Уряд здійснює заходи щодо підтримки громадянського суспільства - представник Кабміну
КИЇВ. 6 грудня. УНН. Уряд України на постійній основі здійснює заходи щодо підтримки громадянського суспільства та сприяння його розвитку. Про це повідомила на міжнародній конференції заступник директора, завідувач відділу комунікацій з громадськістю Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України Наталія Окша, передає кореспондент УНН."Урядом постійно здійснюються заходи спрямовані на підтримку громадянського суспільства, сприяння його розвитку", - сказала Н.Окша.
За словами представника Кабміну, починаючи із 2004 року, всі кроки щодо підтримки є поступовими. Зокрема, повідомила Н.Окша, було запроваджено Інститут громадських рад, Інститут консультацій із громадськістю, прийнято концепцію сприяння розвитку громадянського суспільства, запроваджено процедуру громадського експертизи.
Водночас вона наголосила, що всі заходи проводилися владою разом із громадськістю
"І саме це є підтвердженням того, що між нами була довіра. Сподіваюся, Вона буде й надалі", - додала Н.Окша.
Нагадаємо, сьогодні в Україні відзначають День самоврядування.
http://www.unn.com.ua/ua/news/547130-uryad-zdiysnyue-zahodi-schodo-pidtrimki-gromadyanskogo-suspilstva---predstavnik-kabminu/
(06.12.2011 11:49:05) durdom.in.ua