для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru

КОНКУРС "ФОТОПАРОДІЯ ТИЖНЯ - 42"


КОНКУРС
Всех - с добрым утром! Очередной конкурс фотопародий объявляется открытым. Вольную тему сегодня не предлагаю, так как главная политическая новость недели не даёт мне такой возможности. Итак, прошу любить и жаловать. Пётр Алексеевич Порошенко - новый назначенец на должность главы  МЭРТ.
 
Темка, конечно, за один день уже нашла отражение в работах наших мастеров, но, как мне кажется, раскрыта ещё не полностью. Чего можно ждать в свете таких последних событий? Я вижу три возможных варианта. Первый: Порошенко очистит эту власть от коррупции и все мы заживём радостно и счастливо. Второй: нынешняя власть вскоре сама "очистит" себя от Порошенко... И третий, самый вероятный: народ сам очистит страну и от этой власти, и от Порошенко, как я очистил эту фотку от водяных знаков.
 

 
Всем - вдохновения и удачи!!!
 
Правила:
 
1. Для конкурсу пародій раз на тиждень (у неділю вранці) пропонується фотографія. Фотографію пропонує ведучий на власний розсуд, - вона може залежати від подій в Україні минулого тижня. Фотографія може бути як "політичною",  так і стосуватися інших подій. Головне - потенційна кумедність фотошопів. Також фото має бути достатніх розмірів та якості, і не містити логотип сайту-джерела.
 
2. Мета учасників конкурсу - відфотошопити запропоновану фотографію якомога смішніше.
 
3. Один автор може запропонувати не більше п'яти варіантів фотошопів для участі у конкурсі. Фотошопи за допомогою сервісу http://fotka.name (ширина фото 575) викладаються в коментарях до статті з оголошенням конкурсу (не треба конкурсні фотошопи розміщувати у розділі "ФОТО"!). У одному коментарі - один фотошоп.
 
4. Конкурс закінчується в понеділок о 24:00. У вівторок не раніше 14:00 і не пізніше 20:00 підбиваються підсумки та оголошується переможець.
 
5. Переможець конкурсу визначається за кількістю натискань кнопки "згоден" у коментарі з конкурсним фотошопом. Перемагає фотка, яка набирає більшу кількість голосів "згоден" (не відсоток!). За рівної кількості голосів перемагає фотка, розміщена пізніше.
 
6. Підсумки підбиває ведучий. За форс-мажорних обставин - адміністрація ДД.
 
7. Автор фотошопу-переможця автоматично призначається ведучим наступного конкурсу. Тобто, він повинен наступної неділі вранці оголосити конкурс (вивісити ці правила та фотографію для конкурсу у розділі "ІМХО").
 
8. Ведучий не має права брати участь у конкурсі (у тому числі виставляти фото поза конкурсом). Ніки-клони ведучому, учасникам конкурсу і голосувальникам використовувати забороняється.
 
Не забувайте додавати
© LexeL [25.03.2012] | Переглядів: 5622

2 3 4 5
 Рейтинг: 47.9/20

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Увійти через Facebookprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2023 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook