для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

РОБОПРЕЗ

РОБОПРЕЗ
Сьогодні відкриття чергової сесії Верховної РЗради, с самого ранку обслуга РОБОПРЕЗА в стані підвищенної бойової готовності, день то відповідальний, на відкритті будуть присутні іноземні посли, трансляція буде наживо, тому якщо відбудеться збій в програмі РОБОПРЕЗА, то будуть неприємності...Як у воду дивилися, спочатку все пішло як завжди добре, РОБОПРЕЗУ змінили батарейки, зачистили контакти, протестували роботу програми, одним словом обслуга зробила все що було потрібно, недопрацювали тільки програмісти - в програму було введено "почати зачитувати текст після того як закінчаться бурниє аплодісмєнти зі схвальними вигуками", натомість шум в сесійній залі не вщухав, з сесійної зали ритмічно звучало скандування "Юлі волю!", програма не змогла ідентифікувати цей шум, тому команда на початок зачитування тексту ніяк не включалась...
Та хвала Всевишньому у програмістів є прямий зв"язок з заступником ГАВНОСПІКЕРА, товарісчєм Мартинюком, прийшлось відкрити йому страшну таємницю де знаходиться кнопка ввімкнення увікнинення РОБОПРЕЗА, активація пройшла в ручному режимі.
 
План врятування від ПР:
 
1. Оновити програму РОБОПРЕЗА
2. Виготовити дистанційний пульт керування РОБОПРЕЗОМ, в разі коли РОБОПРЕЗ в черговий раз зависне, переходити на дистанційне ручне керування.
 
Альтернативний варіант, не ПР:
    
Замінити РОБОПРЕЗА живою людиною, чесною і з нормальним рівнем інтелекту та культури.

© Святиє суслікі! [08.02.2012] | Рейтинг: 45.6/47 | Переглядів: 2733

2 3 4 5 45.6/47
Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login