для старих юзерів
пам’ятати
[uk] ru

Де межа беспределу? Там де наша гідність. А де наша гідність?


Де межа беспределу? Там де наша гідність. А де наша гідність?
Подивився це відео, і не можу розібратися у своїх почуттях. Хто я? Бидло? Раб? І хто ми всі, українці? Ми же все це бачимо. Все розуміємо. Що це порушення всіх законів. Порушення наших прав. Порушення хамське, огидне. Без огляду на нашу думку, без огляду на наше існування. Начебто нас нема.
А може нас і нема? Існують 45 мільйонів скелетів, обтягнутих шкірою, та набитих м'ясом, які тільки і можуть, що жрати, спати, та горбатитися лише на одну людину. На тварину Януковича.
Може хтось скаже, що живе для себе, працює на себе та на свою родину. Запевняю, це не так. І через ціни, і через комунальні платежи, і через зарплати, і через навчання дітей... Та через все. Кругом закладена віткупна для Януковича. Чи данина, як для нашого хазяїна.  Він сидить у кожного з нас на шиї. Він випорожнює свій шлунок не в золотий унітаз, а нам на голови. А ми робимо вигляд, що це не так. Або кажемо, що нічого зробити не можемо. Що такий у нас менталітет. Що ми терплячи. Та це ж херня повна!!! Це ж наша країна! Не його! Людського виродка, гамнюка та покидька.
Коли подивився відео, лють з'явилася. Лють від безсилля. Подивіться і Ви. Скажете, які у Вас з'являться почуття.
 
© маска [18.09.2011] | Переглядів: 4902
Мітки: #Янукович 

2 3 4 5
 Рейтинг: 48.5/61

Коментарі доступні тільки зареєстрованим -> Увійти через Facebookprogramming by smike
Адміністрація: [email protected]
© 2007-2022 durdom.in.ua
Адміністрація сайту не несе відповідальності за
зміст матеріалів, розміщених користувачами.

Вхід через Facebook