для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

Капранови, Забужко і противсіх - всіх - всіх...

Капранови, Забужко і противсіх - всіх - всіх...
Тут брати Капранови лишній раз прогнулися перед „папою”. В чому фішка? - запулили на „УП” цидулку про політичну цнотливість противсіхів - http://www.pravda.com.ua/articles/2012/04/23/6963231/
 
Не зовсім зрозуміло, з якого це лиха вони знову згадали за дворічної давнини президентські вибори, але таки розродилися...
А в якості „правильного героя”, то ість особи, з якої голубогалстучним піонерам треба по жизні брати приклад, вони широкими кустодіївськими мазками змалювали портрет відомої музи противсіхства пані Забужко. Красиво так змалювали. Ефектно. Брати, з відповідними інтоніціями, розповіли вкриту пилом і павутинням історію, яка відбулася ще за гладіаторських „потєшних” двобоїв Кучма vs Симоненко. Ніби-то пані Забужко ще тоді з пролетарською безкомпромісністю і відморожено-чекістсько рішучістю викреслила обох з коментарем: „Я між двома покидьками не вибираю. Вибачте, не привчена.” Ну, шо скажеш... Круто! Так і застигла в моїй уяві ця картина, виконана в стилі соц-реалізму – „Забужко і покидьки”. На епічному полотні Забужко, вся в пронизливо-білому, тримає бюлетень з галочкою напроти графи „проти всіх”, вказуючи другою рукою на урну, а з провальної темряви другого плану проступають бліді, в тьмяному світлі коногонок, обличчя братів Капранових. Під цим всім підпис – „А ти записався в противсіхи?”
  Ні, це не Кустодієв. Таке мусить бути виконане в стилі Ель Греко...
 
От за шо я люблю всіх принципових – от за ето самоє! Рубанула, бляха-муха, і умила руки. Тіпа – чисті. А ви тут порпайтесь собі в цьому всьому... по самі лікті...
Так і хочеться сказати: балювані ви, пані Забужко!..
Загалом красиво так получилось у них, у цих наших літераторів. Викреслили всіх, защемили собі носа, щоб не чути запах отого, з чого нам приходиться вибирати і, як оті казкові ельфи, розлетілися по своїх богемних справах, залишаючи по собі в повітрі тонкий аромат французських парфумів, не розбодяжених в підземному переході тремтячою зранку рукою.
А я їх розумію. Ми ж не можемо запропонувати їм щось таке, що б приємно вразило їх естетичні смаки. Бо ж наші естети останнім часом вже звикли до хорошої кухні і приємних на дотик речей. А тут такий убогий вибір – Симоненко з Кучмою... а то ще – Янукович з Тимошенко... Фі!
Так, я їх розумію. Навіть відчуваю деяку провину, що не спромігся запропонувати щось більш достойне у другому турі. Від чого їх тоншило б трохи менше. Що б їм таке запропонувати... Може, Ющенко? Браточки, а Ющенко вас влаштував би? Цікаве питання...
Мда... Вибір, певна справа, був не багатий. Шо БЮТ, шо ПР – не моя мрія. Але ж різниця була! - Правда, Капранови? Таки була різниця. А це значить, що вони не однакові. А це, в свою чергу, значить, що один з них все ж трохи гірший для країни. Так, Капранови, чи не так? І от саме гіршого ви й спромоглися вибрати. Респект і уважуха!
Але оскільки ви, в силу своєї тупизни, цю різницю вирахувати в своїх безталанних головах не здатні, то я вам спробую пояснити це в більш доступній формі. От, для прикладу умовний „Бютівець” вирішив у вас щось вкрасти. А умовний „Регіонал” вирішив до цього ще вломити вам проміж очей бейсбольною бітою і пописати бритвою. Так ось: я на сто відсотків впевнений, що ви таки спромоглися б зробити вибір проміж цими двома сценаріями. Так, братки Капранови, ви правильно зрозуміли натяк: Тимошенко ніколи не мала відношення до бандитизму і ніколи не застосувала б бандитські методи в політичних цілях. То вам, сукам, цієї різниці мало? Те, що зараз області просто з губернаторами вкупі переходять під контроль криміналу, це як?
До речі, щодо Забужко. Не можу вважати в принципі нормальною людиною жінку, яка не робить різниці між політиком, який підозрюється в розкраданні бюджету і політиком, який підозрюється в згвалтуванні.
А тепер, братели, така фішка. Оті плакатики, які зображені на ілюстрації до вашої статті, це чиїх спритних рук справа? Хто це такий чистоплюй противсіхний знайшовся, що всю країну обклеїв цими плакатами? Цікаве питання, чи не так? Це ж спочатку у когось виникла подібна креативна ідея, потім було замовлення дизайнеру, друк в типографії, транспортування по всій країні, оплата рекламної площі, розклеювання... Хто це такий „нейтральний”, що провернув це все, ще й оплатив своїм кревним баблом? От же ж, які у нас „пофігісти” політично активні...  
І останнє. Якби голоси противсіхів потім не дерибанились, може й був би сенс викреслювати всіх. От викреслили більше половини – знімай всіх з виборчих перегонів і давай нових. Дійсно, тоді був би сенс навіть агітувати за подібний сценарій.
Але ж наші пацани не лохи і закон заточили правильно. Себто, так чи інакше, твій голос не пропаде, а таки попаде в чиїсь руки. Так що в будь-якому випадку ви, братки, „проголосували”.
І не факт, що не за регіоналів...
 
П.С. Не люблю оцінювати літературні якості чужих імхо, бо тут, за рідким виключенням, зібралися звичайні графомани. То ж шкрябаємо собі, як можемо. Але ви, тіпа, літератори, то тут вже можна й свою точку зору висловити. Так ось, панове: ваші твори – „унилоє говно”. Це я про „Зоряного вуйка”. Бо за „Кобзар 2000” вам загалі треба все зайве повідривати. Чисто за асоціативний ряд.      
 
ППС Та й взагалі, говорити про це все сьогодні, коли Тимошенко - в тюрмі, а Янукович в Межигір`ї...
 

 © sampo [28.04.2012] | Рейтинг: 41.4/83 | Переглядів: 3656

2 3 4 5 41.4/83
Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login