пароль
помнить
uk [ru]

У Луганську залишилася без тепла половина дитячих садків

На Банковой гордятся дерзостью Виктора Януковича
У Луганську з 59 дитячих садків теплом забезпечені лише трохи більше половини.
Як розповіла на прес-коференції начальниця управління ЖКХ Світлана Сукач, в Луганську залишилися не запущеними 19 котелень. Серед них великі котельні «Східна», «Західна», котельні наркодиспансера і містечка ЛВВАУШ. Проблема виникла через заборгованість тепловиків перед Луганськобленерго. За словами Світлани Сукач, тепловики розрахувалися перед енергетиками лише на 48%.
 
Як розповіла начальниця управління, сьогодні вранці була досягнута попередня домовленість з Луганськобленерго.
 
«Буквально сьогодні вранці досягнута попередня домовленість з «ЛОЕ», що напруга на ці об'єкти буде подана сьогодні. Плануємо до кінця дня почати подачу тепла з цих котелень», - заявила вона.
 
http://www.politclub.org/news/index.php/7-novyny/681-2011-10-17-18-58-27
[19.10.2011 11:23:55] | Просмотров: 625

Комментарии



programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Забыл пароль :: Регистрация
пароль
помнить