|
"Спасибо жителям Донбасса…"
"Спасибо жителям Донбасса за Президента п…раса!". Цей слоган, який пролунав із трибуни київських "ультрас" під час футбольного матчу "Динамо"-"Карпати", миттєво став лідером переглядів у мережі ю-туб та на інших популярних інтернет-ресурсах.
Розповідь про "сміливість" вболівальників, які відкрито висловили про президента те, що думає кожен другий в країні, передавалася з вуст в уста тими, хто сам не наважувався на такий крок. Всі радісно потирали руки в передчутті: нарешті… от зараз почнеться…
А в цей же час в адміністрації президента його політтехнологи радісно потирали руки в передчутті серйозної премії за прекрасно пророблену роботу. Або дивувалися: як вони самі до цього не додумалися.
Бо кращого способу зцементувати електорат регіоналів, ніж перекласти всю відповідальність за недолугу владу лише на жителів одного регіону, годі придумати. Адже цим слоганом горе-патріоти автоматично поставили донеччан перед дилемою: підтримувати тих, хто вважає донбасівців однодумцями президента, а отже – тими самими "п…ми", або стати на бік їхніх опонентів – тобто, регіоналів.
І не треба бути тонким психологом, щоб зрозуміти, що обере людина, яку таким чином публічно принижують.
http://www.pravda.com.ua/columns/2011/08/18/6505672/
[21.08.2011 13:02:48] |
Просмотров: 1519
|
|
|
Комментарии
Так уже выбрали, или все пока понарошку, а основное еще впереди
Гопоті треба виправдовуватись перед своїми виборцями, ото і все! Але тепер виборці Донбасу точно будуть знати, що рецидивіст не може бути Президентом ні України, ні Донбасу!
Ніхто ще не подякував Рижому Кучмі за губернатора Донеччини Хама півновського-межигірського тдвічінесудимого гопника!
При многолетнем зомбировании всеми СМИ населения Донбасса иного отношения ожидать не приходится. Местные телеканалы, например, в Луганской области всегда находились в руках тех, кто поддерживал точку зрения сторонников ПР, основная часть которых состоит из бывших коммунистических и комсомольских функционеров.
Что,всего 99 %?
Всеодно буде ЗА ЯНУКОВИЧА. Патамушта СВОЙ, патамушта за ЯЗИК, патамушта за Рассію і протів бандєравцєв.