для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

ДДшники і опозиція

ДДшники і опозиція
Не можу претендувати на роль кваліфікованого оглядача сторінок «Дурдому». Тим не менш, на мій погляд,  останнім часом в розділі ІМХО, відбувається  в'ялотекуча дискусія на тему «Чи треба критикувати опозицію?»
 
Тема мені цікава. Тому   викладаю за нею своє ІМХО. У прямому сенсі цього  слова   («на мою скромну думку»).
 
Але спочатку кілька основоположних,  якщо хочете,  допущень-припущень:
 
1. Персонал «Дурдому» - це в переважній більшості люди, які за своєю сутністю і світоглядом ближчі до інтелігенції, ніж до бидла. Написавши «інтелігенція», усвідомлюю, наскільки це складне, а сьогодні ще й суперечливе, по різному трактоване поняття. Тому змушений пояснити, що я маю на увазі саме тут. Інтелігент - це зовсім не обов ’ язково той,  хто має вищу освіту, вміє тримати виделку в лівій руці і ніколи не матюкається. Інтелігент - це той, хто завжди не любить владу. Будь-яку владу. Бо люба влада - це, інколи більшою, іколи меншою мірою, але завжди насильство над… і обмеження для особистості. Необхідність наявності в суспільстві яких інтелігент розуміє, але терпіти не любить. Тому що не хоче стояти а ні в брудному, а ні  в комфортному стійлі ( яке любить бидло). (Кого цікавить більш повне трактування поняття «інтелігентність»,  дещо можна почерпнути тут)
 
Як інтелігент має «любити» конкретно сьогоднішню владу,  думаю,   пояснень не потребує.
 
2. Процеси, що відбуваються на сайті «Дурдом» мають, нехай мізерний, але якийсь вплив на політичне життя українського соціуму. Якщо цього не припустити, і город городити нема чого.
 
Щоб уберегти себе від зайвих критичних стріл, ще раз підкреслюю, що це лише мої допущення або припущення. Не переконання. Тому наполягати, тим більше відстоювати їх я не буду.
 

Отже... Чи треба сьогодні критикувати опозицію?
 
Нехай це не скромно і не інтелігентно  (в повному розумінні цього слова) , але думаю,   доречно буде сказати кілька слів про себе, любимого.
 
Десь за півроку до минулих виборів я сам собі оголосив мораторій на серйозну критику опозиційних партій та їх мажоритарних кандидатів. Мотив - нехай перемагає хто завгодно, тільки не Партія регіонів та її   явні чи замасковані мажоритарники.
 
Після виборів мораторій продовжив... Мотив практично той же - готовий не критикувати і навіть симпатизувати будь-кому    (за дуже рідкісним винятком), хто зробить хоч щось для усунення від влади сьогоднішнього олігархічного кодла, що пожирає не тільки країну, а вже почало пожирати і саме себе.
 
Хоча, якщо чесно, іноді дуже хочеться поваляти дурня і    покепкувати з приводу вождів і вождиків опозиції. Скажу більше, практично для кожного свого «патєшного» (добре зрозуміють ті, хто читав мій «цикл» «Патєшние») ригівского діяча  я вже сьогодні бачу «симетричне відображення» в середовищі опозиціонерів. Так  що відтягнутися можна було б…  А сенс? А що далі? А на кого сподіватися?
 
Чекати, доки визріє  українське громадянське суспільство і висуне нових харизматичних лідерів? Або сподіватися на всім відомого анекдотичного «професійного революціонера»,   що він не тільки сам, для приколу, а й увесь народ озброїть вилами і підніме   на криваву боротьбу за владу олегів ляшків в Україні?
 
Факт, тільки об'єднана опозиція сьогодні може організувати ті тридцять відсотків населення, які вже зараз готові на ефективне протистояння з владою.
 
І позавчора у   Вінниці, і вчора в Ужгроді    вона (опозиція) показала, що таки вже щось робить. Зважте, не у Львові, де набагато легше було б вивести на вулиці громадян, а в тих, що не  мають ніяких революційних традицій, спокійній Вінниці, та в зацькованому балогами Ужгороді вона зуміла організувати   тисячі   городян.
 
То як ми будемо сприймати ці події, колеги-ДДшники? Радіти, що владі ніякими хитрощами, залякуваннями, ніякою дезінформаціею не вдалося зірвати протестні марші і мітинги? Радіти, що опозиція таки зуміла трохи злякати    владу? Чи будемо ретельно досліджувати питання, чому серед протестуючих поруч з Яценюком і Тягнибоком не було Кличка?
 
Впевнений, це і без нас зроблять Чечетов, Лук'янов або Богословська, так би мовити, відповідно до свого чорнорото-професійного статусу. Або які-небудь Чаленко і Піховшек відповідно до свого блюдолизького  кредо. Хтось хоче  в цю команду?  Що  ж…     Десь читав, що з двох зол, зазвичай вибирають те, що легше заподіяти.   Думаю, це в тему.
 
Не люблю говорити і писати на повному серйозі. Така натура - нічого не поробиш. Але, боюся, зараз той випадок, коли іронія не доречна. Тому говорю зважено і з цілковитою  відповідальністю людини з немалим життєвим досвідом: сьогодні опозицію треба підтримати. Всіма засобами. Якими б вони у нас скромними не були. Яка б ця опозиція незграбною і смішною нам не здавалася. Іншої доки що немає.
 
А з приводу «кроликів», «удавів», «тягништовхаїв» і їх розборок між собою  можна відтягнутися і завтра. Коли вони, дасть бог, прийдуть до влади...
 
Таке моє ІМХО. У повному сенсі цього слова.
 
prokop14
 © prokop14 [16.03.2013] | Рейтинг: 47.0/49 | Переглядів: 4346

2 3 4 5 47.0/49
Коментарі

1 2 3 4 5 ... 8   »
16.03.2013 09:26:17
100%
Саме тоді ж, коли і Ви, шановний автор, я теж прийняв рішення про мораторій, навіть трохи раніше.
А саме, з того моменту, як побував на автопробігу Вперед-Україно! Королевської.
Фальшивість Королевської і її прихвостнів світила з усіх щилин, та до того ж цей автопробіг реально відтягував масу чесних людей з місця справжнього опозиційного мітінгу...
Але в мене не піднялася рука живописати своє розчарування.
Не хотів транслювати його на інших...
По сей день, я волію промовчати там, де можна нашкодити.
І без мене є кому поливать лайном опозиційний рух.
А я краще стану в проломі...
555
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(17/17)

16.03.2013 09:29:39
Доречі, якраз з тієї подорожі на київський автопробіг, де ми самі собі довели, що здатні підірвати зад з теплого дивану - написались рядки:
 
На борту, у штурмана, по списку
Три бойца, и верный рулевой
Едут надавать «по пыску»
Шантрапе  синюшно – голубой!!!                    
Мы к утру добрались, без вопросов.
Там собрались - всех не обозреть!
-«Не хотим под лапой быть пиндосов!»
- «Не дадим халявщикам борзеть!!!»
                     ***
А когда наступит час расплаты -
Это будет Хамов скорбный день!
И куда ж ты будешь  «утікати»?
Долбанутый  Межигорский  Пень!!!
                    ***
Вся страна от Польши и до Раши
Съехалась щурам дать отворот!                          
Показать их место у параши.
Вот такой расклад и поворот!                    
Долго лють народная молчала!
Запрягаем до-о-лго – пьём пивца-а-а!
Нет у революции начала!
Нет у революции конца!!!
http://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/12894/user_id/10184.phtml
Востаннє редаговано ЗЕЛЕНЯР 16.03.2013 09:30:29
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(9/9)

16.03.2013 09:33:59
ЗЕЛЕНЯР 16.03.2013 09:26:17
По сей день, я волію промовчати там, де можна нашкодити.
Так в житті стараюсь діяти і я, але так просто і чітко сформулювати це мені поки що не вдавалося.
friends
Востаннє редаговано prokop14 16.03.2013 09:36:17
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(7/7)

16.03.2013 09:37:15
Десь за півроку до минулих виборів, я сам собі оголосив мораторій на критику опозиційних партій та їх мажоритарних кандидатів. Мотив - нехай перемагає хто завгодно, тільки не Партія регіонів та її   явні чи замасковані мажоритарники.
 
Після виборів мораторій продовжив... Мотив практично той же - готовий не критикувати і навіть симпатизувати будь-кому    (за дуже рідкісним винятком), хто зробить хоч щось для усунення від влади сьогоднішнього олігархічного кодла, що пожирає не тільки країну, а вже почало пожирати і саме себе.

як про мене ,це помилка.
 
критикувати просто необхідно.
 
Коли опозиція"творить х..ню"
(звичайно ,суто особиста думка).
 
Але критикувати -це одне.
 
"мочити Кличка" ,як це робить Маска -зовсім інше.
Не згоден Згоден  Підтримка: 46%(6/13)

16.03.2013 09:39:51
Факт,   але тільки об'єднана опозиція сьогодні може організувати ті тридцять відсотків населення, які вже зараз готові на ефективне протистояння з владою.
 
Факт,що цей "революційний пробіг" ,що організовує опозиція ,ПІДЕ У ПІСОК.
 
Бо їх політтехнологи ДЕБІЛИ.
Невчасно почали.
Як передає кореспондент УНІАН, на прес-конференції у Києві голова правління Центру прикладних політичних досліджень “Пента” Володимир Фесенко заявив, що опозиція зробила помилку, оголосивши про акцію за два місяці до її початку. “У чому тут проблема: я би сказав так, когнітивний дисонанс - оголосили повстання, а проводять зустрічі з виборцями, проводять серію мітингів”, - пояснив В.Фесенко.
Більше читайте тут: http://www.unian.ua/news/559558-politologi-nazivayut-nedolugim-povstannya-opozitsiji.html
Немає революційної ситуації..
Піонерам варто підчитати класиків- напр.Дєдушку Лєніна.
Востаннє редаговано Pavlotex 16.03.2013 09:43:56
Не згоден Згоден  Підтримка: 10%(1/10)

16.03.2013 09:41:10
Зважте, не у Львові, де набагато легше було б вивести на вулиці громадян, а в тих, що не  мають ніяких революційних традицій
,
 
зараз У Львові вивести людей СКЛАДНІШЕ за опозицію ,ніж будь -коли... (
Не згоден Згоден  Підтримка: 13%(1/8)

16.03.2013 09:41:29
5Уже давно не читаю думки комментаторов стосовно оппозиции. Большинство людей так устроены, что им всегда нужен внешний виноватый в их бедах.
Большая мудрость у того, кто способен к анализу...
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(15/15)

16.03.2013 09:42:23
сьогодні опозицію треба підтримати. Всіма засобами. Якими б вони у нас скромними не були. Яка б ця опозиція незграбною і смішною нам не здавалася. Іншої доки що немає.

підтримати У ЧОМУ !?
просте запитання.

. Хоча необхідність переходу від парламентської форми протесту до вуличної він назвав правильною. З В.Фесенком погодився директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, який висловив думку, що парламентські методи боротьби вичерпали себе, тому що сам парламент перестав існувати і як законодавчий орган, і як майданчик для політичної діяльності.
Більше читайте тут: http://www.unian.ua/news/559558-politologi-nazivayut-nedolugim-povstannya-opozitsiji.html
Востаннє редаговано Pavlotex 16.03.2013 09:45:12
Не згоден Згоден  Підтримка: 17%(1/6)

16.03.2013 09:45:20
5
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(14/14)

16.03.2013 09:45:44
5
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(10/10)

16.03.2013 09:46:39

valm 16.03.2013 09:41:29
Уже давно не читаю думки комментаторов стосовно оппозиции. Большинство людей так устроены, что им всегда нужен внешний виноватый в их бедах.
ви про противсіхів,що для заюльків винні у всіх бідах !?
!? )))
Не згоден Згоден  Підтримка: 30%(3/10)

16.03.2013 09:51:57

Pavlotex 16.03.2013 09:42:23
підтримати У ЧОМУ !?
smile3 підтримати у ТОМУ , щоб допомогти їй стати владою , ну а далі вжеsmile3 ... перейти на бік "нової" опозиції і вже їй допомагати стати новою владоюsmile3 і ... так до нескінченності вікуsmile3 ібо "вєк жіві - вєк крутісь" , як ота білка у колесі - у тому сенс цього життяbiggrin (нам так кажуть).
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(5/5)

MVF

MVF
16.03.2013 10:07:31
Я дуже хочу критикувати опозицію. Я обов'язково буду критикувати опозицію!
 
Але нехай но тільки вона перестане бути опозицією і стане, накінець, владою.
 
Тільки тоді. І не раніш...
 

Отож бо і воно.
 
5
Востаннє редаговано MVF 16.03.2013 10:09:41
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(14/14)

16.03.2013 10:10:03
Процеси, що відбуваються на сайті «Дурдом» мають, нехай мізерний, але якийсь вплив на політичне життя українського соціуму. Якщо цього не припустити, і город городити нема чого. Нема чого,але городимо278385
Не згоден Згоден  Підтримка: 17%(2/12)

16.03.2013 10:11:39
Без сумніву - 5
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(9/9)

16.03.2013 10:12:23
А з приводу «кроликів», «удавів», «тягништовхаїв» і їх розборок між собою, можна відтягнутися і завтра. Коли вони, дасть бог, прийдуть до влади... Та ви шо?І шо далі?
Не згоден Згоден  Підтримка: 8%(1/12)

16.03.2013 10:13:30

Pavlotex 16.03.2013 09:37:15
Pavlotex
Є простий принцип, який сповідують лікарі. Але він годиться і для інтелігентних людей: "Не нашкодь!"
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(11/11)

16.03.2013 10:17:46
Українці нинішню владу не обирали. Її обрали данбаси і вона їх влаштовує. То в чому ідея цих акцій? Якщо сказати Данбасу ДАВАЙДОСВИДАНИЯ - треба прямо про це говорити, а якщо вчергове побазікати на тему які нєгадяі ПР та Підарас - то це безглуздо, вибір данбасів це не відмінить pardon
Не згоден Згоден  Підтримка: 25%(2/8)

16.03.2013 10:18:58
Опо-це не святі, яких не можна критикувати. Це системна помилка усіх лузерських суспільств,бо в основі своїй має бажання,щоб хтось прийшов і все зробив,тому що як можна лаяти визволителя? Нехай опо  зароблять мою повагу, а вже потім я подумаю-критикувати їх чи ні.
Показували, як в Ужгороді знову платили за участь у тусовці. На хера нам така опозиція? Щоб знову з нас дурнів зробили? Я краще к Монтян приєднаюсь. Ляшко і той чеснійший.
Востаннє редаговано Carlson 16.03.2013 10:21:14
Не згоден Згоден  Підтримка: 30%(3/10)

16.03.2013 10:21:34
5
Хотілося, щоб опозиція після проведення мітінгів залишала постійно діючі комітети опору, які мали би зв'язки з штабом опозицїї для координації своїх дій.  
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(8/8)

1 2 3 4 5 ... 8   »


Загрузка...


programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2019 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login