для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

ДОСИТЬ ТЕРПІТИ ВЛАДУ!

ДОСИТЬ ТЕРПІТИ ВЛАДУ!
Поки пенсіонери та пільговики не візьмуть у руки вила та лопати - влада не почне платити соціальні виплати. Коли жителі будинків повстануть  проти грабіжницьких комунальних тарифів - влада не здійснить перерахунок цього "блага". Поки не видавимо з влади свою землю - ніхто її мирно не віддасть.
Потрібні каталізатори, які б спричинили хімічну реакцію. Хтось має ходити і будити народ. Я не кажу про те, що потрібно глобально обєднуватиь всім не байдужим - ми це вже проходили. Не виходить, бо кожен небайдужий до чогось свого. Закликаю, щоб кожен, хто може впливати на громади - впливав. Щодня. Це боротьба за кожен квадратний сантиметр. Ми боремося проти самих себе, своїх слабкостей і пороків. Завжди приходить час коли народ знаходить свій правильний шлях. Просто потрібно цей народ, як маленьке дитя постійно тикати носом у прописні істини.
Правда проста - не наступив владі на горло, вона відкручує тобі голову! Колись цей ланцюжок має розірватись. Чому не зараз?!
 


© vartoviy [19.11.2012] | Рейтинг: 41.9/16 | Переглядів: 2415

2 3 4 5 41.9/16
Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login