пароль
помнить
uk [ru]

«Чорний Комітет» розпустив Міністерство освіти

Звонок первый и, видимо, не последний
Напередодні 1 вересня Чорний Комітет «розпустив» Міністерство освіти, повідомляє Білозерська.
 
Причиною цього, пояснили «чоркомівці», стали професійна непридатність та корумпованість особового складу установи, що давно вже перетворилась на Міністерство деградації.
 
«Наші активісти, — повідомляється на сайті організації, — обмотали ланцюгом ворота міністерства та навісили на них замок, поряд розмістили оголошення про розпуск інституції.
 
Цікавий також факт, що проведенню цієї акції намагався завадити невідомий чиновник міністерства. З криком «ща убью, б…», він кинувся на активістів ЧорКому, і навіть переслідував їх на своїй машині (Мазда 6 АА9090ВЕ). Цю особу ми б охарактеризували як «бидло», яке так ні на що і не спромоглося».
 
Відділ моніторингу КЦ
http://kavkazcenter.com/ukr/content/2011/08/31/20081.shtml
[01.09.2011 21:44:28] | Просмотров: 943

Комментарии



programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Забыл пароль :: Регистрация
пароль
помнить