пароль
пам’ятати
[uk] ru

Узгодження кандидатів чи здача Києва?


Узгодження кандидатів чи здача Києва?
У неділю має відбутись з’їзд Об’єднаної опозиції, на якому вирішуватиметься питання про зняття кандидатів-мажоритарників від ОО на користь УДАРу. Отже, довгоочікуване узгодження кандидатів, яке виключає взаємне поборювання, може стати реальністю.
 
Здавалось би, можна лише вітати керівників обох політсил, які зробили належні висновки з "обухівського казусу". Та біс, як відомо, ховається у деталях. А ці деталі викликають, щонайменше, подив.
 
Як стало відомо з поінформованих джерел, на з’їзді мають розглядати питання про зняття не лише непрохідних кандидатів, а й тих, хто має реальні шанси на перемогу.
 
Так, на 217 окрузі безсумнівним фаворитом є представник "Батьківщини" Олександр Бригинець. Голова постійної комісії Київради з питань культури та туризму, член Громадської гуманітарної ради м. Києва, член Містобудівної ради Києва, член Головної ради Українського товариства охорони пам'яток історії та культури , член Національної спілки письменників України – ось далеко не повний перелік титулів Олександра Бригинця. Та справа не у регаліях. Олександр відомий киянам як безкомпромісний борець за збереження історичної, культурної та архітектурної спадщини столиці.
 
І ось є намір на цьому з’їзді зняти Бригинця з виборів на користь кандидата від УДАРу Юрія Крикунова.
 
Які ж здобутки у Юрія Володимировича?
 
Трудова діяльність: фізична особа-підприємець.
 
Громадсько-політична діяльність:
2004 р. – довірена особа кандидата в Президенти України В.Ющенка;
2006 р. – кандидат в народні депутати України від блоку «Наша Україна», керівник Голосіївського районного виборчого штабу;
2006 -2010 р.р. - депутат Голосіївської районної в м. Києві Ради;
2007 р. – кандидат в народні депутати України від блоку «Наша Україна - Народна Самооборона», керівник Голосіївського районного виборчого штабу;
2010 р. – керівник Київського міського виборчого штабу кандидата в Президенти України В.А.Ющенка;
2010-2011р.р. – керівник виконавчого комітету Київської міської організації політичної партії «Наша Україна».
Зараз – член партії УДАР.
 
Широкому загалу киян фактично невідомий. Шанси на обрання – примарні.
 
Округ № 218. Кандидат від "Батьківщини" Володимир Ар’єв особливих рекомендацій не потребує. Його програма "Закрита зона", де він викриває злочини донецької мафії, відома всій країні. Та й на посаді народного депутата він нічим себе не заплямував. Відтак, має дуже непогані шанси перемогти "самовисуванця" від влади Льва Парцхаладзе та "любого друзя" Віктора Андрійовича Олександра Третьякова.
 
Як не дивно, його також мають намір зняти на користь представника УДАРу Олександра Сергієнка.
 
За усієї поваги до Олександра Івановича, порівнювати його популярність, а отже й шанси на перемогу, з рейтингами Володимира Ар’єва щонайменше недоречно.
 
А тепер уявімо, що ця оборудка здійсниться. Бригинця та Ар'єва знімуть з виборів. Мало того, що опозиція (і не лише Об’єднана, а вся опозиція в цілому) втратить депутатські мандати. Мало того, що ці мандати дістануться партії влади. Чи подумали ініціатори цього дійства як це сприйме київська, і не лише київська, громада? Скільки голосів втратить "Батьківщина" не лише на мажоритарних округах, а й на загальнонаціональному багатомандатному окрузі? Якщо не подумали, це погано, якщо подумали – ще гірше. Бо це вже свідома здача Києва, і не лише Києва, Партії регіонів. Неважко здогадатись, як це позначиться на авторитеті "Батьківщини" у Києві, де вона традиційно має найвищі рейтинги.
 
Хто ж ініціює таке дивне "узгодження"? Згадані джерела запевняють, що це Микола Мартиненко, один з керівників виборчого штабу, сімнадцятий номер у списку "Батьківщини".
 
Звісно, цікаво було б знати, навіщо йому це потрібно. Тут можлива необмежена кількість здогадів та припущень. Микола Володимирович відомий як неперевершений майстер політичного лавірування, який вчасно змінює галси залежно від політичних та кон’юнктурних вітрів.Та не будемо відбирати хліб у політологів, політтехнологів та інших гурманів з політичної кухні. Нам же залишається задуматись над таким парадоксом.
 
У той час, коли Арсеній Петрович веде активну передвиборну агітацію у вотчині ПР – Донбасі, і треба зазначити, це у нього непогано виходить, його соратники працюють на перемогу ПР у Києві. Власне, задуматись слід не лише нам, а у першу чергу керівникам Об’єднаної опозиції.
© Дмитро Ремиженко [12.10.2012] | Переглядів: 3247
Мітки: #Мартыненко 

2 3 4 5
 Рейтинг: 47.2/30

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Увійти або зареєструватисяprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2024 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Відновити пароль :: Реєстрація
пароль
пам’ятати