для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

"Українська правда" перетворилася на "Ізраїльську брехню"?

Олексій Мазур (Дніпропетровськ, Україна) - Димитрій Петрунін (Натанія, Ізраїль) - 3(!) : 0. Такою за станом на сьогодні є співвідношення виграних судів на користь українського журналіста. Дві перемоги були здобуті в суді першої інстанції, в даному випадку - столичному Шевченківському, одна - в Київському Апеляційному.
 
Таке продовження отримала історія з позовами від ізраїльського ескулапа - керівника клініки власного імені,  який в рекламі, розміщеній на "Українській правді" проглосив перемогу над невиліковною хворобою - цукровим діабетом: "Сахарный диабет побежден!!!". Про, м'яко кажучи, сумнівність безапеляційного гасла я написав, будучи сам хворим на діабет І типу, в одному з блогів на дочірньому проекті УП - "Народній правді". За що згодом і отримав перший позов.
 
Після моєї публікації доктор дещо уточнив свою рекламу: оновлені банери сповіщали вже не про перемогу над діабетом взагалі, а лише його ІІ типом. Це саме той випадок, коли "різниця невелика, але суттєва". Проте від позову до суду не відмовився.
 
Більше того, прочитавши наступну мою статтю, де я продовжував тему попередньої, подав до Шевченківського суду другий позов, де вимагав для мене пожиттєвої заборони писати про нього будь-які статті.
 
Програвши справу за першим позовом, Петрунін звернувся зі скаргою до київського апеляційного суду, але і там журналіст відстояв свою правоту.
 
Поразкою для доктора закінчилося і друге протистояння в Шевченківському суді. Після цього він звільнив своїх адвокатів та найняв нових. Вони-то і склали наступний, вже четвертий за ліком позов на мене, який оскаржує другу програну Петруніним справу в Шевченківському суді.
 
Але найогидніше, що незважаючи на виграні блогером три суди, головний редактор "Української правди" Олена Притула, котра разом зі мною також є відповідачем у петрунінських позовах, мало того, що проігнорувала судові засідання, не з'явившись ні сама, ні надіславши своїх представників, так ще й виконала і навіть перевиконала позовні вимоги Петруніа. Окрім, звісно, спростування, бо журналіст переконав суди, що спростовувати нема чого.
 
Одначе в усьому іншому задовольнила  доктора по повній програмі, зокрема відлучила мене від "Народної правди", позбавивши права вести там свій блог. Періодично мої публікації визнавалися кращими з поточних, потрапляючи у рубрику "вибір редакції" - це як "Санбюлетень" на ДД, але чхати на це вона хотіла. А ще знищила ВСІ мої дописи за кілька років. Тобто не лише, присвячені діабетичній темі, а всі взагалі. Це набагато більше, ніж прагнув сам Петрунін у позові. То скількох "срібляників" у гривнях, доларах або шекелях коштувала така люб'язна послуга?
 
Мало того, повсякчас ізраїльтянин тільки нарощував свою рекламну кампанію на "Українській правді". До банерів, додалися й цілі статті. Так, другого квітня в рубриці "Життя" з позначкою "На правах реклами" з'явилася стаття доктора Петруніна "Диабет 2: смертность и инсулин", де ескулап, посилаючись на відомі йому дослідження, лякає діабетиків смертю від інсулінотерапії, маючи на меті залучити їх до своєї клініки, яка замість інсулінових ін'єкцій, пропонує інші розроблені доктором Петруніним чудодійні заходи і засоби.
 
"...Оказалось, что не смотря на успешное снижение уровня сахара в группе интенсивного контроля гликемии (на русском языке - группа лечившаяся более высокими дозами и более широким ассортиментом сахароснижающих средств) смертность в ней была намного выше чем в 2-х остальных группах лечившихся стандартно ,т.е. меньшими дозами и более узким спектром сахароснижающих средств. Таким образом, на сегодняшний день, благодаря исследованию ACCORD,стало совершенно ясно что, современные лекарственные сахароснижающие средства опаснее самого CД 2!", - пише доктор. Тобто нещасним діабетикам треба терміново бігти рятуватися до його клініки, інакше - гаплик.
 
По суті, я, хворий на діабет, отримав позови до суду за свою ж болячку, яка на сьогодні є невиліковна і тому непереможна найсучаснішою медициною. Уявляю, який би гвалт піднявся в Україні, якби на моєму місці опинилися б, приміром, Савік Шустер, Євген Кисельов, Віталій Портников, чи той же Мустафа Наєм з "Української правди". Ото був би резонанс! Але я на відміну від них, всього лише мало кому відомий дніпропетровський журналіст Олексій Мазур. Ну що ж... В кожного свій хрест. У мене він такий. Дасть Бог, впораюся. А ні - то... на все Його воля.
 
Але найбільший парадокс полягає в тім, що цю виснажливу для мого здоров'я війну я вимушений вести на два фронти. Адже замість підтримки, отримую ножа в спину і від вітчизняних, з дозволу сказати, лікарів в особі головної ендокринологині Дніпропетровської області Катерини Маляр - племінниці депутата ВР кількох попередніх скликань, бувшого директора "Укрзолота" Сергія Чукмасова, а також керівництва обласної лікарні ім. Мечникова та головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації. Про це я детально писав у своїх попередніх матеріалах на ДД.
 
Як тут не згадати: "все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими". Отже, якщо не вб'ють, то житиму. Про новини з арени активних дій повідомлятиму по мірі їх надходження. Їхня відсутність теж виглядатиме досить красномовно.
 
Це якщо коротко. Нижче пропоную для всіх бажаючих ознайомитися з моїми запереченнями проти позовів, надісланих в Шевченківський та Апеляційний суди. Там же і фото рекламних банерів. Оскільки тексти досить розлогі, то обмежуся лише  посиланнями на них:
 
"Заперечую, Ваша честь! (частина-І)
Ізраїльський доктор, який лікує діабет, подав позов на українського журналіста, хворого на діабет. За... діабет
"
 
"Заперечую, Ваша честь! (частина-ІІ) Доктор Петрунін з Тель-Авіва прагне судової заборони дніпропетровському журналісту писати про нього будь-які статті. Пожиттєво"
 
"Український журналіст виграв перший суд в ізраїльського доктора"
 
І ще на останок. Чим би там все не скінчилося, хочу гучно заявити всім петруніним у світі разом взятим: як на мене, то краще бути невиліковно хворим тілом, але сильним духом УКРАЇНЦЕМ!, ніж фізично здоровим і багатим та з наскрізь прогнилою совістю ізраїльським лікарем.
 
Олексій Мазур,
Дніпропетровськ.
 
На фото: доктор Димитрій Петрунін, Ізраїль.                  

© spetskor [02.04.2012] | Рейтинг: 39.3/54 | Переглядів: 4695

2 3 4 5 39.3/54
Коментарі

1 2 3 4   »
02.04.2012 17:02:46
Здоров"я Вам
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(16/16)

02.04.2012 17:09:44
Міцного здоров'я і наснаги!
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(11/11)

02.04.2012 17:13:06
І ще на останок. Чим би там все не скінчилося, хочу заявити всім петруніним у всіті разом взятим: пишаюсь тим, що Я - УКРАЇНЕЦЬ!
  Больше нечем?В этом нет никакой вашей заслуги,уверяю вас-простая биологическая случайность. Вот пока не прочитал последний абзац,я вам почти сочувствовал, а сейчас вы выглядите смехотворно. Козыряете своим диабетом,как Нобелевской премией. Моя 72 -у летняя мама с 30 лет ходит с палочкой-последствия перенесённой операции межпозвоночной грыжи.  Так вот она НЕ РАЗРЕШАЕТ говорить с ней о ее самочувствии и отказывалась получать инвалидность,чтобы не быть калекой и иметь возможность до 70-ти лет каждый день хромать  на работу в свою больницу.
P.S.Чтобы так отчаянно не завидовать Петрунину,вы можете принять иудаизм и сделать обрезание. И таки переехать бороться к Петрунину. Сделайте ему такое западло.biggrin  
Не згоден Згоден  Підтримка: 27%(8/30)

02.04.2012 17:16:21
Кстати у этого Петрунина внешность,как у эсэсовского штурмбанфюрера. У них там в Израиле ваабче face control отсутствует?
Востаннє редаговано Carlson 02.04.2012 17:17:35
Не згоден Згоден  Підтримка: 62%(8/13)

02.04.2012 17:37:45
Carlson 02.04.2012 17:13:06
Чтобы так отчаянно не завидовать Петрунину,вы можете принять иудаизм и сделать обрезание.
Це ви комусь іншому порадьте, а не мені. Якщо я видався вам смішним, то смійтеся на здоров'я, ваше право. Разом з порівняним вами з есесівським штурмбанфюрером петруніним.
Востаннє редаговано spetskor 02.04.2012 17:39:14
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(13/13)

02.04.2012 17:57:08
   Ти ба яка хня...
 
          Ніхто Мазура ні любіть, усі дрючки в колеса сують, ніхто не жалєїть.
 
   Насилу в УП здихалися, задовбав конкретно.
 
    А от така хня. Практично кожна реклама бреше. Хто більш, хто менш. А Мазур один. І як ото усих побєдіть, коли Мазур один, а реклами великі гори?... Але Мазур займався, і буде займатися дурнєю, бо інакше нема приводу називати себе журналістом...
 
2
Не згоден Згоден  Підтримка: 39%(11/28)

02.04.2012 17:57:53
І ще на останок. Чим би там все не скінчилося, хочу гучно заявити всім петруніним у світі разом взятим: як на мене, то краще бути невиліковно хворим тілом, але сильним духом УКРАЇНЦЕМ!, ніж фізично здоровим і багатим та з наскрізь прогнилою совістю ізраїльським лікарем.

Кінцівка ІМХО занадто пафосна і м"яко кажучи, не розумна.
 
1.  Шановний авторе, а якби цей доктор Петрунін був не з Ізраілю?
2. Якби Ви мешкали  в Ізраілі, Ваш стан здоров"я був би набагато кращим, да і дух би не постраждав...
3. Прогнила совість буває у людей, незалежно від країни проживання.
 
Дай Боже Вам здоров"я і благополуччя...
Не згоден Згоден  Підтримка: 92%(12/13)

02.04.2012 18:05:36
Мрачный 02.04.2012 17:57:08
Ти ба яка хня...
Уявляю як тобі, тролю, було сутужно останній тиждень, який ти провів в бані за персональні образи на мою адресу. Скільки срібляників втратив через вимушнений простой. Ти не менша нелюдь ніж кірєєв. А яка ж нав'язлива. Так і лізиш. Я твою дурню як не відкривав, так і не відкриваю. А от ти утриматися від моїх дописів не в силах. Слабак.
Востаннє редаговано spetskor 02.04.2012 18:08:09
Не згоден Згоден  Підтримка: 53%(9/17)

02.04.2012 18:14:38

Carlson 02.04.2012 17:13:06
На самом деле, Карлсон, Вы намного добрее, чем хотите казаться. Зачем Вам эта поза?
Не згоден Згоден  Підтримка: 75%(6/8)

02.04.2012 18:49:20

spetskor 02.04.2012 18:05:36
Слабак.

   Пояснюю. Від таких, ке - хе, журналістів, ніякого толку, тільки головний біль. Такі шукателі правди висмикують якусь хню з життя, та тягаються з нею як з писаною торбою, доказуючи насамперед самому собі - який я геройский діяч. Борюся, типа. Хрен зна з чим. Чортів ганяю задля самолюбування. У Сервантеса був такий герой, не пам’ятаєш як звуть?..
 
   А твоє постійне скиглення про твою болячку, то придивися. З персоналу тут більшість за п’ядесят. Прикинь до носу, скільки болячок. Бо нема, практично, людини за п’ядесят, і без болячки. Але тільки ти тягаєшся із своїм горем, та канючиш, аби тебе жаліли. Я писав тобі про дівчину, якій 16 років тягнуть ногу, кожен рік операція. І не скиглить, посміхається. І хто слабак? Як на мою думку, то саме Спецкор слабак. Єдиний, хто тут розпускає соплі про свою нещасну долю...
Не згоден Згоден  Підтримка: 61%(14/23)

02.04.2012 18:55:23

Мрачный 02.04.2012 18:49:20
Мрачный
 
02.04.2012 18:49:20
Суцільна маячня. Та ще й яка дебілкувата...
Не згоден Згоден  Підтримка: 50%(7/14)

02.04.2012 19:02:44
"...краще бути невиліковно хворим тілом, але сильним духом УКРАЇНЦЕМ!"
                                                     © spetskor
 
А я слышал что диабет на мозги никак не влияет. Опять обманули !  cray
Не згоден Згоден  Підтримка: 39%(7/18)

02.04.2012 19:04:14

spetskor 02.04.2012 18:55:23
ільна маячня. Та ще й яка дебілкувата...

   Ото і всі аргументи? Слабовасто, як для журналіста...
Не згоден Згоден  Підтримка: 50%(8/16)

02.04.2012 19:07:00

Leongard 02.04.2012 19:02:44
А я слышал что диабет на мозги никак не влияет. Опять обманули !
Чия б корова мичала... Може нагадати Leongardу коментарі відвідувачів сайту на його запитання "А в чем дело?" під моїм дописом про Оксану Макар?
Не згоден Згоден  Підтримка: 80%(8/10)

02.04.2012 19:08:16

Мрачный 02.04.2012 19:04:14
Ото і всі аргументи? Слабовасто, як для журналіста...
Та іди ти, нещастя! Буду я ще з тобою дискутувати. Плюнути і те огидно...
Не згоден Згоден  Підтримка: 53%(8/15)

02.04.2012 19:24:20
Ненормальный псих. В мире нормальной наживы и здорового чистогана.
 
Пять.
 
Мрачный 02.04.2012 17:57:08
Насилу в УП здихалися, задовбав конкретно.
---
Шекелі пана петруніна в оленчиному гаманці.
 
Да, если Алексей, вдруг, окажется прав и люди на самом деле пострадают, вы закусите свой любимый подвальный напиток ковриком из-под мышки? Или будете ехидно остроумничать "практично кожна реклама бреше"?
Не згоден Згоден  Підтримка: 62%(8/13)

02.04.2012 19:26:38

spetskor 02.04.2012 19:08:16
Та іди ти, нещастя!

   Пішов... biggrin
 
        Я канєшна розумію, що троху розмазав твоє уявлення про себе, як про такого собі охрєнітєльного діяча, борця за свободу усіх нігерів ЮАР, австралійских кенгуру, та йожиків південного узберіжжя Байкалу, але не журися, іпаш оті мельниці, чи то млини, чи то вітряки, розбагатієш на дровах... Якщо не отпіздять... Санчо Панса в допомогу...
Не згоден Згоден  Підтримка: 56%(10/18)

02.04.2012 19:35:07
Seva1964 02.04.2012 19:24:20
вы закусите свой любимый подвальный напиток ковриком из-под мышки

   Я, практически, уже отказался от ковриков. Жизнь настолько прекрасна, что что закусывал по пять ковриков в день. Возюкаю мышкой по коленке... А, да, по голой. Штаны тоже съел...
Востаннє редаговано Мрачный 02.04.2012 19:36:29
Не згоден Згоден  Підтримка: 65%(11/17)

02.04.2012 19:57:41
Я не знаю, о чем вы здесь говорите, але я точно знаю, що хочу пожати мамі Карлсона руку.
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(3/3)

02.04.2012 20:06:40
Здоров'я вам, авторе! Це від душі.
Але, вибачте, від ваших імхо завжди трохи віддає затятим кверулянтством...
Не згоден Згоден  Підтримка: 75%(9/12)

1 2 3 4   »


programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2019 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login