для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Балакуча прокуратура, балакучі прокурори

Балакуча прокуратура, балакучі прокурори
                                                                                                        
  В останнє "балакучим" був прокурор Вишинський. І хоч це було вже давненько, але ще є люди які цю "балакучисть " прокурора пам'ятають та навіть досі відчувають на собі.  Кажуть що він був дуже переконливим у своїх звинуваченнях "ворогів народу". Мені напевно посчастило, і я не був учасником тих процесів. Дивлячись тепер на стару хроніку виступів того прокурора, то як на мене, зовсім ті його звинувачення і не переконливі. Як на мене - набір слів, розрахований на людей з обмеженним світоглядом та зашорених совковою ідеологією.
 
  Ну та досить вже про ті часи. Хто має розум, той вже давно засудив совок, а кому до вподоби були ті часи, то таким жодний аргумен чи доказ - то брехня на владу рад.
 
  Давайте разом подумаємо та спробуємо знайти та дати  відповідь на питання - А чого це раптом вже "наші" прокурори та їх прокуратура стала такою балакучою ?
З якого це дива майже весь новинний ряд всіх змі заповнений " роздумами, версіями, припущеннями та навіть звинуваченнями " тих самих прокурорів, як маленьких, так і самих головних ?.  І це питання, на яке треба дати собі відповідь, щоб зрозуміти, хто та куди тягне нас "за вуха", а може і навіть "водить за носа".
 
  Я вже навіть не акцентую на тому, що публічно висловлюватись, давати свої оцінки, наперед засуджувати - то є незаконно та  протиправно. Навіть д. Вишинський собі такого не дозволяв. І свої "палки" промови  той товарищ прокурор  проголошував тільки під час судових засідань.
 
  Чого не скажеш про сучасних прокураторів закону.  На резонансних та гучних процесах та судових засіданнях ті прокурори сидять як в рот води набравши та в сподні наклавши, щось читають з папірчика  наперед кимось написаним, а коли справа доходить до звинувачення, то як ті барани бекають та мекають....Правда рішення суду прокурорам заздалегіть відомо та буде на користь прокурорів, але де "проффесіональна гордість славних нащадків совкового правосуддя" ? Напевно тому і забороняють публічність висвітлення судових процесів  баззаконня прокуратури, що не переконливими для громадян є обвинувачення прокурорів та рішення суддів .
 
  Висловлю таку свою думку - Той, хто першим має слідкувати за дотриманням законності в нашій державі, і є першим порушником закону. Тепер це -  "норма закону" в нашій державі.
 
    Ну і до головного.  
  На питання - " Чому так багато прокурорів з їх "думками та звинуваченнями" в нашому медіа та інфо просторі ? ",  - насмілюсь подати вам таку свою думку - версію.  
 
  Ну дуже вже комусь хочеться "переконати" наше насєлєніє в тому, що Тимошенко та Луценко - то є простий кримінал, а не політичні переслідування  владою януковичів своїх оппонентів.
Хтось може і не погоджуватись з такою моєю думкою, і це є цілком нормально.
 
              Поки ще ми живемо в державі, де можно висловлювати свої різні думки. Поки ще.
              А вже висновки робіть самі. Вже не  маленькі діти. За свій вибір треба відповідати.

 
  
 
      
 


© Захар Беркут. [09.04.2012] | Рейтинг: 45.3/44 | Переглядів: 3039

2 3 4 5 45.3/44
Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login