для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Увага! Будівельні афери. Охороняється владою.

Увага!  Будівельні афери. Охороняється владою.
Будівельні афери ростуть по всій Україні, наче гриби після дощу. І головна причина - участь влади в організації цього хаосу.
Одні аферисти, шляхом обману, втягують людей в будівництво сумнівних проектів, а потім починають уникати відповідальності перед інвесторами, які вклали останні гроші. Інші аферисти, ті котрі при владі, покривають перших за спеціальне «дякую», у вигляді твердої валюти.
Спочатку постраждалі інвестори не підозрюють, що їх вже обманули. Йде час, нічого не змінюється, право власності на омріяну квартиру не з’являється – і тоді починаються хвилювання. А раптом нас кинули!? Як з’ясовується потім, так і трапилось. Але до цього розуміння у багатьох проходить від 2 до 6 років життя. Потім починається боротьба.
Як виявляється, ні місцеві влади, ні правоохоронні органи не хочуть цим займатись, а юристи бояться. Оскільки, коли починають копати глибше, знаходять інтереси влади у цих аферах і з переляком лишають справи, навіть не пояснюючи мотиви такої паніки.
Тоді їхня паніка починає поширюватись серед постраждалих. Більше того, правоохоронці і влада наполегливо зомбують людей щодо неможливості вирішення їхньої проблеми. Мовляв, у вас ніяких шансів відстояти свої права, тому чекайте на милість забудовника або може хтось купить ваш будинок, а ви ще раз у нього купите свої ж квартири.
Звичайно, проста людина, коли її з усіх сторін ті, хто нібито мав захищати, починають пресувати і переконувати, що все пропало, тому не рипайтеся – опускає руки і пливе за течією. Ті невеликі групи, які все ж таки зважуються на боротьбу, залишаються наодинці зі своїми проблемами.
Те саме відбувається у Броварах. Тільки різниця в тому, що люди у своїй боротьбі не самі. Разом з ними бореться вся команда Правозахисної Групи «Варта», яку я очолюю.
Перелік будинків, які є нічим іншим, як будівельною аферою: вул. Каширіна 15, вул. Княжицька 39,41 (продані всі квартири) та ще два будинки поруч – для яких залили фундамент і вже продали частину квартир. Люди купували собі омріяне житло, а насправді збудували приватні 3-4 поверхові оселі для сім’ї будівельних аферистів Серпокрилових. Маючи на руках попередні договори про купівлю квартир у цих будинках, люди виявились безправними для владної машини і сім’ї аферистів.
Спочатку в їхніх оселях ламають двері і міняють замки, потім їх не пускають у будинок взагалі та не віддають їхнє майно, гроші, документи та коштовності, які залишились у квартирах. Міліція, УБЕЗ, Прокуратура та Мерія робить вигляд, що нічого не трапилось та рекомендує шукати компроміси з аферистом. Постраждалі залишились без даху над головою, грошей і навіть одягу.
Виникає питання, для чого тоді потрібні такі органи влади? Можливо вони самі є частиною або й навіть замовниками цим афер?
Постраждалі наразі судяться і є вже перші результати – земля, на якій стоїть горе-будинок по вул. Каширіна 15, арештована до вирішення питання по суті. Боротьба триває!
Далі. Ті самі Бровари. 16-поверховий будинок по вул. Черняховського 21-б, який не можуть добудувати вже 6 років. Люди вклали кошти ще у 2006 році і наразі є власниками лише щирої української дулі. До речі, ціни на житло у ті часи дуже кусались. Від 50 до 200 тис. доларів США за квартиру. Влада і забудовники методично водять за носа інвесторів будинку та розповідають їм байки про щасливе майбутнє, яке колись настане. А люди в цей час живуть у найманих оселях та віддають кредити за примарну квартиру.
Вже третя фірма ніби береться добудовувати цей довгобуд, але вся робота зводиться до чергового збору грошей і все.
Виходить наступна ситуація, що спочатку при будівництві розікрали гроші інвесторів, що не дало можливості добудувати будинок. Потім почали шукати кредити для добудови, щоб знову половину коштів вкрасти. Звичайно, компаніям, у яких за спиною ні гроша, жоден банк не дасть такого кредиту. Ось і тягнуть час, не розуміючи, що робити в цій ситуації та видурюють у людей додаткові гроші, щоб залатати інші дірки в інших будинках.
Наразі частина інвесторів почала судові процеси з вимогою повернення власних коштів.
Кожного  дня поступають нові сигнали. Київ є лідером з будівельних афер, але такими темпами Бровари можуть наздогнати столицю.
Головною проблемою постраждалих інвесторів є самотність. Немає кому підтримати і захистити їхні права. Страх і жадоба зупиняють юристів від боротьби з аферистами та владою.
Мені вдалося зламати не один стереотип в багатьох «мертвих» справах і останні події у Броварах та постійні сигнали з Києва та інших міст України говорять про потребу спільної боротьби з цією напастю. Як кажуть, все що нас не вбиває, робить нас сильнішими!
Якщо ви опинились у такій ситуації, якщо юристи панічно тікають від ваших справ і говорять вам про високопосадовців, які стоять за цим безладом – дзвоніть у Правозахисну Групу «Варта». Будемо разом повертати ваше майно і гроші. Якщо державна влада не бажає захищати нас – ми мусимо це зробити самі!
 
Наші контакти: 067-406-95-98, 04594-4-61-84
м. Бровари, вул. Грушевського 9\1, 2 поверх
 
Юрій Кравець


 

 © vartoviy [21.06.2012] | Рейтинг: 42.1/11 | Переглядів: 2826

2 3 4 5 42.1/11
Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login