пароль
помнить
uk [ru]

Діаспору просили не псувати візит Януковича до Америки

Вчера. Симферополь. Ушел, гад!!!
У середу українська діаспора в Америці влаштує протест президенту України Віктору Януковичу, хоча їх і просили цього не робити.
Про це повідомив депутат від НУНС Володимир Ар'єв, якого цитує прес-служба "Народної самооборони".
"Я вчора говорив з представниками організації української діаспори. Вони подали заявку на проведення акції протесту, що відбудеться завтра. Поліція дала на це дозвіл", - зазначив він.
"Представники української діаспори в США розповіли мені, що на них виходили з українського посольства і дуже просили нічого не робити. Навіть пропонували організувати зустріч з Януковичем", - додав Ар'єв.
Він також нагадав, що рік тому представники української діаспори передавали Януковичу вимоги щодо питання української демократії, але жодна з вимог не була виконана.
"Тому сенсу зустрічатися з Януковичем немає, і вони проводитимуть акцію протесту", - сказав Ар'єв.
Разом із тим, депутат не уточнив, скільки людей братиме участь в акції.
У рамках акцій протесту, перш за все, підніматиметься тема політичних репресій проти колишнього прем’єра Юлії Тимошенко та екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.
[20.09.2011 23:04:26] | Просмотров: 725
Метки: #Янукович 

Комментарии

21.09.2011 08:09:57
Закономерно, что диаспора забила на рекомендации большой болт....Very we!
 
Только врядли что то многочисленное будет - сытые они там боьно....biggrin
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(1/1)



21.09.2011 10:14:51

whitefish 21.09.2011 08:09:57
Только врядли что то многочисленное будет - сытые они там боьно....
А мне кажется, что в Киеве сытых больше. И больнее.
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(1/1)





programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Забыл пароль :: Регистрация
пароль
помнить