для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru

Дрібнота


Дрібнота
Яка ж дрібна душонка у людинки на прізвище Довгий!
 

 
Киянам – і не тільки їм, - думаю, пам*ятний цей тип із «молодої команди Черновецького», як, припустимо, Гепа – мерзотник, знаний по всій Україні.
 

 
Передвиборча пора – гарячі часи для прагматичних двірників, які заробляють на здаванні макулатури до приймальних пунктів.
От і наш кандидат в народні депутати «Довгий Олесь Станіславович, 1980 року народження, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві, безпартійний, самовисування» плодить цю макулатуру на високому поліграфічному рівні і накладами по 50-100 тисяч примірників. Тому кожен день у поштовій скриньці знаходжу черговий привіт від Олесика, але сьогоднішній – це просто витвір мистецтва на грані криміналу.
Зверніть увагу на це простирадло, в якому зліва інструкція виборцю розміщена так, що перекриває № 18 «Україна майбутнього» та № 19 «ОО «Батьківщина».
 

 
Партію «УДАР» - № 17 – на цьому бюлетені не «прикрили», зате справа інструкція прийшлася якраз на найбільш реального суперника Довгого – висуванця «УДАРУ» Чумака Віктора Васильовича.
 
Ні-ні, панове, це не чорний піар, це просто дрібне паскудство, за яке в пристойній компанії навіть не б*ють морду, а дають добрячого копняка під дупу.
 
Але – далі, далі, мий читачу!
 

 
Дбайливий Олесик приготував виборцям ще одну пам*ятку, яку навіть коментувати не треба – вона доволі красномовна, а нагадування про окуляри доводить, що наш здібний та спритний юний паскудник продовжує орієнтуватися на прикормлених гречкою та дитячими майданчиками пенсіонерів.
 
Не знаю, як дідусі та бабусі, але, сподіваюся, їхні діти та онуки не захочуть переводити годинники нашого життя назад.
© ДСЛ [25.10.2012] | Переглядів: 61787
Мітки: #Довгий 

2 3 4 5
 Рейтинг: 47.1/37

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Увійти через Facebookprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2024 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook