пароль
помнить
uk [ru]

Суд залишив у силі вирок Тимошенко

Новогодняя сказка
Апеляційний суд Києва залишив у силі вирок Печерського райсуду, яким Юлію Тимошенко було засуджено до семи років ув’язнення.
Відповідне рішення зачитала головуюча на засіданні суддя Олена Сітайло після того, як судді пробули в нарадчій кімнаті годину, повідомляє прес-служба "Батьківщини".
"Апеляційний суд Києва ухвалив залишити без змін рішення Печерського райсуду Києва від 11 жовтня 2011 року", - зачитала суддя.
Колегія суддів також відхилила низку клопотань на окремі постанови суду, які подавав захист Тимошенко.
Повний текст ухвали буде оголошено 29 грудня о 16:00 в приміщенні Апеляційного суду Києва.
[23.12.2011 13:54:13] | Просмотров: 988
Метки: #Тимошенко 

Комментарии

23.12.2011 14:04:51
До алфавітника треба занести прізвище Сітайло!bad
Последний раз редактировал mix_ko 23.12.2011 14:05:05
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(6/6)



23.12.2011 14:24:12
Вся трійця:
- Олена Сітайло
- Тетяна Фріч
- Ольга Юрдига
 
Нічим їм не погрожую. Бажаю під Різдво їм здохнути від раку, СНІДу та сказу. Щоб діти стали наркоманами. Щоб онуки були безплідними. Щоб род їхній виродився через 20 років.
Последний раз редактировал Мой-до-дыр 23.12.2011 14:33:14
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(10/10)



23.12.2011 14:56:56
Мой-до-дыр 23.12.2011 14:24:12
Нічим їм не погрожую. Бажаю під Різдво їм здохнути від раку, СНІДу та сказу. Щоб діти стали наркоманами. Щоб онуки були безплідними. Щоб род їхній виродився через 20 років.
Жостко... но справедливо...
Другими словами хотел бы им пожелать столько здоровья, сколько есть справедливости в их решениях...
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(10/10)



23.12.2011 16:50:10
Balu_
 
Excellently Хороший пример,  как можно "поздравить"  без чернухи biggrin
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(6/6)



23.12.2011 16:50:10

Мой-до-дыр 23.12.2011 14:24:12
Нічим їм не погрожую. Бажаю під Різдво їм здохнути від раку, СНІДу та сказу. Щоб діти стали наркоманами. Щоб онуки були безплідними. Щоб род їхній виродився через 20 років.

5
 

Balu_ 23.12.2011 14:56:56
Жостко... но справедливо...
Другими словами хотел бы им пожелать столько здоровья, сколько есть справедливости в их решениях...

5
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(5/5)



24.12.2011 00:45:11
Вся трійця:
- Олена Сітайло
- Тетяна Фріч
- Ольга Юрдига
+ Фролова  Л., которая шлепанцам позавидовала...t2443girl_hospitalpatient
 
Balu_5
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(2/2)



24.12.2011 15:16:33
Inanna 24.12.2011 00:45:11
+ Фролова  Л., которая шлепанцам позавидовала...

+ Кіреєв Р, який не здатний самостійно приймати доленосні рішення;
+ Януковічі (всі одразу), за те що вони є;
+ Азаров М.Я., за те що його податкова вбила мого батька;
+ Хорошковський В. - за хітрожопість;
+ Пшонки (всі) - по сукупнсті обвинувачень;
+ юристи Нафтогазу, прокурори, слідчі, беркутівці, грифонівці - за моральну проституцію;
...
Последний раз редактировал Мой-до-дыр 24.12.2011 15:17:53
Не согласен Согласен  Поддержка: 0%(0/0)





programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Забыл пароль :: Регистрация
пароль
помнить