пароль
помнить
uk [ru]

Серебрянській заборонили танцювати на відкритті "Олімпійського"

Абсолютній чемпіонці світу та Європи з художньої гімнастики Катерині Серебрянській на відкритті стадіону "Олімпійський" під час виступу Шакіри заборонили танцювати.
"На відкритті Олімпійського охорона стадіону заборонила мені танцювати під час концерту Шакіри!", - написала вона на своїй сторінці в Facebook.
"Припиніть або я вас зараз виведу" пригрозив мені співробітник. На моє заперечення, що багато глядачів танцює, він сказав, що пряме розпорядження і робить мені перше попередження", - розповіла чемпіонка.
"Я не знаю, що мало статися після другого ... Але сподіваюся, що ми не дійдемо то арешту танцюючих на концертах. А то дивно і смішно як мінімум", - зазначила вона.
Серебрянська також написала, що їй було прикро, що під час виступу президента на відкритті Олімпійського "замість привітання свого лідера оплесками, стадіон вибухнув гулом невдоволення".
"Це було дежавю ... Так як на відкритті "Донбас арени" люди були так само незадоволені лідером того часу Ющенком. Це що ж виходить, що ми завжди будемо "гудіти" на президента, хто б це не був?", - написала Серебрянська.
[09.10.2011 17:39:56] | Просмотров: 977

Комментарии

09.10.2011 17:54:04
Овца. Ну хоть спортсменкой хорошей была. Ах да - она же блондинкаbiggrin
Не согласен Согласен  Поддержка: 85%(11/13)



09.10.2011 19:26:12
Мозок від Корвета biggrin
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(6/6)



09.10.2011 21:09:15
Дівчино, не будь дурненькою. Правильно тобі танцювати заборонили. Аби ти зацінила свій режим.
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(7/7)



09.10.2011 22:14:57
Учитывая, что приглашенные - в основном лояльные к власти люди, полезный урок получили. Не танцевать!
За 3 дня до открытия не была приглашена (забыли) сборная Украины по футболу!
Донбасс -арену рекламировали месяца за 3 до открытия(там,кстати мои знакомые киевляне танцевали подБейонси под удивленные взгляды местной публики). А тут шито-крыто...
Сыну гениального Соловьяненко не оченьудалась постановка. А кстати, кто эти ниндзя в черном - враги казаков?Что это за зло? Че-то сразу подумалось про известную партию...
А в мире уже  другие шоу-открытия -вспомним олимпиады последние...
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(4/4)





programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Забыл пароль :: Регистрация
пароль
помнить