для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru

За погрози розстрілом народного депутата Василя Грицака подадуть у суд


За погрози розстрілом народного депутата Василя Грицака подадуть у суд
3 грудня у м. Ужгороді відбувся круглий стіл на тему «Введення біометричних документів в Україні». Здавалось би, про що можна вести розмову, після того, як Гарант Конституції 29 листопада підписав Закон «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» (№ 10492), який порушує Конституційні права громадян?
Та саме цей факт і потребує обговорення і прийняття рішення щодо подальших дій проти неконституційного Закону. Так вважають організатори заходу – молодіжна громадська організація «Мальовничий край русичів».
На заході, щодо юридично-правових аспектів доповідали: Юлія Малик, адвокат, юрист МГО «Мальовничий край русичів», Марія Куляба, юрист, виконавчий директор ЗОГО «Єдність поколінь», Микола Сюсько, студент-юрист, голова наукового товариства студентів ЗакДУ та Іван Полюжин, студент-юрист, голова студради Закарпатської області.
Єпископ Ужгородський і Закарпатський Кирил висловив позицію УПЦ (КП) та є переконаний, що сучасні нововведення, у тому числі і біометричні паспорти – є все від Антихриста. По благословенню Архієпископа Ужгородського і Мукачівського Федора від УПЦ (МП) виступив Протоієрей Василій Керецман щодо позиції церкви і по заходи, які робилися з ціллю протидії даного Закону.
Із запрошених державних структур була представниця тільки головного управління з питань зовнішньоекономічних зв’язків, євроінтеграції та туризму – Алла Стегнач.
Голова МГО «Мальовничий край русичів» Поліна Тищенко розповіла деякі аспекти економічної сутності даного питання, що унеможливлюють введення внутрішніх документів та пояснила тонкощі проблеми для християн збору біометричних даних, що порушує один із символів віри: Вірую в єдине хрещення.
Правозахисник і літератор Михайло Темнов вважає, що за всім цим стоїть влада нового світового порядку, щоб встановити контроль над усіма.
Підводячи підсумки круглого столу Поліна Тищенко «керуючись Конституцією та Святим Письмом, яке наставляє: «Іспитуйте, що угодне Богові, і не беріть участі в неплідних ділах темряви, але і викривайте» (Еф. 5, 10 - 11) запропонувала:
1. Звернутися до уповноваженої Верховною Радою України з прав людини, Валерії Лутковської з проханням подання позову до Конституційного суду з ціллю визнання його – неконституційним.
2. Сформувати робочу групи з питань доопрацювання законопроекту щодо документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство.
3. Налагодити зв'язок з народними депутатами нового скликання для: позову щодо неконституційності, якщо В. Лутковська проігнорує звернення; для створення більшості у ВР і відкликання даного Закону; реєстрації у ВР нового законопроекту щодо документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство.
4. Проводити заходи для інформування суспільства.
5. Подати судовий позов проти Василя Грицака за порушення Конституційних прав громадян щодо рівності, честі, гідності, релігійних переконань, свободи світогляду та щодо погроз розстрілу тих, хто відмовиться від біометричних документів.
«Кожен, хто вважає, що їх конституційні права порушені Василем Грицаком має можливість приєднатися до позову.» - Зауважила Голова МГО «Мальовничий край русичів» Поліна Тищенко. Також, закликала усіх, хто вважає введення внутрішніх біометричних паспортів не доцільним, долучатися і разом боротися проти їх запровадження.
Тищенко Поліна [05.12.2012] | Переглядів: 1978
Мітки: #Грицак 

2 3 4 5
 Рейтинг: 36.4/15

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Увійти через Facebookprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2022 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook