пароль
помнить
uk [ru]

Зона божевільної торгівлі в СНД. На російських умовах

Метаморфозы
Олег Медведєв
Виявялється, угоду про створення зони вільної торгівлі в СНД підписано на російських умовах. Ми вільні в усьому, але не вільні продавати вільно свій цукор в Росію – те, що нам треба продати. І не вільні купувати вільно нафту й газ – те, що нам найбільше треба купувати.
 
В цьому зізнався особисто Микола Янович http://www.radiosvoboda.org/archive/news/20111019/630/630.html?id=24364188
  Тобто, із режиму псевдовільної торгівлі виключено те, що є найважливішим для України.
В чому тоді прогрес, якщо позиція Росії не змінилася ані на йоту з 1994 року?
[19.10.2011 12:40:53] | Просмотров: 658
Метки: #Путін 

Комментарии

19.10.2011 13:25:52
В чому тоді прогрес, якщо позиція Росії не змінилася ані на йоту з 1994 року?
 
Теперь ширинка сзади. Sex
Последний раз редактировал Horatio 19.10.2011 13:26:08
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(6/6)



19.10.2011 15:34:25
Беларусы в приграничных с Кацапурией областях воют волком: "дарагие расеяне", благодаря ЗСТ, скупают все продовольствие на корню. Бульбаши даже колбасы своей не могут себе купить.
МВФ ПРастам, скорее всего, кредит не даст -- значит тем придется печатать и раздавать нам необезпеченные ничем фантики.
Дальше -- как в Беларуси: нацвалюта падает вдвое по отношению к рублю, и "старший брат", шоб он поскорее сдох, скупает все на корню.
Последний раз редактировал Yark 19.10.2011 15:36:38
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(4/4)





programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Забыл пароль :: Регистрация
пароль
помнить