Табачник проігнорував перший дзвоник. На знак протесту?
Міністр освіти Дмитро Табачник не приїхав у столичну школу на свято першого дзвоника.Про це стало відомо буквально за 10 хвилин до початку лінійки, повідомляє "Сегодня".
При цьому посол Росії в Україні Михайло Зурабов на урочистість прибув.
У школі номер 25 Табачник мав брати участь в презентації спільного проекту російських і українських учених "Віртуальна школа".
Як відомо, у середу глава адміністрації президента Сергій Льовочкін анонсував звільнення Табачника.
Украинская правда (01.09.2011 10:25:04) durdom.in.ua