пароль
помнить
uk [ru]

Павлычко написал стих о суде над Тимошенко(Стих)

[06.10.2011 18:53:34] | Просмотров: 795

Комментарии

07.10.2011 09:13:42
Браво, Павличко! Молодець!
"Допоки Юля не пройде повз мене на волю у терновому вінку"!!! Я зараз плачу.
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(1/1)



07.10.2011 10:27:34
Шановний генію, не треба принижувати "банківські контори". Я в такій працюю. В 2004 багато банківських працівників були на Майдані та збирали гроші для революції. І зараз більшість, принаймні, в Києві.- прихильники Юлі.Як і серед багатьх "донецьких".   Чого не скажеш про багатьох гуманітарієв.
Не согласен Согласен  Поддержка: 0%(0/0)



07.10.2011 11:23:58

парасолька 07.10.2011 10:27:34
Шановний генію, не треба принижувати "банківські контори".

Шкода, вичитали Ви в вірші зовсім не те! Дуже шкода!ukr
Не согласен Согласен  Поддержка: 0%(0/0)





programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Забыл пароль :: Регистрация
пароль
помнить