для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны

Полюбити радикала.


Полюбити радикала.
В рамках всеукраїнського гастрольного туру цього тижня наше місто відвідав найрадикальніший радикальний радикал України Олег Ляшко. Слід зазначити, що радикалом пан Ляшко забацався після того, як його погнали з БЮТ.
 
Погнали, як висловлювалися за радянських часів, «за порочащєє моральний облік члена партії павідєніє». І опинився Олег Ляшко взагалі за бортом всіх двох сотень партій в Україні сущих. Бо з БЮТ за аморалку вигнали, а в інші партії із-за цієї ж аморалки (навіть якщо гомосексуальна прикрість трапилася в 1993 році) приймати гребували. І не тому, що всі в тих партіях такі високоморальні, а тому що Ляшко попалився, а вони ще ні.
 
І хоча Ляшко стверджував, що все це вмілий відеомонтаж інспірований його недругами, то хто ж йому повірив.
 
Ставши вимушено безпартійним, не відчуваючи позаду твердої підтримки однопартійців, Олег Валерійович натомість відчув певний дискомфорт, який загрожував перерости в стійку паранойю.
 
Щоб якось цьому всьому зарадити, було прийняте єдино правильне й радикальне (не побоюся цього слова) рішення – створити власну радикальну партію. Воно все вірно – якщо рішення радикальне, то й партія повинна бути така сама. До того ж, найпростіший спосіб стати партійним лідером, це створити власну партію.
 
Ставши отак сходу лідером партії, пан Ляшко відчув себе одразу рятівником нації, її єдиним захисником. Він так і заявив, перебуваючи в Івано-Франківську: «Сьогодні я єдиний, хто захищає людей». А ви як хотіли. На те він і радикал.
 
І дійсно – Олег Валерійович дійсно налаштований радикально, бо планує здобути зі своєю політичною силою 5-7% на виборах до Верховної Ради. От ви вірите в таку радикальну фантастику? А Олег Ляшко не тільки вірить, але й радикально в цьому переконаний, бо: «Якщо нас не буде в парламенті, нікому буде захищати Україну?». І дійсно, хто?
 
А коли він уже прийде до влади, тоді нехай начуваються всі. Ну, тобто ті, хто не радикали. Ляшко обіцяє пересаджати всіх, але судити буде справедливо, а не так, як у випадку з Тимошенко.
 
Я так розумію, що ніяких суддів кирєєвих на майбутніх судових процесах, ініційованих паном Ляшком, не передбачається. Лише один Олег Валерійович в мантії радикально-чорного кольору і зганьблені радикалофоби на лаві підсудних.
 
Втім, Юлію Володимирівну справедливий Ляшко судити не збирається, великодушно поступившись суддівським кріслом ЇЇ Величності Історії. А вже Історія помститься пані Тимошенко за те, що та, свого часу, вигнала Ляшка з лав БЮТ.
 
Інші пропозиції Ляшка не менш радикальні, хоча так тхнуть популізмом, що хоч депутатів виноси вперед ногами. Тут тобі і скорочення міліції, й зменшення кількості тих самих депутатів ВР до 150-ти голів, і ліквідація РДА та ОДА, і зниження податків для малого й середнього бізнесу, і підвищення втричі податків для  олігархів.
 
До речі, олігархів пан Ляшко теж планує ліквідувати, то ж не зовсім зрозуміло, кому тоді втричі підвищувати податки. Але це так – радикальні дрібниці на які не варто звертати уваги, як і на те, що, куплені на франківському базарі мешти, пан депутат швидше за все викинув в найближчий смітник, бо не панське це діло – носити дешеве взуття з базару.
 
Втім, чого ще чекати від будь-якого політика, як не популістських заяв? Мене ж цікавить інше. А хто ж з тих олігархів, яких Олег Валерійович так радикально обіцяє знищити як клас, вирішив вкласти в гроші в цю радикальну маячню.
 
Я підозрюю, що там і партії, як такої ще не існує. Ну, тіпа, лідер й обслуга, а рядові члени, швидше за все поки що, переважно віртуальні. Ну, це діло, як кажуть, наживне. Але хто ж грошей на цей проект, який вже охрестили «партія ляшка», не пошкодував.
 
Це ж і турне оплатити треба, й рекламну продукцію теж - плакатики, буклетики, агіточки, ефірчики.
 
Тут можна згадати й «біг-морди» по всій Україні, на яких підлий реакціонер-комуняка Мартинюк підступно душить молодого українського радикала Ляшка. До речі, в планах цієї Дездемони української радикальної політики ліквідація компартії – аби Мартинюк знав, кого душити можна, а кого ні.
 
З цього всього можна зробити лише один висновок – створена ще одна кишенькова партія для розводу лохів. Кому це потрібно? Ну вже точно, що не нам з вами.
© R`n`R [16.10.2011] | Переглядів: 2996

2 3 4 5
 Рейтинг: 42.7/23

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Facebook-loginprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2022 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook