для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Партія Руйнівників України: згвалтувати, придушити, спалити

Партія Руйнівників України: згвалтувати, придушити, спалити
З досліджень вчених знаємо про існування в людини аури, такої собі індивідуальної біоенергетичної оболонки. Вона повністю відображає стан організму. Аури здорових і хворих людей вирізняються за кольором та інтенсивністю випромінювання. Дослідники також кажуть про наявність біоенергетичних оболонок у цілих спільнот, територій, країн.
 
Припускаю, що якби зараз можна було зафіксувати ауру України, то вона була б суцільно чорною. Змінювати свій колір з позитивно-яскравого і лагідно-теплого на похмуро-холодний біоенергетична оболонка країни почала зо два роки тому. Може трохи більше. І чим ближче до сьогодні, тим гіршою, темнішою вона ставала. І от зараз перетворилася на суцільний морок.
 
Вона засвідчує відсутність життєдайної енергії, слабкість, безнадію і відчай національного організму. Це результат руйнівних впливів жахливої, сатанінської, українофобської сили, що ось вже понад два роки вигризає Україну зсередини. І чим далі - тим більше.
 
З перших днів свого існування антиукраїнський режим президента-рецидивіста пішов війною на все українське: мову, церкву, освіту, культуру, історію. Підім'явши під себе правусуддя, хунта бузувірів-україноненависників продовжила осяювати свої брутальні безчинства рішеннями та ухвалами маріонеткових судів усіх рівнів, легітимізуючи у такий спосіб підступні задуми й наскрізь бандитські вчинки.
 
Укріпившись у владі, бандюковичі розпочали репресії проти опозиції, вдалися до утисків свободи слова і зібрань, заповзято заходилися нівелювати усі демократичні здобутки останніх років, чим фактично поставили хрест на європейських устремліннях України. Натомість, повернули країну до російського ярма.
 
Національний гніт був продовжений соціальним. Під каток пекльних реформ потрапили малий та середній бізнес, афганці, чорнобильці, пенсіонери, самотні матері тощо. У вбивчому для населення характері медичної реформи на власній шкурі змогли переконатися жителі областей, яким судилося нещастя стати пілотними для реалізації намічених життєво-небезпечних експериментів. На практиці пропонована "оптимізація" системи медзакладів обертається оптимізацією населення. Воно вмирає через закриття лікарень та неможливість отримати від ескулапів допомогу.
 
При цьому протестні виступи владою не лише ігноруються, але й жорстоко придушуються, а громадські активісти піддаються адміністративним санкціям та кримінальним переслідуванням. Ба навіть більше. Деяким з протестувальників висловлення власної громадянської позиці коштував життя. Режим єнакієвського самодержця у прямому смислі слово затоптує людей до смерті. На справжні "ескадрони смерті" перетворилися загони правоохоронців як у формі, так і в цивільному. Спецпідрозділи з нутром опричників прагнуть крові і охоче втамовують непереборну спрагу за нею.
 
Країну накрила імла соціальної та національної несправедливості, правового безладу і насильства. В управлінні державою та бізнесі українці залишаються упослідженими, їх дедалі відсувають на задній план. Лояльні до влади багатії множать свої статки за рахунок подальшого зубожіння народу. Сильніший б'є слабшого, сприймаючи це одночасно і розвагою, і "святим" обов'язком.
 
Суспільство на рівні підсвідомості уловлює і фіксує основні меседжі та модель поведінки влади, для якої немає жодного морального табу, не кажучи про стримуючі фактори у вигляді закону, який при потребі лекго і невимушено ламається нею через коліно. "Я - все! Все інше - ніщо!", - гучно й демонстративно заявляє вона на всю країну. Більшовицкі гасла "хто не з нами - той проти нас!" і "якщо ворог не здається, його знищують" - теж запросто вписуються у правила ведення політичної боротьби правлячої хунти, яка успішно застосовує їх проти опозиції і всього, що може їй загрожувати, навіть потенціально.
 
При цьому люди бачать, як злочинці уникають правосуддя, якщо вони належать до провладної команди чи знаходять там заступництво. Немає такого злочину, від якого не можна було б відмазатися чи отримати формального, умовного покарання, якщо мати від сильних світу цього "охоронну грамоту", яка перетворюється на таку собі індульгенцію за злочини. Причому незалежно від їхньої тяжкості.
 
Все, що не вдалося викорінити за своє правління попередній помаранчевій владі, нині, за біло-блакитної, тільки зміцнюється і розростається. Звідси ж і незнаний досі розквіт в Україні мажорства. Правова вакханалія, що царює в країні, пробуджує в окремих відморозків суспільства воістину звірині інстинкти, нелюдські прояви яких ми бачмо і на прикладі в Миколаївській трагедії. Вже котрий день поспіль Україна не може відійти від шоку. А я, як певен, і багато українців, вмикаю новини і відкриваю Інтернет перед усе для того, аби дізнатися, що там з Оксаною, як ця нещасна дівчинка у невимовних муках відчайдушно бореться за своє скалічене трьома нелюдами життя.
 
І кожного разу, коли чую про неї по телевізору чи читаю заголовки повідомлень на сайтах, внутрішньо напружуюсь в очікуванні найжахливішої звістки... Та радію, як дізнаюсь, що боротьба триває, значить надія є...
 
Та й навіть тут не обійшлося без цієї триклятої Партії регіонів. У ЗМІ з'явилися  дані про те, що один з катів належить до спілки молодих регіоналів і не так давно був делегатом від миколаївської організації на всеукраїнському форумі й виступав там. Мабуть теж думав, що раз він такий, то йому закон не писаний, що йому все можна. І проведенню спонтанного мітингу миколаївців у підтримку Оксани Макар та проти бездіяльності правоохоронних органів заважали ніхто інші, як молоді регіонали. Вчасно опинилися на потрібному місці. Чи не спеціально для того, аби підтримати свого колегу-бузувіра вони прийшли?
 
На вчорашньому ток-шоу у Шустера лідер КПУ Петро Симоненко заради партійного рейтингу здійснив безуспішну спробу спекульнути на людській трагедії, розрекламувавши під час відеомосту з Миколаєвом законодавчу ініціативу комуністів щодо відновлення в країні смертної кари. Йому відповіли самі миколаївці, сказавши, що це протирічить ухваленим Україною міжнародним угодам з ЄС та й справи не виправить.
 
Не смертну кару потрібно повертати, а тебе, комуняку падлючу, на смітник історії викдати разом зі всією біло-блакитною наволоччю, що, по суті, теж саме і одне ціле! Адже це саме за її (ПР) правління в Запоріжжі з'явилося погруддя Сталіна. І ніхто з Регіонів нічого проти не сказав (а як щось і було, то лише для проформи) і тим більше - не зробив. Тому неосталінізм цілковито їх влаштовує, це їхня стихія і вони є плоть від плоті її. Тільки в цих більшовичків не серп і молот на мандатах, а інша хрєнь. І діють януковичі по відношенню до України так само по-енкаведистськи, адже ціль в катів єдина: згвалтувати, придушити, спалити за живо.        
        
ОБЕРЕЖНО: РЕГІОНИ! ВОНИ ГВАЛТУЮТЬ, ДУШАТЬ, ВБИВАЮТЬ. ЇХНЯ МЕТА - ЗНИЩИТИ УКРАЇНУ!  
 
Олексій Мазур,
Дніпропетровськ.

© spetskor [17.03.2012] | Рейтинг: 39.6/53 | Переглядів: 2834

2 3 4 5 39.6/53
Коментарі

1 2 3   »
17.03.2012 14:55:54
ну..
 
Констатуюча частина зрозуміла.
 
І навіть висновки..
РЕГІОНИ! ВОНИ ГВАЛТУЮТЬ, ДУШАТЬ, ВБИВАЮТЬ. ЇХНЯ МЕТА - ЗНИЩИТИ УКРАЇНУ!
 
А питання таке - ЩО ПРОПОНУЄТЕ!?
 
бо я давно вже відмовився вд КОНСТАТУЮЧОЇ ЧАСТИНИ.
 
ТРЕБА БРАТИ ВЛАДУ.
 
ЯК !?
ОСЬ НАД ЦИМ ТРЕБА ДУМАТИ.
ПОРА.
Але не так,щоб потім було "мучітєльно больно за" Ющенко.. (
Востаннє редаговано Pavlotex 17.03.2012 14:58:27
Не згоден Згоден  Підтримка: 83%(10/12)

17.03.2012 15:01:21
А я думал их цель - набить свои бездонные карманы pardon
Не згоден Згоден  Підтримка: 85%(11/13)

17.03.2012 15:06:45
1. Не нужно было переводить этот бред на "украинский"
2. Тема не раскрыта: кто хороший?
3. Групповой портрет в заголовке сильно "обрезан": не хватает десятка "президентов США", кучи пАпов - Римских и не только, полста "святых" самодержцев, etc.
Не згоден Згоден  Підтримка: 29%(5/17)

17.03.2012 15:19:04
Оце талантІще. Скоро блокера переплюне. Тебе не попереджали, що так буде? Ая-яй, які сволочі ці регіонали!
Ти розкажи про синка Ющенко. Слабо? Розкажи, як твій кумир, зараз, у селян с. Безрадичі дорогу вкрав. Може факти не підтверджені?
Скільки можна воду в ступі толочити?
Не згоден Згоден  Підтримка: 70%(14/20)

17.03.2012 15:41:39

Igorrr 17.03.2012 15:06:45
Групповой портрет в заголовке сильно "обрезан": не хватает десятка "президентов США", кучи пАпов - Римских
А что плохого папы и американские президенты сделали украинцам?
Не згоден Згоден  Підтримка: 87%(13/15)

17.03.2012 16:06:19
estable 17.03.2012 15:19:04
Тебе не попереджали, що так буде? Ая-яй, які сволочі ці регіонали!
Ти розкажи про синка Ющенко. Слабо? Розкажи, як твій кумир, зараз, у селян с. Безрадичі дорогу вкрав. Може факти не підтверджені?
Скільки можна воду в ступі толочити?
А вам скільки можна про Ющенка воду в ступі толочити? Ніяк не набридне. Без кінця і краю. Вже огидно читати. Кожного разу одне і теж. Як навіжені якісь. В усьому вам Ющенко винен. Ще білдьше, ніж йому ваша невістка. В "Нашій Україні" Ющенка, на відміну від вашого сраного БЮТу, хоча б лозінських не було. На Вікторі Андрійовичі немає крові українців як на Юлії Володимирівні.
Востаннє редаговано spetskor 17.03.2012 16:12:56
Не згоден Згоден  Підтримка: 14%(3/21)

17.03.2012 16:06:58
Урки при власти - закономерный итог двадцатилетних усилий идиотов, возомнивших себя мудрецами. Далі буде... (ни чему не научились)
Востаннє редаговано Ильич... 17.03.2012 16:07:42
Не згоден Згоден  Підтримка: 78%(7/9)

17.03.2012 16:41:15
Автор прозрів. Це добре.
Не згоден Згоден  Підтримка: 80%(8/10)

17.03.2012 17:11:03
ПріБютнуті замінусють....
Фото їм себе нагадує
Востаннє редаговано медове 17.03.2012 17:13:52
Не згоден Згоден  Підтримка: 13%(2/16)

17.03.2012 17:45:04
PiligrimK 17.03.2012 16:41:15
Автор прозрів. Це добре.
Ви так кажете, ніби вперше прочитали критичну статтю про януковича і ПР мого авторства. А з багатьма іншими на цьому ж сайті що робити, га? Зайдіть в моє  ІМХО, перевірте і переконайтеся, що таких там - повно. Всі пропустили? Як так? То може це не я, а ви несподівано прозріли? Що ж, і справді краще пізно, ніж ніколи.
Востаннє редаговано spetskor 17.03.2012 17:46:26
Не згоден Згоден  Підтримка: 13%(1/8)

17.03.2012 17:46:47

медове 17.03.2012 17:11:03
ПріБютнуті замінусють....
Фото їм себе нагадує
Напевне.
Не згоден Згоден  Підтримка: 13%(1/8)

17.03.2012 18:46:48
spetskor 17.03.2012 17:45:04
Ви так кажете, ніби вперше прочитали критичну статтю про януковича і ПР мого авторства.
Та заспокойся, звичайно, читав. Маладэць!
Не згоден Згоден  Підтримка: 60%(3/5)

17.03.2012 19:02:19
spetskor 17.03.2012 17:46:47
Напевне.
Не смотря на то, что на сайте таких как я называют "юльками", и бред - "медове 17.03.2012 17:11:03
ПріБютнуті замінусють.... Фото їм себе нагадує" поставил Вам, Коллега, - 5
То, что произошло с Оксаной Макар, просто стало "ПОСЛЕДНЕЙ каплей"... УВЕРЕН, с девочкой все будет в порядке ибо, как оказалось, в НАШЕЙ стране ЕСТЬ ГРАЖДАНСКОЕ СООБЩЕСТВО!!! Читая последние посты из Донецка снова и снова убеждаюсь в этом - "Дончане приносили иконы, говорили теплые слова, сдавали кровь" (http://www.segodnya.ua/news/14348888.html).
Однако, если кто-то вчера внимательно смотрел Шустера, то наверняка услышал и то, что 10 марта в БСМП поступила Александра Попова, которую полуобнаженную и зверски избитую нашли всего то в ста метрах от райотдела милиции и которая сейчас находится в коме (преступник задержан, деньги на лечение ее и Оксаны переводят те, кого "доморощенные философы" называют "иллюзориками") и то, как выступала мать мать погибшей больше года назад под колесами иномарки юной Юлии Каланчевой, погибшей под колесами БМВ, которым управлял "22-летний  безработный!!!!!!????  Алексей Казимиров", которому главврач БСМП выдал "индульгенцию" - "настолько болен, что не может находится в СИЗО". Приговор (хоть и обвинительный) в итоге был оглашен без присутствия обвиняемого, которого, тем не менее, постоянно видят в городе - http://www.pn.mk.ua/news/54033.html
Востаннє редаговано police1963 17.03.2012 19:56:08
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(10/10)

17.03.2012 19:05:19
Находясь вчера на нашей центральной площади, среди ГРАЖДАН, почувствовал то, что врядли было передано "зомбоящиком" - АУРУ ненависти и недоверия к т.н. "власти".... Судя по всему это почувствовал и т.н. "мэр", "блеянье" которого не может вызвать ничего, кроме презрения...
Сейчас некоторые говорят о том, что на трагедии Оксаны начали "пиариться"... Не могу не согласиться. Действительно, и "громкие заявления " т.н."президента" и прочих таки есть... Только были бы они, если бы ТРИ десятка Николаевцев не вышли бы под стены "оплотов власти"???
Востаннє редаговано police1963 17.03.2012 19:24:04
Не згоден Згоден  Підтримка: 73%(8/11)

17.03.2012 19:06:20
5  автор правий, ригіАнали - лайно...  А Ющенко хоча і не ригіАнал, але таке ж лайно...smile3
Востаннє редаговано дуплет 17.03.2012 19:07:30
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(8/8)

17.03.2012 20:23:55
дуплет 17.03.2012 19:06:20
Ющенко хоча і не ригіАнал, але таке ж лайно...
Він, друже, всередині ригіонал і пеераст. Генетична мерзота.
Не згоден Згоден  Підтримка: 88%(7/8)

17.03.2012 20:52:30
ОБЕРЕЖНО: РЕГІОНИ! ВОНИ ГВАЛТУЮТЬ, ДУШАТЬ, ВБИВАЮТЬ. ЇХНЯ МЕТА - ЗНИЩИТИ УКРАЇНУ!  
Гм, і це пише противсіх, який приклав руку до узурпації влади ригами..
 
PiligrimK 17.03.2012 16:41:15
Автор прозрів. Це добре.
Автор не зміниться до смерті.
http://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/13662/filter/interesting/page/11.phtml#main_comments
15.03.2012 17:46:49
А хіба можна вважати нормальною людиною ту, що має за позитивну особистість ба навіть більше ніж месію Юлію Тимошенко?
У них позиція така :" А при Юле било би всьо равно хуже!" - тобто - при Януку ліпше.
Востаннє редаговано цімбора 17.03.2012 20:59:17
Не згоден Згоден  Підтримка: 50%(2/4)

17.03.2012 20:55:36
Саме смішне,коли Ющ розганяв ВР ,юльки пісяли від щастя,
і  дав ще один шанс одній дамі, але вона вирішила прібют забацати,
і то з ким ,з ЗЕКОМ?
Так що я недивуюсь лозинським-портновим.
Юльки,поясніть,чому у вас так багато гамнюків...
Більшість зрадиків,це педставники Юлі і самооборонців Луценка.
Ненависна для юльків "Наша Україна" і то на порядок чесніша...
Востаннє редаговано медове 17.03.2012 21:05:01
Не згоден Згоден  Підтримка: 38%(3/8)

17.03.2012 21:02:17
А, забув: 5
pardon
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(1/1)

17.03.2012 21:09:06

медове 17.03.2012 20:55:36
Саме смішне,коли Ющ розганяв ВР ,юльки пісяли від щастя,
278385 Та Ющ  копитами опирався розпуску ВР, але йому виходу не залишили, і НУ саме "Самооборона"  Луценка притягнула в парламент, без неї набрали би менше 3%.
А "тушки" з'явилися внаслідок дружби Юща і ПР, тому що бачили, звідки вітер.siski
Не згоден Згоден  Підтримка: 100%(4/4)

1 2 3   »


programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2019 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login