для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

Фкантєкстє (04 - 09 листопада)


Фкантєкстє (04 - 09 листопада)
Мамо рідна! Отако сядеш пографоманити і не знаєш з чого почати. А тут тобі і поможуть. От Микола Янович нехило нарубав капусти. Певно буде шаткувати. На зиму. Заквасить тако в бочку та буде раціон збагачувати… От же ж Микола Янович! От же ж і голова! Кефір оно, конєшно, врєдно так зато капуста – сама полєзность. Плюс дешева:
 
«Никто из вас не написал и не сказал, что оказывается, на капусту в октябре на 20% снизились цены… Смешно? А мне кажется, не очень. Капуста в рационе наших граждан занимает очень серьезную позицию», - сказал Н.АЗАРОВ.
Он отметил, что этот вопрос нужно адресовать местным властям, которые имеют право вводить декларирование цен и устанавливать предельный уровень торговой надбавки. УНІАН

 
Всьо. Уже відіржався разом з усім українським Інтернетом. Вже не смішно. Тамотко кажуть про бензину за сім гривень, то я тепер серйозний. Зараз наверну капусти і буду бігати пішки. А хуля? Як свіжу капусту запити кефіром – Шумахєра можна обходити по прямій як стоячого. Головне бачити на горизонті теплу і незайняту ціль. А на кефір тепер вистачить, бо на капусті економиш… Их! Професіонал – він і в дупі професіонал. Всі кругом в гівні, а він в очках і умний…
Моя бабуся (1930 року народження), коли почула про подешевшання капусти зразу було спитала де то вона подешевшала, а потім додала: «Та певно, шо подешевіла! На осінь капуста все дешевіє, бо капусту багато купуют восени, аби квасити, а потому вона знов дорожчає… Так само, як бульба. А, взагалі-то, як  вона подешевіла, як тамтого року коштувала рубель пітнайціть, а того року – рубель підисять?! Так то на базарі. А в «Сільпо» ціна по два, два тридцять за кільо. Шо він рівнає …» далі бабця порекомендувала професіоналам бути коректними і порівнювати пальці з пальцями, а інші члени тіла з членами, хоч би й того ж уряду – там різниці точно нема. Вибачте бабусі, бо вона малограмотна – хіба 4 класи і ніякого поняття ані про ВВП ані про інфляційні процеси. Темнота…  А Микола янович - голова світла і він точно - преточно відмітив, що "капуста" подешевшала. Бо за ту "капусту", за яку ми купляли минулого року олію, зараз  можна купити тільки маргарин. От що значить Миколу Яновича поставити стерегти капусту!
 
«Жить стало лучше, жить стало вєсєлєй!», - свого часу ці безсмертні слова висловив один цілком смертний корифей і я знаю, чому він це зробив. Така специфіка нашої совєцкої цивілізації, що з плином часу комусь стає жить краще, а комусь – просто веселіше. Судячи з усього нам стає все веселіше і веселіше.  От, наприклад, ідею про мерські біга на кубок міста, одержану Леонідом Чернівецьким з іоносфери не далі, як тиждень тому, підтримав заступник мера Харкова Ігор Шурма:
 
«Заместитель мэра Харькова Игорь Шурма считает, что Михаил Добкин способен обогнать киевского мэра Леонида Черновецкого и лидера НУ-НС Юрия Луценко в забеге.
"По своим физическими кондициями, Добкину уступили бы и Черновецкий, и Луценко. Если бы трое этих людей бежали кросс - Добкину равных не было бы. Поверьте, я это говорю как человек, который знает, сколько бассейнов в день проплывает мэр Харькова". Так заместитель городского председателя Харькова Игорь Шурма на пресс-конференции во Львове прокомментировал упреки в адрес Михаила Добкина относительно употребления им наркотиков.
Что касается предложения Юрия Луценко, чтобы мэр Харькова сдал кровь на анализ относительно употребления наркотиков, Игорь Шурма сказал так: "Анализы знаете, кто сдает - только больные люди". УНИАН  

 


 
Я не побачив, де там було про швидкі допомоги – просто в мене текст трохи по-дебільному написаний, але в часи, коли космічні кораблі борознять простори Хрещатика, а Михайло Маркович Добкін перепливає басейн за басейном (між басейнами біжить зі спринтерською швидкістю) я гадаю, треба ввести для мерів доплату за спортивну форму і брати у них аналізи в обов’язковому порядку, бо більше нічого з них ніяке місто не візьме...
 
А тим часом тиждень став порою метаморфоз. Кабінет міністрів схвалив концепцію Державної цільової програми інформування громадськості з питань Євроатлантичної інтеграції на 2008 – 2011 рр. І світ не завалився! Небо не впало на землю і Ленін не встав з мавзолею! А подія-то не ординарна: кабінет міністрів, сформований коаліцією, яка на дух не переносила самого слова НАТО раптом розм’як і потік в напрямку того ж  жидобандєровского блоку… От що корито животворящєє дєлаєть!
 

 
А Найпотрібніший Країні Чоловік  сказав, що в ніяку коаліцію не піде. Поколупав тако піч, поторгувався і вийшло – не даремно. Прийшла добра фея-Юля, якій дуже – дуже треба  примістити десь свою розкладушку, бо в її маленькій квартирі (тій, що в декларації зазначена) її ставити ніде. А квартирне питання для Юлі зараз найважливіше питання, бо вона постійно живе по якихось найманих друзями хатах – в самої-то грошей нема, ви ж читали її декларацію? Так от, Юля прийшла і спитала прямо, - «Що ти хочеш»?  І Найпотрібніший Країні Чоловік скромно і тихо сказав, - «я хочу, щоб ти виконала програму моєї партії!». Добра фея на те й фея, щоб тут же сказати «так». Але на те й  добра, щоб не розголошувати, а що ж реально одержить Литвин у випадку своєї підтримки Тимошенко на пост прем’єра. Почекаємо – скоро стане зрозуміло.
 

 
Вчергове розтікся мислію по древу і Віктор Андрійович:
 
"Для тих, хто добре знає українську ситуацію, хто знає, наскільки корупція і криміналітет зайшли в український парламент, сьогодні тільки говорити демократичними фразами і нічого не робити для захисту демократії – є вже нечесно", - сказав Ющенко. «Українська правда»

Я ото змахнув скупу чоловічу сльозу з носа і подумки возніс хвалу Богові, що до Віктора Андрійовича дійшло – на третьому році президентства ! – що «тільки говорити демократичними фразами і нічого не робити для захисту демократії – є вже нечесно". Ви вслухайтесь які слова!  Це ж музика! Вікторе Андрійовичу, а ви, ото за вашим визначенням, чесно поступали чи не чесно? Ех! Клятий телевізор – не досконала техніка. Ніхто не чує моїх запитань, які я гнівно кидаю в екран… Мабуть, шось з телевізором не так.
 

 
Тепер пару слів про телевізор. Недавно наші журналісти зібрались і вирішили виступити проти «джинси». «Джинса» – це такий калим. Наприклад, якщо Хтось прийде до мене і скаже: «Канаріс, морда твоя фашистюча, а напиши, шо я хороший але так красіво, шоп це поняли всі, но доказати не могли, так сказать, фкантєкстє!» І я б сказав, - «Вапрос повидло!  Штука баксів і ви дорогий і шановний у наступному кантєксті підете після Ніколая Яновича. По-перше -  бо Ніколай Яновіч має постійні знижки, а по-друге – це дешевше.» І от проти такої хорошої речі, як калим виступили журналісти:
 
«Ми, журналісти українських телеканалів, заявляємо – телебачення знову перетворюється на криве дзеркало.
Оплачені сюжети в новинах, гості, які купують місця в ефірі, і повністю замовні телепрограми перестали бути поодинокими прикрими випадками. Вони стають масовим явищем, добре налагодженою індустрією, що витісняє справжні новини, аналіз і дискусії.» - сказано у заяві українських тележурналістів.

Відмічу, що все таки прогрес є. Бо якщо раніше тупо вимагали це писати те не писати, а тут рибу загортати, то зараз за глибокий цьом  зі слюнями  платять. А за цьом теплими губами і з язиком – платять більше. Свобода слова і демократія неминуче породжують вільний ринок. І за те, що раніше робили безплатно і на цирлах тепер треба платити.
 
А все ж дурні ті журналісти – ну спасу нема! Виступати проти грошей! Ну це ж у голові не вкладається! Це все одно, що депутати Верховної Ради взяли та почали б виступати проти того, що їм платять по 15 мільйонів все тої ж капусти, за потрібне голосування.  Про те, що 15 мільйонів американських гривень коштує один голос проти Тимошенко – прем’єра і повідомив цього тижня Андрій Шевченко, кандидат у депутати від БЮТ. Ото, народ, робота! Мало того, що сидиш в теплі та ні фіга не робиш, так за те, щоб ти нічого й не робив тобі друззя по-дружньому доплатять… Ех, казала мама – не вчися синку!  Іди в рекет, іди в партію, іди в депутати… Так нє! Я інженєром буду, я хочу працювати… А нєфіг! Хто цілий день працює – не має часу заробляти гроші!
 
А тим часом Юля Тимошенко, яко Аргус багатоокий все помічає:
 
«Блок Юлії Тимошенко веде облік своїх кандидатів у депутати, яких намагаються підкупити представники політичних опонентів.
Про це заявила лідер блоку Юлія Тимошенко після засідання робочої групи у середу.
"Ми як педантична політична сила ведемо облік тих депутатів з нашої фракції, яких запрошували на певні посиденьки і пропонували достатньо серйозні гроші за зраду демократичної коаліції", - сказала вона.». Українська правда.

 

 
Мене цікавить хто у них бухгалтер? Бо облік – це процес відповідальний та неперервний. А от що вони будуть робити з депутатами, які все-таки дезертирують, як минулого разу? Спишуть як неліквід? Поставлять в графу безнадійна дебіторська заборгованість? Я так гадаю, народ, що нам здали ся б інші бухгалтера. Ті які могли б вести облік зобов’язань політиків перед нами і виставляти їм рахунки до оплати. Бо щось наша державна бухгалтерія обліковує тільки наші зобов’язання, а їхні активи…
 
Здається, що немає нічого нового під сонцем і тим не менше, щороку щось та міняється. От наприклад цього року святкування 90-ї річниці Великої Жовтневої Соціалістичної Революції пройшло якось гнітюче тихо. Так, звичайно, пару вибитих зубів свободівці та інші праві  комунякам забезпечили, а міліція, за усталеною традицією, забезпечила все тим же свободівцям по пару годин відсидки  та кілька стусанів. Це така українська традиція – силами буржуазно - націоналістичних правоохоронців захистити гуманістів – інтернаціоналістів, які сплять і бачать як вони б розстрілювали все тих же тризубококардових міліціонерів… А що робити? Унікальна нація в усьому унікальна: і у толерантності і у дурості, і у вмінні забувати… І все ж таки тішить, що ідіотів, які вірять в комунізм стає все менше і менше. Тут, напевно, Петру Миколайовичу разом з усім дружним політбюро треба буде міняти маркетингову стратегію, бо ринок збуту комуністичної лабуди щороку скорочується у зв’язку з природніми причинами. Встигли б ще бідаки нарубати капусти (ну, Микола Янович – ну корифей! Таки й правда продукт основний у раціоні українців!) у цьому парламенті, а далі… А далі хай Голуб думає. Він молодий. Випише собі американських політ технологів та буде обробляти свою електоральну нивку… С празднічком, дорогіє товаріщі! С годовщіной! Даст Бог, послєдняя будєт…
 

Канаріс [09.11.2007] | Переглядів: 3372

2 3 4 5
 Рейтинг: 38.2/21

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook