пароль
помнить
uk [ru]

Відірваних від реальності Азарова і Табачника засміяли на з'їзді вчителів

Прем'єр-міністр Микола Азаров розсмішив вчителів тезою про те, що 2011 року зарплати викладачам піднімались 5 разів, передає кореспондент Gazeta.ua.
 
"2011 рік ми завершили з ростом економіки. У 2011 році ми 5 разів піднімали заробітну плату. На трошки, але піднімали", - сказав прем'єр, виступаючи на ІІІ Всеукраїнському з'їзді працівників освіти, який відбувається у Національному авіаційному університеті у Києві.
 
У цей момент увесь зал засміявся.
 
"Я не зрозумів. Цього, що, не було? А на скільки піднялась зарплата?" - перепитав Азаров.
 
Не дочекавшись однозначної відповіді, голова уряду звернувся до міністра освіти Дмитра Табачника із цим запитанням.
 
Табачник доповів, що у 2010 році вчительська зарплата складала 2180 грн, а у 2011 році - вже 2530 грн. Ці цифри зал також зустрів гулом.
 
"Так це, що, теж недостовірна інформація? - звернувся до вчителів Азаров. - Я рахую по-простому. Кожний місяць збільшуються видатки на оплату праці. Виникає питання - гроші, що, не доходять до вас? Доходять. Значить, давайте вірити цифрам".
 
Прем'єр також запевнив, що зарплата викладачам підніматиметься й надалі.
 
Слід зауважити, що учасників з'їзду не випускають із зали засідання. Якщо вони вийдуть у хол, то назад до зали вже не потраплять. "Нам сказали до перерви нікого не впускати", - відзначили молоді хлопці, які стоять біля вхідних дверей
http://gazeta.ua/articles/politics/_vidirvanih-vid-realnosti-azarova-i-tabachnika-zasmiyali-na-z-jizdi-vchiteliv/407093
[28.10.2011 11:50:41] | Просмотров: 573

Комментарии

28.10.2011 11:55:34
Прем'єр також запевнив, що зарплата викладачам підніматиметься й надалі.

Так само як і до цього. 278385
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(10/10)



28.10.2011 12:02:07
Мля, на кого рассчитаны все высеры козляныча, овоща и вообще пээрастов?
На еб*нутых на голову? Очень похоже. Эти и 10% больных людей будут основным электоратом пээрастов на выборах.
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(9/9)



28.10.2011 12:17:34

Yark 28.10.2011 12:02:07
Мля, на кого рассчитаны все высеры козляныча, овоща и вообще пээрастов?
На идиотов из Даунбасса.
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(6/6)



28.10.2011 13:22:17
Applause Браво! Жванецкий нервно курит в углу на пару с Хазановым!
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(6/6)



28.10.2011 13:27:10

Yark 28.10.2011 12:02:07
Мля, на кого рассчитаны все высеры козляныча, овоща и вообще пээрастов?
На еб*нутых на голову? Очень похоже. Эти и 10% больных людей будут основным электоратом пээрастов на выборах.

А їм більше і не треба. 10% проголосує, ще 50% домалюють і все алєс гут.
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(5/5)





programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Забыл пароль :: Регистрация
пароль
помнить