для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Моє слово про Загіда Краснова

Моє слово про Загіда Краснова
"Черные фары у соседних ворот.
Лики, наручники, порваный рот...
"
/"Родина" - Юрий Шевчук, ДДТ/
 
Як вже повідомлялося, рішенням голови Бабушкінського райсуду м. Дніпропетровська Лариси Татарчук на два місяці взятий під варту відомий в місті політик, бізнесмен, депутат міської ради попереднього скликання (очолював фракцію лазаренківської "Громади"), лідер спочатку ГО "Громадська сила", а потім й однойменної партії, екс-кандидат на виборах мера міста від "Нашої України" Загід Краснов. Він потрапив у СІЗО після поновлення прокурором області Наталією Марчук закритої у 2009 р. справи стосовно вчиненої ним у січні 2008-го року ДТП.
 
ВГО "Громадська сила" заявляє про політичний характер затримання свого лідера, підкріплюючи це документами про відсутність будь-яких претензій до Краснова з боку потерпілого. В об'єднанні пов'язують судове переслідування з активною діяльністю політика в місті, що створює конкуренцію Партії регіонів, та його намірами балотуватися до ВР.
 
За словами адвоката Краснова Дмитра Дубцова, незважаючи на відкритий характер судового засідання, на нього не були допущені ані дружина Краснова, ані журналісти, навіть народні депутати, зокрема йдеться про БЮТівця Михайла Соколова.
 
Слід зазначити, що Загід Краснов відноситься до категорії тих, кого зазвичай називають людиною з неоднозначною репутацією.  Саме такою вона склалася в результаті його бурхливої політичної і бізнесової активності в місті. У недавньому минулому чимало претензій висувалося на адресу Краснова з боку представників сьогоднішньої опозиції (хоча в Дніпропетровську опозиція є такою самою у всі часи, адже ніколи не брала владу в регіоні).
 
Його дуже не любили в місцевій "Батьківщині", громадських організаціях, а також осередках політичних партій національно-демократичного спрямування. Одначе на минулих виборах міського голови "Наша Україна" раптово-несподівано підсобила Краснову висуванням кандидатом в мери, коли в незадовго до цього створеної ним партії на основі ГО "Громадська сила" виникли неприємності з реєстрацією.
 
Чого йому тільки не інкримінували і як тільки не перемивали кісточки у пресі. Серед основних пунктів списку звинувачень - земельні махінації в місті, які він проводив будучи неформальним лідером біло-блакитно-червоної більшості міської ради (його ще називали "директором міськради"); причетність до ОЗГ в молодості, що спеціалізувалися на рекеті та кришуванні (уродженець Дагестану - колишній спортсмен, брав участь у поєдинках без правил) та не до кінця розірвані зв'язки з криміналом у нинішні, зрілі роки; соціальний популізм і надмірний піар у ЗМІ.
 
В числі тих, хто чіплявся з різними претензійними запитаннями до Краснова, був і я. Намагався не пропускати його прес-конференцій, регулярно виловлював депутата міскради в кулуарах мерії під час проведення сесії. Мною рухав особистий інтерес. Приміром, дуже цікавило, як людина, котра під час Помаранчевої революції підтримувала Майдан (причому досить активно і потужно), серед гасел якого було "Зека - геть!", може стати прибічником Павла Лазаренка - засудженого американським судом українського мафіозі, що був визнаним одним з найкорумпованіших державних діячів світу.
 
Реагуючи на критику Красновим прем'єр-міністра Юлії Тимошенко та звинувачень її в тім, що вона на посаді очільниці Кабміну нічого не робить для рідного регіону на відміну від Павла Лазаренка, який свого часу розбудовував Дніпропетровщину, запитував наскільки ці порівняння є коректними й доречними.
 
Також дорікав Краснову завеликою присутністю на телеекранах та газетних шпальтах з однотипними акціями по благоустрою будинків і прилеглих територій та багато чим іншим.
 
Слід віддати йому належне - незважаючи на незручні запитання, він не уникав журналіста, знаходячи сили відповідати на все нові закиди і критичні зауваження. За близькою Краснову бійцівською термінологією, він гідно тримав удари і наводив аргументи у відповідь. А я, будучи незаангажованим працівником пера, адекватним чином викладав наші діалоги, а відтак і позицію Краснова у своїх публікаціях. Чим, одного разу, і заслужив від Краснова визнання своєї журналістської об'єктивності. До речі, це не перша жорстко критикована мною особа, від якої я чую подібне.
 
Краснов попри всю критику, яку до себе має, був і лишається цікавою особистістю. Для інтерв'ю, дискусії. Принаймні, з ним є про що поговорити, а в спілкуванні можна розраховувати на більш-менш змістовні, чіткі й щирі відповіді на відміну від тих біло-блакитних бабуїнів і бабуїнок, які нині заполонили обл-, міськ- ради та всі адміністрації й виконкоми. Це людина з характером. Що не кажи, а Загід Краснов - сильний і спритний політичний гравець. Досить-таки колоритна постать. До того ж має капітали та організаційний ресурс і використовує їх з розумом.
 
А щодо нинішнього його арешту, то, як на мене, політична мотивація судового переслідування лежить на поверхні. Для того, аби цього не розуміти чи заперечувати, потрібно бути або дебілом, або регіоналом, що в принципі дуже близько одне від одного. Взагалі-то, ці, майже тотожні категорії я об'єдную єдиним словом  - "стабіли", через навіювану біло-блакитними тезу про буцімто встановлену ними стабільність у всіх сферах життєдіяльності країни.
 
До речі, протягом інтерактивного опитування, проведеного в одній з вечірніх інформаційних програм на дніпропетровському 9 каналі ("Приват ТБ Дніпро"), арешт Краснова назвали політичним переслідуванням переважна більшість - 77 % із зателефонувавших до студії протягом ефіру.  
 
Хто хоче, може ознайомитися з деякими моїми публікаціями про Загіда Краснова, написаними за період 2006-2010 років, аби скласти уявлення про першого політрепресованого в Дніпропетровську, або ж порівняти зі вже сформованими враженнями. Отже...
 
"Павло Іванович Юлії Володимирівні не конкурент"
 
"...Краснов: Лазаренко виступив проти Кучми набагато раніше, першим, тоді, коли всі "спали"... До того ж, що конкретно зробила Юлія Тимошенко для нашого міста, області? Я можу сказати, що зробив Лазаренко... Вона нічого не зробила для нашого регіону за той час, коли перебувала на посаді віце-прем'єра, Прем'єра. Не дала грошей ні на будівництво метро, ні на жодне інше будівництво... Я не ідеалізую Павла Івановича. Але він є справжнім регіональним лідером, якого на Дніпропетровщині не було до того і після.
СПЕЦКОР: Свого часу на Тимошенко теж були всілякі гоніння, в тому числі кримінальне переслідування. Одначе вона нікуди з України, на відміну від Павла Івановича, не тікала.
Краснов: У всьому, в чому звинувачують Лазаренка, можна звинувачувати і Тимошенко. Вона була його підлеглою."

 
/З інтерв'ю СПЕЦКОРУ лідера дніпропетровської міської організації партії "Громада" й фракції лазаренківців в міськраді, депутата-бізнесмена Загіда КРАСНОВА у 2006-ому році/
 
"Краснов каже, що він двома руками "за" свободу слова, але його позов до головреда Тєплова (газета "Горожанін") вже в суді "
 
- ...Мені хочеться, аби журналісти не плутали свободу слова з поливанням брудом, - мовить З. Г. Краснов. - І в суд я подав тільки для того, аби відокремити ці два явища. >>>
 
Політик дякує критично налаштованому до нього журналісту за чесність і об'єктивність у викладенні матеріалу
 
Слова подяки на свою адресу СПЕЦКОР почув, коли підійшов до голови міської парторганізації й фракції "Громади" в міськраді Загіда Краснова з уточнюючими запитаннями, щойно той завершив свій брифінг для представників ЗМІ під час проведення чергової 35-ої сесії. >>>
 
"Лазаренківець Краснов подає в суд на "Горожаніна" Тєплова. Каже, що за брехню"
 
Про це лідер біло-блакитно-червоної коаліції Дніпропетровської міськради "Родной Днепропетровск", голова міської організації партії "Громада" й керівник фракції Блоку Лазаренка в міськраді Загід Краснов сказав в інтрев'ю СПЕЦКОРУ після засідання чергової ХХХIV сесії міського парламенту. Автор Інтернет-сайту звернувся до лазаренківця за коментарем щодо інформації, яка з'явилася в місцевих ЗМІ, стосовно погроз від оточення депутата-бізнесмена на адресу журналіста Віталія Тєплова - головного редактора газети "Горожанін". >>>
 
"Лідер коаліції більшості лазаренківець Загід КРАСНОВ закидає БЮТу намагання блокувати роботу міськради"
 
- …Заборонити міськраді та її посадовим особам на призначеній 02.07.2008 ХХХIV сесії та наступних сесіях виносити на розгляд і приймати відповідні рішення з усіх питань щодо погодження місця розташування об'єктів, затвердження проектів відведення земельних ділянок, передачі в оренду і укладання договорів оренди без попереднього проведення аукціонів, крім земельних ділянок, на яких розташовані об'єкти нерухомого майна, чи перебувають у власності громадян… - виступає держвиконавець. - Судова ухвала набуває чинності з сьогоднішнього дня…і діє до прийняття судом рішення за цим позовом та набуття ним законної сили. >>>
 
"Загід КРАСНОВ обіцяє школярам з соціально-незахищених сімей безкоштовний проїзд в маршрутках "
 
Щоправда не у всіх, а в тих, які належать приватним підприємствам, де депутату-бізнесмену вдалося домовитися про послугу з керівництвом. Від зробленої лазаренківцем пропозиції не змогли відмовитись десять перевізників - це 25 маршрутів, по яких курсує близько 370 мікроавтобусів. >>>
 
"Благодійна "джинса" від Загіда Краснова"
 
Скільки коштує "джинса" від "Громадської сили" та "Громади", яка регулярно демонструється в ефірі місцевого телебачення й виходить у друкованих виданнях, і чи не соромно лазаренківцям піаритися на людських бідах, інвалідах, дітях з обмеженими можливостями? Такі питання СПЕЦКОР поставив керівнику "Громсили" та міської парторганізації "Громади", депутату міськради Загіду Краснову. >>>
 
"ТелеЗагідка" на 5-ому. "Между строк" про Загіда Краснова "
 
Поява на регіональних частотах 5 каналу в Дніпропетровську місцевої телепередачі "Между строк" відродила порочну практику перешкоджання трансляції програм всеукраїнського мовника. В даному разі йдеться про російськомовні новини 5 каналу, що йдуть о 19:00. >>>
 
"Точка кипения" Загіда Краснова "
 
У понеділок, 2 серпня в ефірі муніципального 34 каналу Дніпропетровська відбулася прем'єра передачі "Точка кипения", яку підготувала група журналістів, що вже тривалого часу працює на депутата міськради від Блока Лазаренка, лідера "Громадської сили" Загіда Краснова. >>>
 

Олексій Мазур,
Дніпропетровськ.
 
На світлині: Загід Краснов зі своїм прес-секретарем Оксаною Каратаєвською. Фото автора.

© spetskor [16.05.2012] | Рейтинг: 34.7/25 | Переглядів: 2583

2 3 4 5 34.7/25
Коментарі

1 2 3 4   »
16.05.2012 17:15:18
... підкріплюючи це документами про відсутність будь-яких претензій до Краснова з боку потерпілого.
 
Вы знакомы с правом ?
 
286 статья УПК ...  отсутствие претензий родственников потерпевшего в уголовном деле это не повод для снятия обвинений.
 
Я согласен, что дело политическое ... но аргументы про должны быть безупречны, а не проффесиональны ...  
Востаннє редаговано Stanislav 16.05.2012 17:23:26
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(8/8)

16.05.2012 17:33:17
Вона нічого не зробила для нашого регіону за той час, коли перебувала на посаді віце-прем'єра, Прем'єра.

    Ну канєшна, канєшна... Людина яка котить бочку на Юльку, то таки гарна людина...
 
           А шось мені так кажітця, що не мала вона право щось окремо робити для окремого регіону...
Не згоден Згоден  Підтримка: 85%(11/13)

Ami

Ami
16.05.2012 17:35:54

Мрачный 16.05.2012 17:33:17
Людина яка котить бочку на Юльку, то таки гарна людина...
Вы похоже статью невнимательно прочиталиsmile3
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(5/5)

16.05.2012 17:36:15

Stanislav 16.05.2012 17:15:18
Вы знакомы с правом ?
Це ви мені? А до чого тут я? Це так "Громадська сила" коментує. Так що це - до неї. Я лише передаю її позицію. До того ж, справа про ДТП у 2009 році була закрита.
Не згоден Згоден  Підтримка: 80%(4/5)

16.05.2012 17:41:31
spetskor 16.05.2012 17:36:15
Це ви мені? А до чого тут я? Це так "Громадська сила" коментує.

Олексій Мазур,
Дніпропетровськ.
 

Ноу коммент ...
Не згоден Згоден  Підтримка: 67%(2/3)

16.05.2012 17:54:00
po_novoj
Не згоден Згоден  Підтримка: 0%(0/4)

16.05.2012 18:02:33
Stanislav 16.05.2012 17:41:31
Олексій Мазур,
Дніпропетровськ.
 
 
Ноу коммент ...
Що з вами? Ви це серйозно? Так, я автор статті, який в одному з абзаців наводить точку зору "Громадської сили". Ви що, лише нещодавно читати статті почали? Які до мене претензії? Я - автор статті. В одному з абзаців цитую "Громадську силу", в інших - передаю точки зори інших людей, продовжую матеріал своїми коментарями і думками... То в чому ви мене підловили?
Востаннє редаговано spetskor 16.05.2012 18:03:52
Не згоден Згоден  Підтримка: 80%(4/5)

16.05.2012 18:10:36

Ami 16.05.2012 17:35:54
Вы похоже статью невнимательно прочитали

   А я ее воопче не читал. Только до этой фразы... biggrin
Не згоден Згоден  Підтримка: 50%(2/4)

Ami

Ami
16.05.2012 18:37:23
А вобще - грамотная операция  
Устранили конкурента
Показали готовность бороться с нарушителями Правил Дорожного Движения, невзирая на лица
Заодно лягнули предшествующие власти, которые закрывали уголовные дела и тем самым потворствовали этим самым нарушителям
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(4/4)

16.05.2012 18:52:23
Чим, одного разу, і заслужив від Краснова визнання своєї журналістської об'єктивності. До речі, це була не перша жорстко критикована мною особа, від якої я чув подібне. Неужели я сподобился увидеть великое?Настоящего журналиста,достойного получить Пулитцеровскую премию? Детям я буду говорить,что удостоился чести быть забаненым по доносу самого Мазура! Какая честь... Spetskor не доносчик,он-информатор!278385
Не згоден Згоден  Підтримка: 75%(6/8)

16.05.2012 19:11:52
А щодо нинішнього арешту Загіда Краснова, то, як на мене, політична мотивація судового переслідування лежить на поверхні. Для того, аби цього не розуміти, потрібно бути або дебілом, або регіоналом, що в принципі дуже близько одне від одного. Взагалі то, ці, майже тотожні категорії, я об'єдную єдиним словом  - "стабіли", через навіювану біло-блакитними тезу про буцімто встановлену ними стабільність у всіх сферах життєдіяльності країни.
Краснов попри всю критику, яку до себе має, був і лишається цікавою особистістю. Принаймні такою, з якою можна спілкуватися і отримувати розумні відповіді на відміну від тих біло-блакитних бабуїнів і бабуїнок, які нині заполонили обл-, міськ- ради та всі адміністрації й виконкоми.
Вот это просто порвало. Конечно,интересная личность. Лидер преступной группировки "Загид" это оччено интересная личность! Особенно,когда с ним поближе познакомишься-обхохочешься. До усрачкиrofl
Не згоден Згоден  Підтримка: 67%(6/9)

16.05.2012 19:13:53
Carlson 16.05.2012 18:52:23
Детям я буду говорить,что удостоился чести быть забаненым по доносу самого Мазура! Какая честь... Spetskor не доносчик,он-информатор!
Скарги від автора матеріалу на персональні образи під публікацією в розділах ПРАВИЛА не є доносом. Сама редакція неодноразово і чітко висловлювалася з цього приводу. Тим більше, що я виступаю не під якимсь ідіотським ніком, як у декого, а від власного імені та прізвищеа. Доноси робляться тайно, звернення ж до розділу ПРАВИЛА - відкрита, публічна дія. Редакція заснувала правила і декларувала їх. Ви припустилися порушення і отримали за це бан. Все логічно, правильно, законно. Якщо ви цього не розумієте чи не відчуваєте, то у вас або не вистачає інтелектуального потенціалу для цього, або ви не орієнтуєтеся в питаннях, що лежать у площині моралі та етики.  В будь-якому разі ви заслуговуєте на щирі співчуття з приводу своєї неповносправності в даному конкретному випадку.
Востаннє редаговано spetskor 16.05.2012 19:29:15
Не згоден Згоден  Підтримка: 56%(5/9)

16.05.2012 19:15:24
Carlson 16.05.2012 19:11:52
До усрачки
Дивіться ж не усріться. Чи ви вже?..
Востаннє редаговано spetskor 16.05.2012 19:16:19
Не згоден Згоден  Підтримка: 50%(4/8)

16.05.2012 19:37:49

Ami 16.05.2012 18:37:23
Угу!
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(1/1)

16.05.2012 20:29:28
Carlson 16.05.2012 19:11:52
Вот это просто порвало. Конечно,интересная личность. Лидер преступной группировки "Загид" это оччено интересная личность! Особенно,когда с ним поближе познакомишься-обхохочешься.
карлсон, здесь не личность загида обсуждается.
вы не врубились в смысл статьи спецкора?
загид это пробный шар. показатель как рыги намерены поступать с конкурентами- мажоритарщиками. да и с любыми.
коммерческими тоже.
Ami 16.05.2012 18:37:23
А вобще - грамотная операция  
Устранили конкурента
Показали готовность бороться с нарушителями Правил Дорожного Движения, невзирая на лица
Заодно лягнули предшествующие власти, которые закрывали уголовные дела и тем самым потворствовали этим самым нарушителям
гато, немного не так.
1. политический конкурент.
2. коммерс с жирным бизнесом.
3. представитель хоть и прежней, но власти.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(6/6)

16.05.2012 20:44:02
Автор, так что там у Вас про Ющерка ? Я жду... Снизойдите worthy
Не згоден Згоден  Підтримка: 60%(3/5)

Ami

Ami
16.05.2012 20:45:00

.... 16.05.2012 20:29:28
это пробный шар. показатель как рыги намерены поступать с конкурентами- мажоритарщиками. да и с любыми.
коммерческими тоже
Ну может это чему-то научит опозицию и они перестанут двигать в депутаты комерсантов
Не згоден Згоден  Підтримка: 33%(1/3)

Ami

Ami
16.05.2012 20:46:05

Général 16.05.2012 20:44:02
Автор, так что там у Вас про Ющерка
А при чем тут Ющер?
Не згоден Згоден  Підтримка: 33%(1/3)

16.05.2012 20:47:40
Ami 16.05.2012 19:46:05
А при чем тут Ющер?

А при всем  !
 
И вообще, это наши личные терки с уважаемым Автором. А Вы, Ами, плохо отслеживаете ситуацию на ДД biggrin
Востаннє редаговано Général 16.05.2012 20:48:07
Не згоден Згоден  Підтримка: 67%(2/3)

16.05.2012 20:51:03
Ami 16.05.2012 20:45:00
это уже обсуждалось.
коммерсы не от хорошей жизни едут в политику, ибо это единственный способ в украине спасти свою шкуру и свой бизнес.
второе, тимошенко не от хорошей жизни напускала к себе во фракцию денежных мешков, которые при первом же шухере ее и сдали. о чем она прекрасно догадывалась.
политика без денег у нас сейчас не бывает.
 
вот сейчас рыги намерены эту тему развить. выигрывать деньгами. если по их правилам (точнее, классическим украинским), то все заранее обречено на полный провал.
 
а было бы креативно, действительно, поломать это правило.
гато, вам опять плюсик.
Востаннє редаговано .... 16.05.2012 20:57:05
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(7/7)

1 2 3 4   »


programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2019 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login