для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru

Маленька ПЕРЕМОГА


Маленька ПЕРЕМОГА
Ставлення глядачів до всілякого роду телевізійних шоу я добре знаю по собі, тому хочу розповісти про історію одного прецеденту, який міг залишитися поза вашою увагою.
 
Ніколи не дивився талант-шоу за відсутністю бажання і вільного часу, але однієї суботи зовсім раптово (забіг на кухню хильнути…скажімо чаю) краєм ока побачив ТВ-кастинг на Х-факторі. Це конкурсне вокальне шоу, досить якісне, запатентоване англійцями. Перед вельми поважними суддями та мільйонною аудиторією вийшло тоді нікому невідоме звичайне дівчисько, одеситка Аіда Ніколайчук… Скромна, сором'язлива, привіталася - ну нічого особливого – так читалося по суддівських обличчях, прийнявших «удобоварімоє вираженіє».... Одна з мільйонів...  Але, коли Аіда заспівала - з другого рядка зал задоволено зааплодував, судді застигли і порозкривали роти, потім роздуплилися, закіпішували - зупинили виступ. Троє (Йолка, Сєрьога і Кондратюк) були просто впевнені, що дівчина зухвало співає під фонограму зі спецефектами, зроблену явно в студії – такого безпомилкового живого виконання з надзвичайними гармоніками вони зроду не чули. Незручна пауза… Зрів скандал. Судді з видом Роді Кірєєва просять Аіду продовжити співати акапелло. Інтрига, тиша в залі. Дитина співає далі і виявляється, що музика – взагалі була зайва, «бєсплатноє пріложеніє» до такого надземного співу. Зал зривається з місць і вибухає оваціями!  Судді ховають очі і морозяться. Що я розповідаю? Дивіться самі...
 
Це був прецедент! Дівчину абсолютно необгрунтовано прелюдно звинуватили, образили, а коли через хвилину все з’ясувалося - ніхто і не подумав вибачитися!!!  Так буває, народ до цього звик, але прецедент – залишився в пам’яті.
 
Виявилося, Аіда має природній талант і ніколи не навчалася ні в музикальній школі,  ані у педагогів з вокалу і на проект ії практично силоміць затягла подружка Аня, дай їй Боже здоров’ячка!
 
В наступному турі конкурсанти співали трійками, а глядачі вже шукали очима саме Аіду. Проте судді виганяють дівчину з проекту за невдалий виступ всієї трійки, в той час як набагато більш невдалі – пройшли далі.  Це був вже другий прецедент! Наявна несправедливість!
 
Хтось вирішив для себе, мовляв, «всьо понятно, там всьо куплєно» - нема шо більше дивитися – і вимкнули телевізори (такі собі противсіхи), але знайшлися і такі, що вирішили виборювати свій вибір, що не може не радувати. Відразу на адресу каналу полетіли сотні звинувачень в заангажованості, продажності та непрофесійності журі. Створився суспільний резонанс. Але судді і продюсери були непохитні: 7 лет хай приходить в наступному сезоні, все в правовому полі за патентованими правилами шоу, які ніхто не в силах порушувати (при тому, що порушувалися наочно неодноразово).
 
Проте не всі намагання відстоювати свою точку зору обмежувалися матюками на адресу редакції електронкою та в блогах. Були і конструктивні дії. Добрі люди виклали відео з Аідою на youtube. Майже за добу за кількістю переглядів ролик став бити всі рекорди. Це додало впевненості. Ми зв’язалися з Аідою, підтримали добрим словом і умовили дівчину не здаватися і прийняти участь в он-лайнівській версії X-фактору, де переможці визначаються не за рішенням суддів, а нашим голосуванням на оф.сайті і SMS-голосуванням. Аіда виявилася дуже приємною, вихованою, доброю і порядною людиною, такій армії прихильників вона просто не змогла відмовити і, безперечно – перемогла! Перемогла спочатку в недільній гонці, а потім і за фінальним рейтингом. Сперечатися з такою армією фанів і прихильників - не було шансів! Продюсери проекту були просто зобов’язані запросити Аіду на гала-концерт і в подальшому – на зйомки наступного сезону без попереднього кастингу.
 
Це була маленька, але, дуже важливо - НАША Перемога! Тепер Аіда - НАША, народна Зірочка, ми змогли захистити свій вибір!
 
Ось і поділився з Вами своєю радістю. Відповім на можливе резонне питання. До чого це я?...
 
Без пафосу.
Українці!!! Ми – величний, гідний, вільний, розумний і дуже талановитий норд! Ми маємо право самі «заказувати собі музику»!!! Ми, саме ми повинні вирішувати для себе, кого бажаємо бачити на великій сцені, на телеекрані, в президентському кріслі, в залі парламенту. Наша доля – в наших руках, а перемога не така і міфічна – це реальність, просто треба викинути із серця байдужість, усвідомити написане вище, а також відчути руку друга!
 
Додам цитату Миколи Княжицького. «Диктаторы могут удержать власть либо на штыках, либо на любви населения. Наиболее эффективно — и на первом, и на втором. Но если нету любви, то фейсбук и твиттер — гораздо более мощное оружие, чем штыки. А нелюбимому и безоружному политику власть удержать невозможно.»
 
P.s. Якщо з якихось причин вам байдужа доля Аіди – то є ваше особисте римське право, але не залишайтесь байдужими хоча б до себе – для цього причин не існує.
© aminazin [02.01.2012] | Переглядів: 5263
Мітки: #Тимошенко 

2 3 4 5
 Рейтинг: 49.3/79

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Увійти через Facebookprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2022 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook