для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

У Криму шануватимуть поплічників Гітлера?

У Криму шануватимуть поплічників Гітлера?
Визнаюся чесно – писати на російські чи біля російські теми мене самого вже порядно дістало. Але тут ситуація виникла така, що просто не знаєш чи дивуватися чи зразу ховатися? Новина просто розірвала свідомість. Верховна Рада Криму прийняла до розгляду проект рішення «Про заходи, присвячені святкуванню 400-річчя царственого дому Романових в Автономній Республіці Крим».
 
Ну добре, хай йому грець що за 250-річну історію співіснування царів Романових і України, царі Романови докладали нелюдських зусиль аби перетворити Україну на «дєвять губерній вєлікароссіі». Забудемо що аж до 1917 р. за російськими (!) законами Україна входила до складу Росії на підставі Переяславської угоди між московським царем і українським гетьманом, якого у 1917 р. не існувало позаяк гетьманство в Україні було ліквідовано царями. Забудемо навіть про зруйновану Запорізьку Січ, про скасовану автономію України і про Емський указ. Навіть визнаємо, що росіяни Криму, для яких особа царя певною мірою сакральна, мають право відсвяткувати річницю своїх кумирів. Питання в іншому.
 
Для початку, кого саме вважають «домом Романових» автори законопроекту? За всіма медичними ознаками останніми царями дому Романових були, по чоловічій лінії – Петро І, а по жіночій – його донька цариця Єлизавета Петрівна. Все. Всі подальші царі були в кращому разі далекими родичами Романових, але ніяк не Романовими. Петро ІІІ Романовим був на одну чверть. Його мати Анна Петрівна була донькою Петра І і безрідної латишки  Марти Скавронської (майбутньої Катерини І), яка на момент народження Анни була: для царя – всього лише коханкою, а для всього світу - шльондрою.
 
Дружина Петра ІІІ, велика княгиня Катерина Олексіївна (майбутня Катерина ІІ) була чистокровна німкеня - принцеса Софія-Августа-Фредеріка Ангальт-Цербстська. Їхній син Павло І у такий спосіб Романовим вже був хіба що на 1/8. його дружиною так само стала німкеня – принцеса Софія-Марія-Доротея-Августа-Луіза Вюртембергська. Тож уже їхні сини Олександр і Ніколай, якщо й були Романовими – то якоюсь десятою водою на киселі. Можна сміливо говорити, що від Петра ІІІ на російському престолі перебувала династія герцогів Голштейн-Готторпських, які якщо й були родичами Романових, то трохи більшими ніж самі Романови були родичами Рюриковичів, чий родинний герб нині – державний герб України.
 
То 400-річчя яких Романових зібралися святкувати у Криму? Російських царів починаючи від Михайла Федоровича і закінчуючи Єлизаветою Петрівною? Тоді виникає питання, а чи згадають під час святкування цих російських царів історію початку їхнього царювання? Чи згадають той факт, що Григорій Отреп’єв (Лжедмітрій І) був слугою Федора Романова (батька першого царя Романова), що Федір Романов (майбутній патріарх Філарет) перебував в якості «нареченого патріарха» в таборі Лжедмітрія ІІ («тушинського вора») і що той самий Федір Романов виступав за обрання Московським царем польського королевича Володислава Жигмонтовича? А на додачу – що під час облоги Москви у 1612 р. військом Мініна та Пожарського майбутній цар Михаіл Федорович знаходився не з ними, а з поляками у Москві. І от диво – з міста де ляхи від голоду вже почали їсти одне одного, Міхаіл Фьодорович вийшов цілий та неушкоджений разом «з чадами та домочадцями»!
 
Але опустимо і ці подробиці. Хай дому так – забудемо історію потрапляння Романових на трон Московії та вважатимемо Романовими всіх російських царів від Міхаіла Фьодоровича до Ніколая ІІ та їхніх нащадків. Але тоді ситуація складається ще більш маразматична. Виходить, що у Криму збираються вшановувати поплічників Гітлера!
 
Справа ось у чому. Після розстрілу царської сім’ї та низки великих князів, частина Романових змогла виїхати на захід і закріпитися там. У 1938 р. головою «Російського імператорського дому» був оголошений великий князь Владімір Кіріловіч – прямий нащадок царя Алєксандра ІІ. Діяльність цього Романова сучасна російська історія намагається всіляко оминати і тому є дуже вагомі причини. Того ж самого 1938 р. Владімір Кіріловіч встановив контакти з керівництвом «Русского Общевоинского союза» (РОВС). Ця організація дослідникам Другої Світової війни відома аж надто добре – про її співпрацю зі структурами гітлерівського Третього рейху написані академічні дисертації.
 
Але це не межа. 26 червня 1941 р. коли танки Вермахту уже розсікали радянські терени, великий князь Владімір Кіріловіч розповсюдив промову: «В этот грозный час, когда Германией и почти всеми народами Европы объявлен крестовый поход против коммунизма-большевизма, который поработил и угнетает народ России в течение двадцати четырёх лет, я обращаюсь ко всем верным и преданным сынам нашей Родины с призывом: способствовать по мере сил и возможностей свержению большевистской власти и освобождению нашего Отечества от страшного ига коммунизма».
 
Слабо? Жоден Романов не спростував цей заклик і не зрікся його.
 
У 1945 р. тікаючи від наступаючих частин Червоної армії великий князь Владімір Кірілович приєднався до дивізії «Русланд» (одної з російських частин німецького Вермахту) і разом з нею втік до Ліхтенштейну. Але влада Ліхтенштейну не прийняла голову Російського імператорського дому, саме через його зв'язок з Гітлером. Сталінському НКВД великий князь не був виданий з тої самої причини, що й більшість солдат дивізії СС «Галичина» - він ніколи не був громадянином СРСР, а отже не міг вважатися зрадником. Щоправда, співпраця з гітлерівськими структурами не завадила Владіміру Кіріловічу вже у 1992 р. бути відспіваним в Ісакіївському соборі Санки-Петербургу та похованим у великокняжій усипальниці Петропавлівського собору, однойменної з ним фортеці.
 
Хай йому грець. Забудемо всі інші негаразди пов’язані з Романівським царським домом. Але як поставитися до того, що останній потенційний «надьожа-гасударь» прийняв бік Гітлера і закликав росіян боротися проти милої серцю кримчан Червоної армії? Які тоді претензії у кримчан до дивізії «Галичина»? Які претензії до УПА, яка вела з нацистськими окупантами виснажливу партизанську війну? Чи подумали у Криму, що невдовзі у Західній Україні у відповідь на пам’ятники «постріл у спину» з’являться пам’ятники жертвам бузувірств службовців дивізії «Русланд», 15-го козацького корпусу фон Панвіца, бригади Камінського, армії Власова та інших молодчиків які послухалися заклику останнього з Романових? З текстом заклику на постаменті і указівкою авторства.
 
В спробі підкласти чергову свиню українцям і ідеї незалежності України, шанувальники «Рускава міра» не гребують нічим. Але цього разу вони явно перелили куті меду.
 
Дмитро Калинчук

© Дракон [16.02.2013] | Рейтинг: 44.6/45 | Переглядів: 4697

2 3 4 5 44.6/45
Коментарі

1 2   »
Ami

Ami
16.02.2013 15:27:12
А чему Вы удивляетесь автор
Над Кремлем уже давно развевается власовский флаг
Не згоден Згоден  Підтримка: 77%(17/22)

Ami

Ami
16.02.2013 15:33:08
проект рішення «Про заходи, присвячені святкуванню 400-річчя царственого дому Романових в Автономній Республіці Крим»
 
А в самой-то Росии отмечают эту знаменательную дату?
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(11/11)

16.02.2013 16:27:33
Ami 16.02.2013 15:27:12
Над Кремлем уже давно развевается власовский флаг
Ну что за глупости?
Флаг-то расейский, еще Петрушкой Первым честно спиздженный у голландцев. А Власов всего лишь взял себе "старорежимный" флаг что бы попользоваться smile3
Не згоден Згоден  Підтримка: 93%(13/14)

16.02.2013 16:40:24
Прочитал про наличие "крови Романовых" в императорах расейских... и вспомнил забавный случай.
 
Году в 1997 в Берлине у моего приятеля в магазине работал продавцом "этнический немец" из Казахстана. На вид это был 100% кругломордый, узкоглазый казах, который рассказывал как отлично жилось им в немецком поселке, как выезжал он с братом на мотоцикле с коляской в степь на охоту и брат рулил, а он лупил цепью зайцев по башке, пока не добывал нужное количество на ужин... а потом пришли узкоглазые казахи и начали их, немцев выживать из поселка.
 
И вынужден он был, с мамой, с двумя братьями и их женами переехать в Германию, где моментально получил документы, как чистокровнейший ариец. И как все в Гермнии плохо. И зайцев нет. И вообще степи нет. Как он хотел устроиться конюхом на ипподром, но оказалось что в Германии для этого нужно иметь специальное образование.
Иными словами - страдал на чужбине.
 
А самое смешное, что некогда настоящий немец оплодотворил настоящую казашку и в роду ихнем с тех пор рождались мальчики, которые имели немецкую фамилию, но брали в жены чистокровных казашек, которые опять рожали мальчиков... но % немецкой крови был все меньше, а немецкая фамилия оставалась.
 
А что еще смешнее, что звали этого казаха, так же как и героя-разведчика из к/ф "Щит и мечь" - ИОГАН ВАЙС rofl Excellently
Мой приятель, сказал, что увидав до чего докатилась Германия - Гитлер бы в гробу перевернулся.
Не згоден Згоден  Підтримка: 93%(25/27)

16.02.2013 16:54:24
5
Не згоден Згоден  Підтримка: 75%(9/12)

16.02.2013 17:04:27
Ami 16.02.2013 15:27:12
Это рисунок. И собачка есть там.biggrin
Часть вторая, никто власовцев, в отличие от бандеровцев это не восхвляет.
Часть третья, возможно они правы. что боролись за себя.
Часть четвертая, где эти они что борятся за себя, против рыгов? Которые не слово, прошу не упоминать, он стукач советский.
Востаннє редаговано Emulator+ 16.02.2013 17:05:54
Не згоден Згоден  Підтримка: 12%(2/17)

16.02.2013 17:49:28
«В этот грозный час, когда Германией и почти всеми народами Европы объявлен крестовый поход против коммунизма-большевизма, который поработил и угнетает народ России в течение двадцати четырёх лет, я обращаюсь ко всем верным и преданным сынам нашей Родины с призывом: способствовать по мере сил и возможностей свержению большевистской власти и освобождению нашего Отечества от страшного ига коммунизма».

  Ну и кто не поддержит призыв освободить Родину от красной чумы?
К сожалению, при этом пришлось помогать чуме красно-коричневой..
 
  Но подельниками Гитлера по-настоящему (по крайней мере, до середины лета 1941г.) были коммуняки, их чаша злодеяний перевешивает всё!
Недаром так много людей отказывалось защищать кремлёвскую банду, даже ценой оккупации страны, и даже готовы были помочь хоть Гитлеру, хоть чёрту, лишь бы избавить Отечество от большевистских выродков!
 
  Не получилось, итог известен.
Сталин готовился к войне активно, Германия уже войной была истощена.
Потеряв почти всё, что было готово для наступления, Кремль смог сохранить производство оружия и большую ресурсную базу. Плюс помощь Америки. Ну и, в пушечном мясе недостатка не испытывал, а за 24 года народ успели зазомбировать (наши 21 показывают, как нетрудно это сделать даже при обилии информации, в т.ч., и интернета)
Востаннє редаговано ЖИЛли_N 16.02.2013 17:56:00
Не згоден Згоден  Підтримка: 78%(7/9)

16.02.2013 17:51:46
  Автору 5
...и тут же сдельное предложение : предлагаю Крым продать, покупатели найдутся..
на вырученные деньги купить Гварду квартиру в Николаеве, Карлсону - Асканию-Нову, на оставшиеся построить четырехполосный автобан Измаил-Таганрог (практически восьмое чудо света, не хуже китайской стены ),
выгоды очевидны:
  во- первых - минус геморрой,
  во-вторых - и пиплам польза...
Не згоден Згоден  Підтримка: 36%(5/14)

16.02.2013 17:52:24
Кратко, содержательно, логично. 5
 
Этому дурачью бы почитать, да невелики шансы...
Не згоден Згоден  Підтримка: 75%(12/16)

16.02.2013 18:49:51
В порожній башкі історія не затримується.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(6/6)

16.02.2013 19:21:32
Ami 16.02.2013 15:27:12
Кортинко из букваря? А подпись какая? "Православное воинство вершит справедливость над жЫдобольшевикомъбандеровцем"?
Не згоден Згоден  Підтримка: 25%(1/4)

16.02.2013 21:35:53

Дюма 16.02.2013 17:51:46
biggrin
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/0)

16.02.2013 21:36:23
Автору
5
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(2/2)

16.02.2013 22:17:00
Excellently
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(2/2)

16.02.2013 22:20:51
5
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(4/4)

16.02.2013 23:03:47
5
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(4/4)

16.02.2013 23:36:22

Тузик_Киевлянски 16.02.2013 16:27:33
честно спиздженный у голландцев.
Неправда Ваша. У голландцев - КраБеС (красно-бело-синий), у россиян - БеСиК (бело-сине-красный) !
А звучит-то как!!!
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(4/4)

17.02.2013 01:14:18
r12rayak 16.02.2013 23:36:22
Неправда Ваша. У голландцев - КраБеС (красно-бело-синий), у россиян - БеСиК (бело-сине-красный) !
А звучит-то как!!!
Ну не мог же Петрушка Первый спиздить голландский флаг и ничего не изменить? Все таки "великая страна", через окно в Европу попадает smile3
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(9/9)

18.02.2013 10:34:17
"Визнаюся чесно – писати на російські чи біля російські теми мене самого вже порядно дістало.
Але тут ситуація виникла така, що просто не знаєш чи дивуватися чи зразу ховатися?
Новина просто розірвала свідомість."
                                 © Дракон
 
Ваша "свідомість" уже да-авно разорвана, неуважаемый аффтырь. Вам не интересна Украина
без России и прочих "врагов". В этом ваша проблема. Отсюда ваши вечные "газпромы" и "романовы".
Вся ваша "история" замешана на ненависти к "виртуальным врагам виртуальной Украины",
а с такой вавкой в голове объявлять себя "главным" мягко говоря опрометчиво.
-------------------------------
 
"Верховна Рада Криму прийняла до розгляду проект..."
                                  © Дракон
 
Обещать - не значит жениться.
-----------------------------
 
"царі Романови докладали нелюдських зусиль аби перетворити
Україну на «дєвять губерній вєлікароссіі»."
                                    © Дракон
 
Просто глупость. Кроме Украины у них других забот не было.
Обычная имперская практика не больше и не  меньше.
Не згоден Згоден  Підтримка: 15%(2/13)

18.02.2013 10:35:34
"Але як поставитися до того, що останній потенційний «надьожа-гасударь»
прийняв бік Гітлера і закликав росіян боротися проти милої серцю кримчан Червоної армії?"
                                  © Дракон
 
Враньё в чистом виде. "Красная армия" и "Коммунистическая идеология" - не тождественные вещи.  
"Красная армия"  была лишь одним из инструментов  "Коммунистической идеологии".
Впрочем я не удивлён. Перекручивание фактов и откровенное враньё -
это главный инструмент горе-историков.
Не згоден Згоден  Підтримка: 23%(3/13)

1 2   »


Загрузка...


programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2019 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login