пароль
помнить
uk [ru]

Парламентська опозиція – на короткому повідку (Олег Тягнибок)

Ухвалення Закону "Про вибори народних депутатів України" показало – так звана "парламентська опозиція" – на короткому повідку біля ноги Януковича. Більше того, вона ще радісно "повискує", бо їй "кинули кістку".
 
Цілком очевидно, що відбулася закулісна змова між владою та парламентською опозицією. Спрацювала кругова порука, мета якої очевидна – втриматися при владі: Януковичу – в президентському кріслі, а нардепам – в кріслах Верховної Ради.
 
Здавалося – біда навчила, що з Партією регіонів не можна підписувати меморандумів, "широк" і "ПРиБЮТів", але знову – наступають на ті ж граблі.
 
Особливо дивує: цей закон ухвалено не тільки без громадського обговорення (бо як можна було переконати громаду, коли, йдучи до Верховної Ради, всі без виключення парламентські сили обіцяли ухвалити виборчий закон на основі відкритих партійних списків), а й за спинами партнерів по опозиції. Тому постає питання в доцільності перебування ВО "Свобода" у Комітеті опору диктатурі. Тому на найближчій Політраді ми розглянемо це питання.
 
Фактично, парламентська опозиція поставила під сумнів сенс існування КОДу. Нагадаємо, позиція, яку було погоджено на його засіданнях, полягала в наступному: по-перше, опозиція наполягає на збереженні старого закону, за яким двічі відбувалися вибори народних депутатів; по-друге, депутати від опозиції відкликають усі свої законопроекти про вибори; по-третє, жоден депутат від опозиції не має брати участі у пленарному засіданні, на якому розглядатиметься законопроект про вибори, поданий владою. Як можна бути впевненими у діях парламентських партнерів по КОД, коли вони в один момент, без жодного погодження з іншими учасниками КОДу, кардинально змінюють погоджену позицію щодо Закону "Про вибори народних депутатів України"?
 
Виходячи з учорашнього рішення, відповідальність за майбутні фальсифікації парламентських виборів 2012 року нестиме як режим Януковича, так і парламентська опозиція, котра своїм голосуванням за Закон "Про вибори народних депутатів України" "освятила" майбутні фальсифікації. Адже, після цього голосування неможливо буде апелювати ні до кого щодо виборчих махінацій. І режим Януковича завжди наполягатиме, що опозиція такого закону хотіла і за нього проголосувала.
 
Перефразовуючи Черчилля, можна сказати: парламентська опозиція між війною з режимом і ганьбою, вибрала – ганьбу. Тепер вона отримає війну без шансів на виграш. Бо, як бачимо, боротьбу програно до виборів, а легітимність цієї поразки вже публічно засвідчено очільниками парламентської опозиції.
[18.11.2011 12:03:32] | Просмотров: 549

Комментарии

18.11.2011 12:36:24
Сказал бы честно парень, что волнует тебя только 5 процентовbiggrin А то вспомнил КОД, на который сам наплевал, один из первых...
Не согласен Согласен  Поддержка: 88%(7/8)



18.11.2011 13:02:17

Sumerky 18.11.2011 12:36:24
Сказал бы честно парень, что волнует тебя только 5 процентов
Его волнует, да
И парламентскую опозицию волнует то же самое. А европейцы слегонца обалдеют от эдаких раскладов - сначала критиковать закон о выборах, а потом за него же голосоватьshok
Не согласен Согласен  Поддержка: 75%(3/4)



18.11.2011 14:38:40
А слабо оппозиции объединиться под новой партией "Оппозиция", поделить уже сейчас основные виды деятельности и ответственности  и идти на выборы уже с конкретными программами?
Не согласен Согласен  Поддержка: 0%(0/1)



18.11.2011 15:20:45
Тот редкий момент, когда я поддерживаю Тягнибока на все 100%.
Не согласен Согласен  Поддержка: 33%(1/3)



18.11.2011 16:51:57
Да уж, позиция нашей т.н."оппозиции" интересна  - Европа против мажоритарки, мы с Европой, но голосуем "за" мажоритарку..... Чёт я не понял сути?biggrin
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(1/1)



19.11.2011 02:05:45
Тому постає питання в доцільності перебування ВО "Свобода" у Комітеті опору диктатурі. Тому на найближчій Політраді ми розглянемо це питання
.(Тягнибок)
А от Кличко зразу всьо поняв. І хоча тут нєкоторие кажуть що він забагато напропускав в голову, але вона в нього варить все рівно набагато краще ніж у тих хто в своєму житті получав тільки підсрачники...
Не согласен Согласен  Поддержка: 0%(0/0)





programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Забыл пароль :: Регистрация
пароль
помнить