пароль
помнить
uk [ru]

Асад дублює дії Муамара Каддафі перед поваленням

Український варіант папамобіля.
Західні країни у разі вторгнення до Дамаску «ризикують розпалити пожежу, яка охопить весь Близький Схід», заявив диктатор Сірії Башар Асад в інтерв'ю, опублікованому британською газетою Sunday Telegraph. За його словами, спроби іноземних держав втрутитися у внутрішні справи Сірії негативно позначаться на ситуації у всьому регіоні.
 
«Сьогодні Сірія — це центр Близького Сходу, місце де стикаються тектонічні плити, — цитує Асада ІТАР-ТАРС. — Якщо з цим грати, то можна викликати землетрус. Будь-яка проблема в Сірії розпалить вогонь у всьому регіоні».
 
Сірійський диктатор також підкреслив, що Сірія в усіх відношеннях відрізняється від Єгипту, Тунісу, Йемену та інших арабських країн, які з початку цього року були охоплені антиурядовими хвилюваннями. «У нас інша історія, інша політика», — упевнений він. На його думку, повторення «лівійського сценарію» в Сірії виключене.
 
Диктатор вимушений був збрехати, що з початку сірійського повстання ситуація нібито покращала: «За шість днів після початку безладів я почав проводити реформи. Люди ставилися до них скептично, називали їх «опіумом для народу». Але після початку перетворень ці проблеми стали зменшуватися. Саме тоді настав перелом, саме тоді люди почали підтримувати уряд».
 
http://kavkazcenter.com/ukr/content/2011/10/30/20495.shtml
[30.10.2011 16:38:31] | Просмотров: 755
Метки: #Янукович  #Путін 

Комментарии

30.10.2011 16:39:17
После Асада следующий на очереди -- Путин.
Овощ с кодлой пойдут под раздачу попутно.
Последний раз редактировал Yark 30.10.2011 16:39:42
Не согласен Согласен  Поддержка: 78%(7/9)



30.10.2011 18:16:50
Сирия таки несколько отличается от других арабских стран. Дамаск - столица первого халифата
Не согласен Согласен  Поддержка: 67%(2/3)



30.10.2011 19:44:50

Yark 30.10.2011 16:39:17
После Асада следующий на очереди -- Путин.
Овощ с кодлой пойдут под раздачу попутно.
Я тоже подозреваю, что все будет развиваться именно по такому сценарию.
Не согласен Согласен  Поддержка: 80%(4/5)



30.10.2011 19:45:25
gato 30.10.2011 18:16:50
И шо с того?
Если Штаты свернутся оттуда и из Афгана, то пострадает в первую очередь Расея -- Кадырова за сотрудничество с Пу и Америкой радикальные бородачи порвут на запчасти первым, ДядиПу/Ме будут вторыми. Овощ с кодлой -- третий на очереди... Лукашенко, если не совсем дурак, может просто остаться в стороне...
biggrin
 
З.Ы. Овощ и кодла начали понемногу сливать воду, первый факт -- перевод часов и разница во времени с Педерашкой. Случилось это в аккурат после собщений о том, что многим пээрастам запретили въезд в Штаты...
В общем, смотрим на дальнейший процесс обсерания штанишек овощем и кодлой   i55
Последний раз редактировал Yark 30.10.2011 19:56:18
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(4/4)



30.10.2011 20:26:35

gato 30.10.2011 18:16:50
Сирия таки несколько отличается

Ливия тоже отличалась.
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(5/5)



31.10.2011 00:16:22

scafatese 30.10.2011 19:44:50
Да, в этип пнотак лишь доля понтов, основной адрессат ВВП, а наша офощебаза действительно пойдёт за копманию.
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(1/1)



31.10.2011 08:39:05
Идет передел сфер влияния в мусульманском мире. Так что не выдумывайте лишнего.
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(2/2)



31.10.2011 09:46:37
po_novoj
Не согласен Согласен  Поддержка: 0%(0/1)





programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Забыл пароль :: Регистрация
пароль
помнить