для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru

Владний маразм – «крєпчає»


Владний маразм – «крєпчає»
Чим ближче до парламентських виборів, тим сильніший страх влади перед поразкою. І звідси ростуть ноги їхніх маразматичних кроків.
Щороку, я проводжу виїзні прийоми по селам Броварського району. Правозахисна Група «Варта», яку я очолюю веде справи близько 12 тис. броварчан (місто+район). Тисячі людей отримали свої законні кошти і відстояли своє право, але наша влада не лінується придумувати нові труднощі для нас і не гребує тим, щоб забрати останнє у пільговика.
Цього разу мої прийоми мають дещо інший характер, більш радикальний. Розпочато кампанію «Законне право» в рамках якої підготовлено колективну заяву до Генеральної прокуратури про відкриття кримінальних справ на чиновників, які перешкоджають виконанню рішень судів, а також накладання штрафів на органи влади, які є винуватцями цього безчинства.
Перші прийоми пройшли спокійно, хоча сільським головам Погребів і Зазим’я вже натякнули на небажаність мого візиту. Люди мали можливість у зручностях провести зустріч зі мною. Вирішили багато питань та підтримали своїми підписами заяву до Генпрокуратури.
Далі ж почалися відбуватися банальні для нашої влади речі. Отримавши 2 рекомендованих листа і декілька телефонограм про проведення зустрічі - Требухівська і Літківська сільська рада не надала приміщення, мотивуючи це тим, що не бачила ці листи. Дивно, попередні сільські ради отримали листи за 2 дні, а тут за 7 ніяк не розгледіли їх.
Так співпало, що майже одночасно з моїм прийомом у Требухові, який відбувся на вулиці перед сільською радою, відбувався прийом голови Броварської районної РДА – Іваненка Петра Петровича. Знаковим був той факт, що до голови прийшло на прийом близько 10 чоловік, а до мене 100. Мабуть немає надії на адміністрацію у людей! У підтвердження цього, говорить і той факт, що голова вийшов із сільської ради тільки після того, як розійшлися люди. Ось так влада, яка уникає своїх роботодавців – народ.
У Літках зібралося також близько сотні літківчан. Головні питання – це пільги та корупція та шахрайство при розпаюванні Літківської землі. Більше того, не відбулося у селі і розпаювання майна. Повний набір зловживань і порушень, який потрібно вирішувати. У багатьох селах це мені вдалося!
Заяву до Генеральної прокуратури вже підписали 1254 броварчанина і ця кількість росте. Переконаний, що всі  12 тис. броварчан, які довірили свої права у мої руки підтримають цю заяву.
Це початок великого процесу, який має сколихнути багато регіонів України. Сьогодні підписи  під цим зверненням до прокуратури почали збирати у Львові, Рівному, Івано-Франківську і щодня приєднуються нові міста. Владі варто задуматись над тим, чим це може для неї закінчитись!
 
Юрій Кравець
© vartoviy [20.04.2012] | Переглядів: 2051
Мітки: #Янукович 

2 3 4 5
 Рейтинг: 45.8/22

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Увійти через Facebookprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2022 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook