для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru

Нарешті


Нарешті
Те, що зараз відбувається у країні уже нікого не полишає байдужим. Хтось спостерігає з острахом, хтось із зловтіхою. Частина людей не може дивитися на ґвалтування виборчого процесу і йде на безпосереднє місце подій, щоб захистити свій голос.
У засобах масової інформації волають «Чи є в Україні Президент?!». Проте «гаранта» і ні видно, і не чутно.. А ЧОМУ?
Більше ніж упевнена, що він зараз наляканий тим, що сталося. Йому НАРЕШТІ пояснили, як саме Янукович отримав свою посаду. Те , що зараз на екранах телевізорів, відбувалося і у 2010 році – фальшування електронних даних по тих округах, де сиділи проплачені члени, вивезення протоколів Беркутом і заміна їх на інші по дорозі до суду там, де чинився хоч якийсь спротив…
Чого точно не було тоді – то це депутатів, які б підтримали людей і Юлю.
А тепер вони прозріли? Авжеж! Very we!
Хто першим не став пасивно спостерігати за виборчим процесом і вирушив до окружкомів? Хто викладав у Інтернет фото і відео?  - Спостерігачі від «Свободи».
Де до останнього часу був Яценюк? Де зараз Гриценко і Турчинов? Втішають ув'язнену, умовляють припинити голодування? Зрозуміло. Бо вона їм  - як символ.
Боєздатна Юля не потрібна їм на волі так само, як і Януковичу.
Щодо Тягнибока. Це -  не новий ідол для колишніх юльків, як реготав дехто із дописувачів ДД.  
Дещо в ідеології націоналістів не припадає до душі. Але і я , і моя родина віддали свій голос «Свободі» саме через те, що вони ЄДИНА сила, хто може  протистояти банді.
І її кандидати це доводять щогодини.
На нинішньому історичному етапі ідея відновлення НАЦІЇ є нагальною як ніколи! Якщо знову подаруємо банді те свавілля, що вони чинять із законом – «каштаны будут жрать» не тільки кияни, а й усі.
Не будьте байдужі!
Слава Україні!
 
© Нянечка [03.11.2012] | Переглядів: 4493

2 3 4 5
 Рейтинг: 46.1/40

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Увійти через Facebookprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2023 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook