пароль
помнить
uk [ru]

Українська діаспора в Америці влаштувала Януковичу "теплий" прийом

Рука так і тягнеться...
Близько 30 представників діаспори пікетували представництво України при ООН із плакатами, які закликають до відставки президента Віктора Януковича. Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», акція проходила в Нью-Йорку в середу (за місцевим часом) під українськими прапорами й прапором США, а також був прапор Українського Конгресового Комітету Америки. Як пояснила голова Комітету Тамара Алексій, для проведення акції не потрібен був дозвіл поліції, а був потрібен лише дозвіл на установку підсилювальної апаратури.
 
Акція почалася музичним виконанням молитви, після чого організатори акції запросили приєднатися до них поліцейських «для демонстрації того, що в Америці є демократія».
 
Акція проходила під гаслами «Геть Януковича!», «Геть Азарова!», «Геть українофобів!», «Геть Табачника!».
[22.09.2011 19:39:32] | Просмотров: 694
Метки: #Янукович 

Комментарии



programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Забыл пароль :: Регистрация
пароль
помнить