пароль
помнить
uk [ru]

США готує свою резолюцію по Тимошенко та "інших політв'язнях"


 
Американський конгрес має намір вимагати звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко та екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.
Про це йдеться у проекті резолюції, зареєстрованому у конгресі 13 жовтня членом Конгресу від правлячої демократичної партії Марсі Каптур.
Резолюція називається "Засудження переслідування лідера опозиції Юлії Тимошенко та інших політичних ув'язнених, зокрема і колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка".
"Конгрес засуджує вирок проти Тимошенко так само як і нечесні умови, в яких проводився судовий процес та вимагає, щоб вона була звільнена з-під варти, поки вирок оскаржується", - сказано в проекті резолюції.
"Конгрес вимагає від української влади негайно звільнити політичних ув'язнених та надати необхідну медичну допомогу тим, хто був ув'язнений", - сказано в документі.
Конгрес також вимагає, щоб "Україна дотримувалася принципів демократії та права, поважаючи права людини, свободу преси та захист свободи слова та права на мирні збори".
28 жовтня резолюція була передана на розгляд підкомітету Європи та Євразії.
 
"Українська правда"  
[31.10.2011 18:19:58] | Просмотров: 511

Комментарии

31.10.2011 19:01:47
Скоро будет вообще интересное кино...   i55
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(11/11)



31.10.2011 19:02:36
ЖАЛЬ,ЧТО У ЗАВГАРА ИЗ ЕНАКИЕВО ПРОБЛЕМЫ С МОЗГАМИ,А ТАК БЫ ДУМАЛ,ЧТО ДЕЛАЕТ!
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(15/15)



31.10.2011 20:03:39
Ничо, щас выпустят в эфир бригаду-ух, в составе Инны Б., Лены Б., Олийныка Г. и Колесниченко и те будут верещать до хрипоты о вмешательстве США во внутренние дела СУВЕРЕННОЙ УКРАИНЫ. Ужо они покажут этим вшивым штатам кузькину мать! У советских собственная гордость, как известно, и неча всяким Баракам-Сараям нам указывать кто есть ху!
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(11/11)



31.10.2011 21:12:53
sobaka_d 31.10.2011 20:03:39
и те будут верещать до хрипоты о вмешательстве США во внутренние дела
или будут доказывать, что США горячо поддерживает политику пээрастов и лично Хама biggrin
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(10/10)



31.10.2011 23:28:52
нехай псидит Тимошенко. Ибо воровка есть.  А амерам нефиг сунуть нос не в свои дела.Сразу предупреждаю-на лизоблюдскую критику в мой адрес плевать хотел)))
Не согласен Согласен  Поддержка: 0%(0/8)



31.10.2011 23:33:21

PiligrimK 31.10.2011 21:12:53
амеры, независимо что они делают-неправы! ПОЛЮБЕ
Не согласен Согласен  Поддержка: 0%(0/7)



01.11.2011 02:03:08

kotpes5 31.10.2011 23:28:52
-на лизоблюдскую критику в мой адрес плевать хотел)
Когда в мозгах дерьмо-на критику плевать!
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(6/6)



SV

SV
01.11.2011 08:39:29
kotpes5 31.10.2011 23:28:52
на лизоблюдскую критику в мой адрес плевать хотел)))

кака ТАКа критика, срочна на процедурыgirl_hospital
Последний раз редактировал SV 01.11.2011 08:39:44
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(2/2)





programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Забыл пароль :: Регистрация
пароль
помнить