пароль
помнить
uk [ru]

Кортеж Януковича: "Цей апарат ізлучає радіацію!"ВІДЕО

Йолка
Сергій Лещенко
У продовження ранкового запису про те, як сьогодні декілька журналістів після зустрічі "Стоп цензури" із Даркою Чепак були свідками прибуття кортежу з Януковичем на роботу – об 11 ранку.
 
Маючи при собі камеру, Богдан Кутєпов з "Телекритики" вирішив це зняти на відео. Після чого до нас прибув цілий майор міліції, що почав з'ясовувати, хто мав право зробити такий небезпечний вчинок.
 
Богдан Кутєпов змонтував ролик про це.
 

 
Найсумніше і водночас найкумедніше було, коли міліціонер почав сперечатися з журналістом, вимагаючи припинити зйомку при виконанні ним службових обов'язків.
 
Як останній аргумент він навів те, що камера може нашкодити його самопочуттю: "Я просто вас прошу, щоб ви не нанесли злочин моєму здоров'ю... Цей апарат ізлучає радіацію".
 
Зрештою, він зажадав сертифікат на відеокамеру.
 
Цікаво, коли Тимошенко знімали в слідчому ізоляторі, їй також демонстрували сертифікат на відеокамеру?
[17.12.2011 10:44:22] | Просмотров: 1340
Метки: #Янукович 

Комментарии

17.12.2011 11:18:38
Собачка служе
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(7/7)



17.12.2011 13:15:12
Смійтесь-смійтесь, а чєловєк служебноє откритіє здєлав і прємію получе.
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(5/5)



17.12.2011 21:38:32
Пеерасти... bad
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(1/1)





programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Забыл пароль :: Регистрация
пароль
помнить