для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Альтенативна Україна... Яка вона?

Альтенативна Україна... Яка вона?
Трохи нових термінів до тлумачного словника.
 
ПаРазм (Політичний маРазм) - синдром нестримного поносу потоку дискурсивно пов’язаних за ознаками, що лежать за межею змісту повідомлення, слів. Найчастіше хворіють на нього політики. Що поробиш - така професія... Основні ознаки синдрому:
  - висока швидкість пред’явлення, що унеможливлює цілісне сприйняття та усвідомлення змісту повідомлення;
  - необгрунтована претензія на логічність та раціональність;
  - відсутність зв’язку зв’язку окремих тверджень з загальним змістом повідомлення;
  - логічно доведена суперечливість висновку та вихідних тверджень;
  - щира чи демонстрована віра у правдивість саме такого варіанту логічної розгортки ситуації.
 
Дерибант - суб’єкт владних повноважень, який чесно використовує надане йому право розпоряджання бюджетними коштами виключно у власних інтересах відповідно до вимог отриманого "высочашего соизволения".
 
Черговим прикладом ПаРазму є повідомлення Сухого щодо визначення соціальних стандартів. Тепер прожитковий мінімум визначатиметься не фізіологічними потребами людини, а можливостями бюджету. Тобто, фізіологічними потребами його дерибантів. Тобто, мені залишиться те, що не змогли перетравити янузапки, клюєви, колесникови та інші.
 
Ні-ні-ні, це не абсурд! Абсурд не є дурістю. Абсурд - це настільки нестандартний, незвичний, невикористовуваний зазвичай, неординарний, парадоксальний, якщо хочете, погляд, думка або вчинок, що, на перший погляд, здається повним ідіотизмом, нісенітницею. Але тільки на перший. При неупередженому розгляді, стає зрозумілим, що так теж можна, просто це дуже-дуже-дуже незвично. Абсурдний є хибним в системі усталених координат, але в іншій системі координат абсурдний перестає бути хибним і виявляється логічним, виправданим і раціональним.
 
Тобто, абсурдний не значить дурний і може бути прийнятним. Більше того, саме абсурд збагачує наше уявлення про світ, проявляючи інші його сторони.
 
Маразм ні за яких обставин не може бути прийнятним. Маразм перекручує світ, робить його неприйнятним в принципі. Маразматичний є хибним в будь-якій системі координат.
 
Так от. Стверджую: ПР - партія хворих на паразм. В інших партіях теж є паразматики, але ж не в такій кількості. Тільки в ПР паразм є методологічною основою ідеологічної платформи і методичним базисом політичної дільності.
 
Достатньо послухати, що мелють янузапки, щоб пересвідчитись у паразмі регіоналів.
 
А от іще один паразматик - чечетов - апалагет стабілізму. Чергова казочка про стабілізм. Навіть не коментую. Як-то кажуть "абразованные" люди "паразм на абліччі", а грамотні - "по всему ебл морде лица".
 
Про колесніченко, олійника, ґанку ґеббельс та інку чорнороту я вже мовчу. Таких паразматиків ще пошукати.
 
Дістали вже ці тварюкаки! Паразм можна перемогти тільки абсурдом.
 
Пропоную такий-от абсурд.
 
1. Ліквідувати ВСІ органи влади.
 
2. Створити Індульгенційну палату, яка видаватиме індульгенції на отримання хабаря дерибантам - всім, хто бажає отримувати хабарі за будь що. Головному лікарю - за лікування, Директору школи - за навчання, гаїшнику - за регулювання, злодію - за крадіювання, бюрократу - за ліцензування etc.
 
3. Кожен дерибант має виконати послугу, за яку йому хабарнули. Дерибант сплачує до Казни індушку - щорічну плату за отримання індульгенції. Йому забороняється мати охорону та зброю. Повна інформація про нього - ПІБ, адреса, телефони, опис майна, родина, статки, дата народження, паспортні дані, інвентарний номер, банківські рахунки - тобто все публікується у Віснику Хабарника.
 
4. Кожен дерибант утримує апарат для надання послуг за власний рахунок. Той, хто працює в апараті - Зарабант - отримує зарплату та соціальний пакет.
 
5. Створити Лінчувальну палату, яка видаватиме лінчі - себто дозволи - кожному ошуканту, тобто особі, яку дерибант ошукав. Дозвіл дається на страту.
 
6. Кожен дерибант має відповідати за якість своєї роботи виключно власним життям. Інше не пропонувати. Дозвіл видається за заявним принципом. Прийшов - зареєстрував заяву про ошуканство - отримав лінч - дозвіл на страту. Коли і як провести страту вирішує ошукант. Майно страченого дерибанта - в Казну за винятком винагороди ошуканту.
 
7. Індульгенційна та Лінчувальна палати формуються ГоДебантом який обирається один раз на рік прямим та всенародним голосуванням. ГоДебант - Головний Дерибант. Як і будь-який дерибант, може бути страчений.
 
Якась така от чи-то реформа, чи-то модернізація, чи-то стабілізація...
 
Треба ще покопирсатися в деталях.
 
Але в цілому так.

© Дядько бородатий [04.01.2012] | Рейтинг: 41.0/26 | Переглядів: 2952

2 3 4 5 41.0/26
Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Будь ласка, увійдіть за допомогою
Facebook-login