смерть. Прив'язки до людини, її захисту та прав, героїчного образу прокурора, в СиРиСиРи не було.
 
Але, ось вже  більше двадцяти років Україна незалежна. І що ми бачимо? Майже те саме, що було під час окупації України, але з тією різницею, що прокурорів зараз називають бандюками. Це саме м'яке визначення. Називають ще ублюдками, сволотою, покидьками, тваринами, та іншими екзотичними епітетами, яких нема в нашій мові, але в "язике" москалів вони надзвичайно розповсюджені.
 
          Якщо спробувати з'ясувати, а чим же займається наша прокуратура, то по пунктах, це виглядає ось так -
 
- Освоює гроші, які виділяються на прокуратуру. Кожен рік ми чуємо, що на прокуратуру виділяється все більше і більше грошей в Бюджеті України. І це при тому, що розкриваність  злочинів практично нульова. Куди йдуть ці гроші? Їх "освоюють". Купують коштовні авто, роблять в своїх кабінетах євроремонти, встановлюють в них суперобладнання останніх моделей, здебільшого не за профілем прокуратури, таке, як плазмові телевізори та різні побутові прилади. Ну, а те, що не вдалося "освоїти", йде на шалені премії самим собі та просто розкрадається. Різними схемами.
- Досить розповсюджена така діяльність прокуратури, як розчавлювання людей. На цих самих авто, які вони купують по суті за наші гроші, і на яких гасають в стані, ледве притомному від прийнятого на груди неміряної кількості зеленого змія, ці наглядачі за дотриманням законів та їх дітки, влаштували справжнє полювання за громадянами України. Вони їх чавлять бува десятками за раз. За відповідальність ніякої мови нема. Навпаки, бувають випадки, що вони навіть вимагають компенсації за моральну та фізичну шкоду собі. Від постраждалих звісно, або від родичів тих, кого вони вбили.
- Також, одна з улюблених справ всіх прокурорів є таке собі хобі, як будівництво собі будинків. Це скромна назва - будинки, насправді це справжні палаци. Кількість - нелімітована. Все це оформлюється на родичів, знайомих та особливо довірених людей.
- Наступна діяльність прокуратури, яка особливо бурхливо почала квітнути в останні три роки, це фабрикування кримінальних справ. На всіх, хто не подобається владі та самім прокурорам з будь-яких причин, чи то з політичних, чи то з побутових, чи то зі службових. Без будь-яких доказів. Всі закони нехтуються. За право взагалі мови нема. Хіба що, тільки телефонне право.
 

- І останнє, що приходить на думку, це кришування. Прокуратура кришує кримінальні банди та безпосередньо кримінальних злодіїв та авторитетів. Отримує за це відповідну мзду. По суті, прокуратура в системі державного врядування перетворилася на звичайних бандитів. Деякі прокурорські персонажі навіть отримали в мережі символічні прізвиська - Боні та Клайд.
 

Весела ця установа - прокуратура України. І це погляд людини, яка близько не стикалася з цим органом. Не проводила ніяких розслідувань. Просто спостерігала за її діяльністю по інформаційним повідомленням в пресі, по ТВ, в інтернеті. Можливо, тут не все викладено стосовно всіх "подвигів" цього "правозахисного" відомства. З тіє ж причини, що це погляд звичайної людини, обивателя, його враження.
До чого все це призведе, важко навіть і фантазувати. Єдине, що не викликає сумніву, що добром все це не скінчиться, то це точно.
 
То ж, шановні громадяни України, звертайтеся за допомогою до прокуратури, звертайтеся. Вони вам допоможуть....позбавлять вас від зайвих грошей, від зайвого майна, від зайвої власності, ну, а особливо прискіпливих, і від власного життя.
 
© маска [28.03.2013] | Рейтинг: 41.1/63 | Переглядів: 4144

2 3 4 5 41.1/63
Коментарі

1 2 3 4 5 ... 22   »
28.03.2013 22:40:13
Очередная "двоечка". Ни о чем - с апломбом всезнайки.
 
Маска, сейчас Ланецкий ревновать начнет.
Не згоден Згоден  Підтримка: 20%(7/35)

28.03.2013 22:43:15

Виталик 28.03.2013 22:40:13
Віталік, на репетицію, на репетицію...даунбас сидить біля теліків, чекає чергової серії з улюбленим Віталіком....biggrin
Не згоден Згоден  Підтримка: 91%(20/22)

28.03.2013 22:46:54
Ну, возле чего сидит донбасс - мне не ведомо. Но вам намного полезнее будет посидеть в библиотеке. Почитать, ну например, что-нибудь "О прокуратуре". Оно сразу полегчает.
 
Вы не обижайтесь - просто жутко непрофессионально исполнено ИМХО, ничего личного.
Не згоден Згоден  Підтримка: 23%(6/26)

28.03.2013 22:50:18

 
Виталик 28.03.2013 22:46:54
Вы не обижайтесь
На кого? На тебе, Віталя? Та ну ти що...! Хіба на тебе можна ображатися? rofl Ти ж у нас звізда!!!
Не згоден Згоден  Підтримка: 90%(19/21)

28.03.2013 22:54:07
Завидуете?
Не згоден Згоден  Підтримка: 23%(5/22)

28.03.2013 22:56:37
Прокуратура України — це єдина централізована система органів державної влади, які відповідно до Конституції та законів України здійснюють обвинувальну, представницьку, контрольно-наглядову функції в державі.
Відповідно до Розділу VII Конституції України на Прокуратуру України покладаються:
підтримання державного обвинувачення в суді;
представництво інтересів громадянина або держави в суді у випадках, визначених законом;
нагляд за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання, досудове слідство;
нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи громадян;
Правова природа прокуратури в демократичних державах полягає у потребі якісного представлення в суді публічного інтересу, а не в потребі здійснення державного нагляду за законністю, нагляду за всім і всіма.
Тому, відповідно до перехідних положень Конституції України Прокуратура продовжує виконувати функцію нагляду за додержанням і застосуванням законів та функцію попереднього слідства лише до:
введення в дію законів, що регулюють діяльність держав(нім.)них органів щодо контролю за додержанням законів,
сформування системи досудового слідства і введення в дію законів, що регулюють її функціонування.
Так же прокуратура осуществляет расследования особо тяжких преступлений. а также серийных убийств.
Не згоден Згоден  Підтримка: 43%(9/21)

28.03.2013 22:56:47
5 Ремонты помещений прокуратур, в крайнем случае местного уровня, проводятся за счет тех, кого нагибают. За их счет приобретается мебель, бензин, в т.ч. и на личный транспорт, ну и многое остальное. За возможность нагибать (а это и есть основная функция прокуратуры последние 3-5 лет) и ломятся работать в прокуратуру. За эту корочку и мать родную продадут - любой заказ вышестоящего выполнят не задумываясь. Прокуратура никогда не была под оппозицией, зачисткой под рыгов занимался еще Васильев (бывший Генеральный) с 2004 года - практически каждый  4 работник прокуратуры был уволен (уволился по "собственному" желанию), в основном, это были опытные, но "неугодные" работники. С 2008-2009 на руководящих постах (даже районного уровня) были уже донецкие или "полностью свои", и они были абсолютно уверенные в победе Яныка на выборах в 2010.  
Востаннє редаговано LINE|WORK 28.03.2013 23:20:49
Не згоден Згоден  Підтримка: 90%(19/21)

28.03.2013 23:00:38

Carlson 28.03.2013 22:56:37
Carlson
 
28.03.2013 22:56:37

Господи, ведь это так просто....
 
Извиняет автора только это: (цитата из ИМХО)
 
це погляд людини, яка близько не стикалася з цим органом. Не проводила ніяких розслідувань. Просто спостерігала за її діяльністю по інформаційним повідомленням в пресі, по ТВ, в інтернеті. Можливо, тут не все викладено стосовно всіх "подвигів" цього "правозахисного" відомства. З тіє ж причини, що це погляд звичайної людини, обивателя, його враження.
До чого все це призведе, важко навіть і фантазувати.
Не згоден Згоден  Підтримка: 25%(5/20)

28.03.2013 23:03:07

Виталик 28.03.2013 22:54:07
Завидуете?
Канешна!Як добре бути тупим. як валенок, бути холопом у баріна, бути, в решті-решт, ніким. Нікому ти не потрібен, ніхто тебе не чіпає. Тому ти і щасливий, Віталя. Тому я тобі і заздрю...suicide_fool-editbiggrin
Не згоден Згоден  Підтримка: 80%(16/20)

28.03.2013 23:04:13
На прокуратуру надо смотреть не с точки зрения Конституции (книжица для одурманивания рабов), а с самого начала... откуда она взялась и какие функции у промамаши ее были — уничтожать все, что могло помешать держанию рабов в тишине и покорности.
 
Такой уж уродилась прокуратура, и уже не изменится... пока ее не провести в последний путь.
Не згоден Згоден  Підтримка: 73%(8/11)

28.03.2013 23:05:53

Carlson 28.03.2013 22:56:37
Ага, я прочитав це, перед тим, як почав ваяти ІМХО. Тільки не знайшов жодних прикладів, щоб навести їх для підтвердження, що це положення виконується...pardon
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(17/17)

28.03.2013 23:07:58
маска 28.03.2013 23:03:07
Як добре бути тупим. як валенок, бути холопом у баріна, бути, в решті-решт, ніким. Нікому ти не потрібен, ніхто тебе не чіпає.

В смысле? Вам не нравится чувствовать в себе всё вышеуказанное? Вы мне завидуете?
 
Маска прекратите это самобичевание. Вы в тренде, скоро ваш рейтинг поднимется до небес - вы ведь (страшно сказать) пнули слуг государевых.shok
Не згоден Згоден  Підтримка: 24%(5/21)

28.03.2013 23:08:42

Бандитам тюрьмы? 28.03.2013 23:04:13
пока ее не провести в последний путь.
Обов'язкова умова. Тільки після цього і нашу, нову, прокуратуру будуть знімати в кіно...yahoo
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(14/14)

28.03.2013 23:09:19

маска 28.03.2013 23:05:53
Ага, я прочитав це, перед тим, як почав ваяти ІМХО. Тільки не знайшов жодних прикладів, щоб навести їх для підтвердження, що це положення виконується...
Это потому, что вы не в теме. Обыватель сталкивается с прокуратурой только когда попадает в ситуацию,где есть зона действия прокуратуры. если бы прокуратуру не использовали  политики для собственных нужд, вы бы о ней и не слышали. А ведь ее используют все политики, пришедшие во власть.
Не згоден Згоден  Підтримка: 37%(7/19)

28.03.2013 23:13:45

Виталик 28.03.2013 23:07:58
Вам не нравится чувствовать в себе всё вышеуказанное?
Ай-я-яй, Віталя! Ніхароший мальчік. Навіщо пересмикуєш? Куди дів - "Тому ти і щасливий, Віталя."? Ґа? biggrin
Зміщувати акценти також треба вміти робити. А ти....мда...
Не згоден Згоден  Підтримка: 85%(11/13)

28.03.2013 23:14:12
Могу еще одну историю рассказать. В Кривом Роге был начальником УВД  Крыжановский. Потом его забрали в Харьков на область. Нормальный дядька,был моим соседом сверху. Когда Луценко назначили министром МВС,он требовал от Крыжановского 2 млн.долларов,если он хотел оставаться в должности  главы областного МВС. Интересная и поучительная история.
Востаннє редаговано Carlson 28.03.2013 23:15:01
Не згоден Згоден  Підтримка: 19%(5/27)

28.03.2013 23:17:32

Carlson 28.03.2013 23:09:19
А що, невже можна знайти щось позитивне в зоні дії прокуратури, якщо потрапиш до неї, до зони?
А політики використовують, так. Але. для цього у людини є голова. В якій, майже у всіх є мізки. А ці мізки вже аналізують, чи можна вірити тому. чи іншому політику....
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(10/10)

28.03.2013 23:19:26
Carlson 28.03.2013 23:14:12
Когда Луценко назначили министром МВС,он требовал от Крыжановского 2 млн.долларов,если он хотел оставаться в должности  главы областного МВС.
Научитесь сначала правильно писать млн (без точки в конце), а потом будете Югика грязью поливать!
Сколько можно дышать антибютовскими настроениями!
Челобитную, и в БЮТ!
 
worthy
Не згоден Згоден  Підтримка: 36%(5/14)

28.03.2013 23:21:01
Маска, мне акценты не так интересны. Мне интересен смысл. Но вы в этом не преуспели, зато нагородили кучу своих фантазий, полуправды (и то с намеками) и трошки туману. Получилось вроде "Чапаев и пустота".
 
Вы присутствовали лично на судебном заседании? Знали о работе прокуратуры во времена СССР?
 
И еще много вопросов... Ответов только нет. А акценты, они, повторяю, мне неинтересны в данном случае.
Не згоден Згоден  Підтримка: 29%(5/17)

28.03.2013 23:21:18

Бандитам тюрьмы? 28.03.2013 23:19:26
Научитесь сначала правильно писать млн (без точки в конце), а потом будете Югика грязью поливать!
Это непременное условие?
Не згоден Згоден  Підтримка: 40%(4/10)

1 2 3 4 5 ... 22   »


загрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login